Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport 17. forduló

2020.03.01 - 17:30

Budapest, Angyalföldi Sportközpont

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LANTOS TAMÁS, KALYDY DIONÍZIA IMOLA
ÚJPEST FC-220VOLT
HALADÁS VSE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 14 13 1 0 92 29 63 40 5.1
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 15 10 2 3 78 45 33 32 5.3
3 ELTE SE ELTE SE 15 8 2 5 74 61 13 26 5.2
4 CSŐ-MONTAGE BFC CSŐ-MONTAGE BFC 15 7 2 6 61 46 15 23 5.1
5 DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 14 6 1 7 51 53 -2 19 4.8
6 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 15 6 0 9 55 57 -2 18 5
7 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 13 5 3 5 40 46 -6 18 4.4
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 14 2 2 10 41 68 -27 8 4.7
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 13 0 1 12 23 110 -87 1 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC TFSE-1988 DÉLI FC 7 4 2 1 20 9 11 14 7 5 1 1 18 6 12 16 14 9 3 2 38 15 23 30
2 RUBEOLA FC ÚJPEST FC-220VOLT 8 5 1 2 15 7 8 16 7 4 1 2 10 8 2 13 15 9 2 4 25 15 10 29
3 RUBEOLA FC CSŐ-MONTAGE BFC 8 6 1 1 17 7 10 19 7 1 0 6 5 13 -8 3 15 7 1 7 22 20 2 22
4 RUBEOLA FC ELTE SE 7 4 1 2 18 6 12 13 8 2 2 4 14 19 -5 8 15 6 3 6 32 25 7 21
5 RUBEOLA FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 5 1 2 16 7 9 16 6 1 1 4 3 9 -6 4 14 6 2 6 19 16 3 20
6 RUBEOLA FC HALADÁS VSE 6 3 1 2 9 7 2 10 7 2 2 3 6 9 -3 8 13 5 3 5 15 16 -1 18
7 RUBEOLA FC ARAMIS SE 7 3 1 3 13 11 2 10 8 2 2 4 7 14 -7 8 15 5 3 7 20 25 -5 18
8 RUBEOLA FC SZILÁGYI DSE 8 3 1 4 11 14 -3 10 6 2 1 3 10 14 -4 7 14 5 2 7 21 28 -7 17
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 5 1 2 2 6 8 -2 5 8 0 1 7 3 33 -30 1 13 1 3 9 9 41 -32 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC TFSE-1988 DÉLI FC 7 6 1 0 45 17 28 19 7 7 0 0 47 12 35 21 14 13 1 0 92 29 63 40
2 RUBEOLA FC ARAMIS SE 7 5 1 1 43 23 20 16 8 5 1 2 35 22 13 16 15 10 2 3 78 45 33 32
3 RUBEOLA FC ELTE SE 7 5 1 1 40 18 22 16 8 3 1 4 34 43 -9 10 15 8 2 5 74 61 13 26
4 RUBEOLA FC CSŐ-MONTAGE BFC 8 6 0 2 38 21 17 18 7 1 2 4 23 25 -2 5 15 7 2 6 61 46 15 23
5 RUBEOLA FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC 8 4 1 3 37 23 14 13 6 2 0 4 14 30 -16 6 14 6 1 7 51 53 -2 19
6 RUBEOLA FC ÚJPEST FC-220VOLT 8 3 0 5 31 29 2 9 7 3 0 4 24 28 -4 9 15 6 0 9 55 57 -2 18
7 RUBEOLA FC HALADÁS VSE 6 3 2 1 24 20 4 11 7 2 1 4 16 26 -10 7 13 5 3 5 40 46 -6 18
8 RUBEOLA FC SZILÁGYI DSE 8 1 0 7 24 36 -12 3 6 1 2 3 17 32 -15 5 14 2 2 10 41 68 -27 8
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 5 0 1 4 15 31 -16 1 8 0 0 8 8 79 -71 0 13 0 1 12 23 110 -87 1
 
TFSE-1988 DÉLI FC
1 - 13 - 29 - 111 - 611 - 2-3 - 07 - 5
ARAMIS SE
1 - 10-9 - 34 - 116 - 04 - 44 - 15 - 4
CSŐ-MONTAGE BFC
0 - 62 - 6-4 - 28 - 09 - 35 - 26 - 0
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
0 - 62 - 55 - 38 - 111 - 09 - 32 - 20 - 3
ELTE SE
3 - 87 - 23 - 23 - 115 - 02 - 27 - 3-
RUBEOLA FC
-1 - 113 - 3-3 - 72 - 3-6 - 7
SZILÁGYI DSE
1 - 54 - 52 - 53 - 45 - 87 - 32 - 40 - 2
HALADÁS VSE
3 - 6-4 - 44 - 16 - 63 - 0-4 - 3
ÚJPEST FC-220VOLT
4 - 61 - 35 - 42 - 42 - 38 - 36 - 23 - 4

Meccsek

ÚJPEST FC-220VOLT

2019. 09. 22. 12:30
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 09. 22. 12:30
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
ÚJPEST FC-220VOLT
2019. 10. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2019. 10. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
CSŐ-MONTAGE BFC
2019. 10. 12. 15:00
Dunaújvárosi Főiskola
2019. 10. 12. 15:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
ÚJPEST FC-220VOLT
2019. 10. 20. 17:45
Angyalföldi Sportközpont
2019. 10. 20. 17:45
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
SZILÁGYI DSE
2019. 11. 10. 12:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 11. 10. 12:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2019. 11. 23. 14:50
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 23. 14:50
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
RUBEOLA FC
2019. 11. 30. 14:45
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 30. 14:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST FC-220VOLT
2019. 12. 15. 11:30
UTE Atlétikai Stadion
2019. 12. 15. 11:30
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
ELTE SE
2020. 01. 12. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 01. 12. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 01. 18. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2020. 01. 18. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFC
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 01. 26. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
2020. 01. 26. 19:00
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 02. 02. 11:45
Veszprémi Városi Stadion
2020. 02. 02. 11:45
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 02. 16. 19:30
Budakalászi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 19:30
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2020. 02. 22. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 22. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 03. 01. 17:30
Angyalföldi Sportközpont
2020. 03. 01. 17:30
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
HALADÁS VSE
2020. 03. 08. 12:15
BEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 12:15
BEAC Sporttelep
ELTE SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 06. 30.
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
06. 30.
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
06. 30.
CSŐ-MONTAGE BFC
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Főiskola
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
06. 30.
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
06. 30.
SZILÁGYI DSE
2019. 12. 21. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 12. 21. 12:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
06. 30.
RUBEOLA FC
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST FC-220VOLT
06. 30.
ELTE SE

HALADÁS VSE

2019. 09. 22. 12:45
Haladás Sportcsarnok
2019. 09. 22. 12:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
RUBEOLA FC
2019. 10. 13. 12:15
BEAC Sporttelep
2019. 10. 13. 12:15
BEAC Sporttelep
ELTE SE
HALADÁS VSE
2019. 10. 20. 11:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 10. 20. 11:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 10. 26. 13:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 10. 26. 13:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFC
HALADÁS VSE
2019. 11. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019. 11. 24. 11:45
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 24. 11:45
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
HALADÁS VSE
2019. 11. 30. 14:45
Haladás Sportcsarnok
2019. 11. 30. 14:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST FC-220VOLT
2019. 12. 08. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 12. 08. 16:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC
06. 30.
HALADÁS VSE
2020. 01. 25. 18:00
Haladás Sportcsarnok
2020. 01. 25. 18:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ELTE SE
2020. 02. 02. 18:30
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 02. 02. 18:30
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
HALADÁS VSE
2020. 02. 09. 12:45
Haladás Sportcsarnok
2020. 02. 09. 12:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
CSŐ-MONTAGE BFC
2020. 02. 16. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
2020. 02. 16. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
SZILÁGYI DSE
2020. 03. 01. 17:30
Angyalföldi Sportközpont
2020. 03. 01. 17:30
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
HALADÁS VSE
2020. 03. 08. 12:45
Haladás Sportcsarnok
2020. 03. 08. 12:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
RUBEOLA FC
2020. 06. 30.
BEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
BEAC Sporttelep
ELTE SE
06. 30.
HALADÁS VSE
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 06. 30.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2020. 06. 30.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFC
06. 30.
HALADÁS VSE
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE
06. 30.
HALADÁS VSE
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
ÚJPEST FC-220VOLT
2020. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
06. 30.
HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple