Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet 3. forduló

2019.09.22 - 11:30

Szeged, Szent Gellért Fórum

MLSZ

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
HALÁSZ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA SÁNDOR, SZABÓ RÓBERT
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
60'
30'

Gólok

BARNA DÁNIEL

2'

1 - 0

 

CSISZÁR MÁTÉ

7'

2 - 0

 

CSISZÁR MÁTÉ

20'

3 - 0

 

LITAUSZKI NOLEN

25'

4 - 0

 

MÁDI SZABOLCS

27'

5 - 0

 

MÁDI SZABOLCS

31'

6 - 0

 

MÁDI SZABOLCS

34'

7 - 0

 

KÖTELES MÁTÉ

41'

8 - 0

 

CSISZÁR MÁTÉ

44'

9 - 0

 

TÓTH DÁNIEL

45'

10 - 0

 

KIS CSONGOR

47'

11 - 0

 

ÁRVA ZALÁN

52'

12 - 0

 

KIS CSONGOR

55'

13 - 0

 

TÓTH DÁNIEL

59'

14 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 27 1 26 9 10
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 15 3 12 7 9
3 LUA BAJA LUA BAJA 2 2 0 0 12 1 11 6 10
4 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 9 3 6 6 8
5 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 2 0 1 11 16 -5 6 8
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 1 1 1 17 5 12 4 2.7
7 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2 1 0 1 5 5 0 3 8.5
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 0 2 6 9 -3 3 6.7
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 1 0 2 5 9 -4 3 9.3
10 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 3 1 0 2 2 16 -14 3 6.3
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 1 0 2 3 18 -15 3 4
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 10 -10 0 7
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 0 0 3 3 19 -16 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 2 1 0 14 1 13 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 14 1 13 7
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 1 0 7 1 6 7
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC LUA BAJA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 7 0 7 6
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 1 5 -4 3 3 2 0 1 3 5 -2 6
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 1 0 0 5 0 5 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 7 2 5 5
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KARCAGI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 4 4 0 4
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 1 0 0 3 0 3 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NP. KFT. 2 1 0 1 1 5 -4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 7 -6 3
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 1 2 2 10 -8 1
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 1 2 1 9 -8 1
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 27 1 26 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 27 1 26 9
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 13 1 12 6 3 2 1 0 15 3 12 7
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 12 1 11 6
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 1 0 0 9 1 8 3 2 1 0 1 2 15 -13 3 3 2 0 1 11 16 -5 6
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1 1 0 0 14 0 14 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 17 5 12 4
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 5 0 3
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 1 0 0 4 0 4 3 3 1 0 2 6 9 -3 3
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KARCAGI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NP. KFT. 2 1 0 1 1 7 -6 3 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 1 0 2 2 16 -14 3
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 0 1 3 7 -4 3 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 1 0 2 3 18 -15 3
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 10 -10 0
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 1 16 -15 0 3 0 0 3 3 19 -16 0
 
LUA BAJA
-5 - 0----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------3 - 111 - 013 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
----0 - 4-------
CEGLÉDI VSE
-----6 - 1------
GYULASPORT NP. KFT.
--1 - 0---0 - 7-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 7-------1 - 2---
KARCAGI SE
-----------3 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------2 - 2--
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
---2 - 3--------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
----9 - 1-------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
---------14 - 0--
SZOLNOKI MÁV UP. FC
------2 - 11 - 6----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--------2 - 3---

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.

2019. 09. 04. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 04. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 09. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 09. 22. 11:30
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 22. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 10. 05. 14:30
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 05. 14:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
LUA BAJA
2019. 10. 12. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 12. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 10. 19. 11:30
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 19. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 09. 13:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 09. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 17. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 17. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 24. 11:30
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 24. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 30. 12:30
Karcag Se
2019. 11. 30. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 03. 08. 11:30
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 08. 11:30
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 14. 11:30
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 14. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
KARCAGI SE

OROSHÁZI MTK-ULE 1913

2019. 09. 06. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 06. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 09. 12. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 12. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 09. 22. 11:30
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 22. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 05. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 05. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 10. 12. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 10. 12. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 10. 26. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 10. 26. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KARCAGI SE
2019. 10. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 31. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 12:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 11. 10. 12:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 24. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 24. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 11. 30. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 11. 30. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
LUA BAJA
2020. 03. 07. 11:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 03. 07. 11:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
INFO
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple