Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 2. forduló

2019.10.13 - 19:00

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, DÉVÉNYI BALÁZS
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-1988 DÉLI FC TFSE-1988 DÉLI FC 2 2 0 0 19 5 14 6 9.5
2 UTE UTE 2 2 0 0 20 7 13 6 10.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 11 4 7 6 10
4 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 2 0 0 8 5 3 6 8
5 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 2 1 0 1 13 9 4 3 10
6 REAC SISE REAC SISE 2 1 0 1 10 7 3 3 6
7 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 2 1 0 1 11 12 -1 3 5
8 KELEN SC KELEN SC 2 1 0 1 11 14 -3 3 5.5
9 SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 2 0 0 2 7 10 -3 0 5
10 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 5 10 -5 0 3
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 0 2 6 22 -16 0 2.5
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 2 18 -16 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 2 2 0 0 9 2 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 2 7 6
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
4 TIHANYI FC UTE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 3 4 4
5 TIHANYI FC REAC SISE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
6 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 9 3 6 3
7 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
8 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
9 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
10 TIHANYI FC KELEN SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 2 0 0 2 1 12 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC TFSE-1988 DÉLI FC 1 1 0 0 12 1 11 3 1 1 0 0 7 4 3 3 2 2 0 0 19 5 14 6
2 TIHANYI FC UTE 1 1 0 0 14 4 10 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 20 7 13 6
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 11 4 7 6
4 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 8 5 3 6
5 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 2 1 0 1 13 9 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 13 9 4 3
6 TIHANYI FC REAC SISE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 7 3 4 3 2 1 0 1 10 7 3 3
7 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 4 7 -3 0 1 1 0 0 7 5 2 3 2 1 0 1 11 12 -1 3
8 TIHANYI FC KELEN SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 1 0 0 8 7 1 3 2 1 0 1 11 14 -3 3
9 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL 1 0 0 1 5 7 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 7 10 -3 0
10 TIHANYI FC PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 5 10 -5 0
11 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 4 14 -10 0 2 0 0 2 6 22 -16 0
12 TIHANYI FC TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 18 -16 0 2 0 0 2 2 18 -16 0
 
TFSE-1988 DÉLI FC
---------12 - 1-
5 STARS ÉRDI VSE
---7 - 8-----6 - 1-
HIDEGKÚTI SC
-----4 - 2-----
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
----2 - 8------
KELEN SC
------3 - 7----
AIRNERGY FC
--------3 - 2--
PTE PEAC R-BUS
----------3 - 6
REAC SISE
--3 - 4--------
SZC FUTSAL CLUB
4 - 7----------
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
--------5 - 7--
TIHANYI FC
-----------
UTE
---14 - 4-------

Meccsek

REAC SISE

2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
2019. 09. 28. 10:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 10. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
REAC SISE
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 11. 10. 15:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 24. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TFSE-1988 DÉLI FC
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2019. 12. 08. 10:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
REAC SISE
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 12. 14. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 01. 11. 09:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
REAC SISE
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 01. 19. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 01. 25. 16:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 09. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 02. 23. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC R-BUS
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 03. 01. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
2020. 03. 07. 11:00
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
2020. 06. 30.
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
2020. 06. 30.
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
06. 30.
REAC SISE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
SZC FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
06. 30.
TIHANYI FC

HIDEGKÚTI SC

2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 09. 28. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC R-BUS
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 13. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2019. 10. 20. 14:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 10. 20. 14:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
5 STARS ÉRDI VSE
2019. 11. 10. 17:45
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 11. 10. 17:45
Kerék utcai Általános Iskola
TFSE-1988 DÉLI FC
HIDEGKÚTI SC
2019. 11. 23. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 11. 23. 11:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
2019. 12. 01. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
2019. 12. 01. 18:00
MÁV-NTE Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2019. 12. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2019. 12. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
UTE
2020. 01. 11. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2020. 01. 11. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
AIRNERGY FC
HIDEGKÚTI SC
2020. 01. 18. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 01. 18. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
SZC FUTSAL CLUB
2020. 02. 19. 19:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 02. 19. 19:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 01. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 01. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
INFO
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 15. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2020. 06. 30.
Érd Aréna
2020. 06. 30.
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 02. 29. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 02. 29. 18:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TFSE-1988 DÉLI FC
2020. 03. 08. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2020. 03. 08. 15:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
2020. 06. 30.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
AIRNERGY FC
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bábolna Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 30.
TIHANYI FC
2020. 06. 30.
Aréna Törökbálint
2020. 06. 30.
Aréna Törökbálint
KELEN SC
06. 30.
HIDEGKÚTI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple