Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet 7. forduló

2019.10.20 - 12:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

MLSZ

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
KOVÁCS ÉVA GRÉTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY ZOLTÁN, KÓSA GÁBOR
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
60'
30'

Gólok

GÁL BENCE GERGŐ

5'

1 - 0

 

AUNER IGOR

18'

2 - 0

 

 

2 - 1

20'

KNAPECZ GYULA

 

2 - 2

38'

KNAPECZ GYULA
TELKES-TÓTH GÁBOR

43'

3 - 2

 

GÁL BENCE GERGŐ

49'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 49 1 48 18 6.8
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 5 2 0 26 5 21 17 7.6
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 7 5 1 1 60 8 52 16 7.1
4 LUA BAJA LUA BAJA 6 5 0 1 35 8 27 15 8.5
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 4 0 2 21 14 7 12 7.3
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 4 0 3 14 28 -14 12 7
7 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6 3 0 3 12 12 0 9 6.3
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 0 4 13 23 -10 6 8
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7 2 0 5 14 31 -17 6 6.9
10 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7 2 0 5 15 36 -21 6 7.1
11 KARCAGI SE KARCAGI SE 6 1 1 4 8 25 -17 4 5
12 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 6 1 0 5 2 45 -43 3 6.7
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 0 0 7 3 36 -33 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 3 0 0 13 2 11 9 4 2 2 0 16 2 14 8 7 5 2 0 29 4 25 17
2 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 1 2 0 2 1 1 5 4 4 0 0 9 1 8 12 7 5 2 0 11 2 9 17
3 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 4 1 0 21 1 20 13 1 1 0 0 1 0 1 3 6 5 1 0 22 1 21 16
4 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 3 3 0 0 12 0 12 9 3 2 0 1 8 4 4 6 6 5 0 1 20 4 16 15
5 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3 2 0 1 4 1 3 6 3 1 2 0 4 2 2 5 6 3 2 1 8 3 5 11
6 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 7 2 5 6 3 1 0 2 3 3 0 3 6 3 0 3 10 5 5 9
7 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 6 6 0 4 4 1 0 3 2 9 -7 3 7 2 1 4 8 15 -7 7
8 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 1 0 2 2 10 -8 3 7 2 1 4 6 15 -9 7
9 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 0 3 0 11 -11 0 3 2 0 1 5 2 3 6 6 2 0 4 5 13 -8 6
10 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 1 0 3 3 11 -8 3 7 2 0 5 5 16 -11 6
11 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 1 1 4 5 13 -8 4
12 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 3 1 0 2 1 6 -5 3 3 0 0 3 0 13 -13 0 6 1 0 5 1 19 -18 3
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 13 -13 0 4 1 0 3 2 9 -7 3 7 1 0 6 2 22 -20 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 5 0 0 44 1 43 15 1 1 0 0 5 0 5 3 6 6 0 0 49 1 48 18
2 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 7 2 5 7 4 3 1 0 19 3 16 10 7 5 2 0 26 5 21 17
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 3 0 0 33 2 31 9 4 2 1 1 27 6 21 7 7 5 1 1 60 8 52 16
4 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 3 3 0 0 21 0 21 9 3 2 0 1 14 8 6 6 6 5 0 1 35 8 27 15
5 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 10 6 4 6 3 2 0 1 11 8 3 6 6 4 0 2 21 14 7 12
6 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 3 0 1 11 11 0 9 3 1 0 2 3 17 -14 3 7 4 0 3 14 28 -14 12
7 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3 1 0 2 6 8 -2 3 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 0 3 12 12 0 9
8 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 0 0 3 3 19 -16 0 3 2 0 1 10 4 6 6 6 2 0 4 13 23 -10 6
9 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 0 2 9 11 -2 3 4 1 0 3 5 20 -15 3 7 2 0 5 14 31 -17 6
10 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 1 0 2 10 12 -2 3 4 1 0 3 5 24 -19 3 7 2 0 5 15 36 -21 6
11 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 3 1 1 1 6 6 0 4 3 0 0 3 2 19 -17 0 6 1 1 4 8 25 -17 4
12 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 3 1 0 2 1 11 -10 3 3 0 0 3 1 34 -33 0 6 1 0 5 2 45 -43 3
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 22 -22 0 4 0 0 4 3 14 -11 0 7 0 0 7 3 36 -33 0
 
LUA BAJA
-5 - 0-11 - 0------5 - 0-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--6 - 0--11 - 0---3 - 111 - 013 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
----0 - 4----0 - 14-0 - 4
CEGLÉDI VSE
--4 - 1--6 - 10 - 4-----
GYULASPORT NP. KFT.
--1 - 0-0 - 4-0 - 7-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 7-------1 - 21 - 10--
KARCAGI SE
------2 - 21 - 3---3 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------1 - 0-2 - 2-4 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
-0 - 5-2 - 3----4 - 0---
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
---0 - 89 - 1-----1 - 3-
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
5 - 2---14 - 0----14 - 0--
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--4 - 2--4 - 22 - 11 - 6----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 5-------2 - 35 - 3--

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP. FC

2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KARCAGI SE
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 15. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 21. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 28. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 05. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 11. 15:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 03. 12:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
2020. 03. 07. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 03. 14. 10:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2019. 09. 06. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 06. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 09. 14. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 14. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 21. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
LUA BAJA
2019. 10. 06. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 12. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 12. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 20. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 26. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 26. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 09. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 09. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 17. 12:30
Karcag Se
2019. 11. 17. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 24. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 24. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 11:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 03. 07. 11:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 14. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 03. 14. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2020. 06. 30.
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple