Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet 9. forduló

2019.11.02 - 10:00

Törökszentmiklós , Törökszentmiklósi FC

MLSZ

MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
BÓDI VIRÁG
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FAZEKAS MIHÁLY, FÁBIÁN ERIK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT NP. KFT.
60'
30'

Gólok

SZÉKELY LEVENTE

20'

1 - 0

 

FINTA MILÁN SÁNDOR

25'

2 - 0

 

SZÉKELY LEVENTE

26'

3 - 0

 

SZÉKELY LEVENTE

35'

4 - 0

 

DEMETER BOTOND

38'

5 - 0

 

SZÉKELY LEVENTE

44'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 7 1 0 68 2 66 22 6.8
2 LUA BAJA LUA BAJA 8 7 0 1 42 9 33 21 7.9
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 8 6 1 1 63 8 55 19 7.3
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 5 3 0 27 6 21 18 6.5
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 5 0 3 33 18 15 15 7.1
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 9 5 0 4 18 31 -13 15 7.2
7 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 8 4 0 4 18 15 3 12 6.8
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 9 3 0 6 21 34 -13 9 7.7
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 3 0 5 16 35 -19 9 7.5
10 KARCAGI SE KARCAGI SE 8 2 2 4 11 26 -15 8 6.9
11 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9 2 1 6 16 55 -39 7 6.8
12 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 8 1 0 7 2 55 -53 3 7
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 9 0 0 9 3 44 -41 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 5 1 0 30 1 29 16 2 1 1 0 2 1 1 4 8 6 2 0 32 2 30 20
2 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 3 0 0 13 2 11 9 5 3 2 0 18 2 16 11 8 6 2 0 31 4 27 20
3 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 4 4 0 0 14 0 14 12 4 2 1 1 8 4 4 7 8 6 1 1 22 4 18 19
4 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 1 3 0 3 2 1 6 4 4 0 0 9 1 8 12 8 5 3 0 12 3 9 18
5 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4 2 1 1 4 1 3 7 4 2 2 0 8 2 6 8 8 4 3 1 12 3 9 15
6 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 4 3 0 1 12 2 10 9 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 4 0 4 15 7 8 12
7 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 1 1 9 6 3 7 5 1 0 4 2 11 -9 3 9 3 1 5 11 17 -6 10
8 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 1 1 3 4 7 -3 4 4 2 0 2 4 10 -6 6 9 3 1 5 8 17 -9 10
9 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 0 3 2 11 -9 3 4 2 0 2 5 7 -2 6 8 3 0 5 7 18 -11 9
10 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 2 0 2 3 5 -2 6 5 1 0 4 3 20 -17 3 9 3 0 6 6 25 -19 9
11 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 4 0 1 3 2 10 -8 1 8 1 2 5 5 14 -9 5
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 0 0 4 0 17 -17 0 5 1 1 3 2 9 -7 4 9 1 1 7 2 26 -24 4
13 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 4 1 0 3 1 8 -7 3 4 0 0 4 0 16 -16 0 8 1 0 7 1 24 -23 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 62 1 61 18 2 1 1 0 6 1 5 4 8 7 1 0 68 2 66 22
2 BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 4 4 0 0 25 1 24 12 4 3 0 1 17 8 9 9 8 7 0 1 42 9 33 21
3 BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3 3 0 0 33 2 31 9 5 3 1 1 30 6 24 10 8 6 1 1 63 8 55 19
4 BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 2 0 8 3 5 8 4 3 1 0 19 3 16 10 8 5 3 0 27 6 21 18
5 BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 4 3 0 1 21 6 15 9 4 2 0 2 12 12 0 6 8 5 0 3 33 18 15 15
6 BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 3 0 2 11 14 -3 9 4 2 0 2 7 17 -10 6 9 5 0 4 18 31 -13 15
7 BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4 1 0 3 6 11 -5 3 4 3 0 1 12 4 8 9 8 4 0 4 18 15 3 12
8 BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4 2 0 2 15 11 4 6 5 1 0 4 6 23 -17 3 9 3 0 6 21 34 -13 9
9 BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 0 3 6 20 -14 3 4 2 0 2 10 15 -5 6 8 3 0 5 16 35 -19 9
10 BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE 4 2 1 1 8 6 2 7 4 0 1 3 3 20 -17 1 8 2 2 4 11 26 -15 8
11 BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 1 1 2 11 13 -2 4 5 1 0 4 5 42 -37 3 9 2 1 6 16 55 -39 7
12 BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. 4 1 0 3 1 15 -14 3 4 0 0 4 1 40 -39 0 8 1 0 7 2 55 -53 3
13 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 0 0 4 0 28 -28 0 5 0 0 5 3 16 -13 0 9 0 0 9 3 44 -41 0
 
LUA BAJA
-5 - 04 - 111 - 0------5 - 0-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--6 - 0--11 - 0--18 - 03 - 111 - 013 - 0
BÉKÉSCSABA UFC
----0 - 4--0 - 6-0 - 14-0 - 4
CEGLÉDI VSE
--4 - 1-11 - 06 - 10 - 4-----
GYULASPORT NP. KFT.
--1 - 0-0 - 4-0 - 7---0 - 4-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 7-------1 - 21 - 10-3 - 1
KARCAGI SE
--2 - 0---2 - 21 - 3---3 - 1
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-1 - 1-----1 - 0-2 - 2-4 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
0 - 30 - 5-2 - 3----4 - 0---
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
---0 - 89 - 1-1 - 1---1 - 3-
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
5 - 2---14 - 0----14 - 0--
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--4 - 2--4 - 22 - 11 - 6--0 - 3-
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 5---6 - 0---2 - 35 - 3--

Meccsek

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 09. 15. 11:30
Karcag Se
2019. 09. 15. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 21. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 21. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 05. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 05. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 10. 12. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 11:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 19. 11:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
LUA BAJA
2019. 10. 26. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 26. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 09. 13:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 09. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 30. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 30. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
INFO
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE

GYULASPORT NP. KFT.

2019. 09. 08. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 08. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 12. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 09. 12. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 09. 22. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 22. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 27. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 09. 27. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 10. 06. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 19. 11:30
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 19. 11:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 11. 02. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 10. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 23. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
KARCAGI SE
2019. 11. 28. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 28. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
INFO
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple