Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet 2. forduló

2019.09.14 - 11:00

Kiskunhalas, Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

MLSZ

MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
FÜLÖP JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH CSABA, BARTA VIKTÓRIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

13'

BUJÁKI BOTOND FERENC

 

0 - 2

48'

SZARKA BULCSÚ JÁNOS

 

0 - 3

60'

TÓTH OLIVÉR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 2 0 0 12 2 10 6 12.5
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 2 2 0 0 8 1 7 6 5
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 0 1 10 3 7 3 5
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 0 1 12 6 6 3 10
5 LUA BAJA LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 11
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 12
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 3
8 GYULASPORT NP. KFT. GYULASPORT NP. KFT. 2 1 0 1 4 11 -7 3 6.5
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5
10 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2 0 1 1 5 7 -2 1 8.5
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 0 1 1 1 6 -5 1 7
12 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3.5
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 0 0 2 1 21 -20 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
3 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 6 1 5 4
4 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
5 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 6 -4 3
8 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
9 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 0 2 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 12 2 10 6
2 KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 8 1 7 6
3 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 9 0 9 3 2 1 0 1 10 3 7 3
4 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 1 0 0 11 0 11 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 12 6 6 3
5 KARCAGI SE LUA BAJA 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
6 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
7 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 6 0 3
8 KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 11 -7 3
9 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
10 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 5 7 -2 1
11 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
12 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 1 10 -9 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 0 0 2 1 21 -20 0
 
LUA BAJA
-5 - 0----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------0 - 56 - 1-
BÉKÉSCSABA UFC
----1 - 1-------
CEGLÉDI VSE
------------
GYULASPORT NP. KFT.
------0 - 9-----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------3 - 3---
KARCAGI SE
-----------1 - 10
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---------1 - 3--
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
---0 - 3--------
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
----2 - 4-------
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
------------
SZOLNOKI MÁV UP. FC
------11 - 0-----
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
--------2 - 1---

Meccsek

KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 09. 07. 15:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 28. 12:30
Karcag Se
2019. 09. 28. 12:30
Karcag Se
KARCAGI SE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 05. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 10. 05. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 12. 11:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 10. 19. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 25. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 04. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 11. 09. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 11. 16. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT NP. KFT.
2019. 11. 24. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 24. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 12. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 03. 08. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KARCAGI SE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2020. 06. 30.
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2020. 06. 30.
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
06. 30.
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

CEGLÉDI VSE

2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 09. 14. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 22. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 22. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KARCAGI SE
2019. 09. 25. 15:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 25. 15:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 04. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 19. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 19. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 25. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 10. 25. 13:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 02. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 02. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 11:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NP. KFT.
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 17. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 17. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
2019. 11. 24. 09:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 09:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2020. 06. 30.
Karcag Se
2020. 06. 30.
Karcag Se
KARCAGI SE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
2020. 06. 30.
Békéscsaba UFC
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
LUA BAJA
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GYULASPORT NP. KFT.
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30.
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK.
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30.
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple