Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 NP Nyugati csoport 5. forduló

2019.10.10 - 15:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

Leány U-16 NP Nyugati csoport

Játékvezető
ÁKOS DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BORBÉLY LÁSZLÓ, TÓTH ZALÁN
PÁPAI ELC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

13'

NOÉ FLÓRA
MAJOR BRIGITTA ANDREA

16'

1 - 1

 

 

1 - 2

61'

FINTA BOGLÁRKA

 

1 - 3

67'

NOÉ FLÓRA
SCHERMANN VIRÁG

70'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 5 0 0 38 4 34 15 5
2 VFC USE VFC USE 5 4 0 1 38 6 32 12 5
3 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 5 4 0 1 32 5 27 12 4.8
4 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 5 2 1 2 11 17 -6 7 4.6
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 5 1 1 3 9 9 0 4 3.2
6 SC SOPRON SC SOPRON 5 1 0 4 16 18 -2 3 5.4
7 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 1 0 4 5 41 -36 3 4.2
8 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 5 1 0 4 4 53 -49 3 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 15 0 15 9 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 4 0 1 16 2 14 12
2 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 9 0 9 6 3 1 2 0 5 1 4 5 5 3 2 0 14 1 13 11
3 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET VFC USE 3 1 1 1 9 1 8 4 2 2 0 0 10 0 10 6 5 3 1 1 19 1 18 10
4 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET PÁPAI ELC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 6 4 2 8
5 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET BALATONFÜREDI FC 3 2 1 0 5 2 3 7 2 0 0 2 0 16 -16 0 5 2 1 2 5 18 -13 7
6 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET SC SOPRON 3 1 1 1 10 4 6 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 10 7 3 4
7 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 2 1 2 5 -3 2 5 0 3 2 3 10 -7 3
8 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 2 0 0 2 0 10 -10 0 3 0 0 3 1 21 -20 0 5 0 0 5 1 31 -30 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 2 0 0 22 1 21 6 3 3 0 0 16 3 13 9 5 5 0 0 38 4 34 15
2 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET VFC USE 3 2 0 1 18 4 14 6 2 2 0 0 20 2 18 6 5 4 0 1 38 6 32 12
3 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 30 2 28 9 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 4 0 1 32 5 27 12
4 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 2 0 1 1 3 10 -7 1 3 2 0 1 8 7 1 6 5 2 1 2 11 17 -6 7
5 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET PÁPAI ELC 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 1 1 7 5 2 4 5 1 1 3 9 9 0 4
6 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET SC SOPRON 3 1 0 2 16 8 8 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 1 0 4 16 18 -2 3
7 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET BALATONFÜREDI FC 3 1 0 2 5 7 -2 3 2 0 0 2 0 34 -34 0 5 1 0 4 5 41 -36 3
8 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 2 0 0 2 0 21 -21 0 3 1 0 2 4 32 -28 3 5 1 0 4 4 53 -49 3
 
BALATONFÜREDI FC
--3 - 4-1 - 01 - 3-
GYIRMÓT SE GYŐR
--17 - 0-9 - 04 - 2-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
19 - 03 - 1-----
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
--0 - 10---0 - 11
PÁPAI ELC
-0 - 12 - 3----
SC SOPRON
---12 - 02 - 52 - 3-
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
----1 - 1-2 - 9
VFC USE
15 - 0-1 - 3-2 - 1--

Meccsek

PÁPAI ELC

2019. 09. 10. 17:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 09. 10. 17:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
PÁPAI ELC
2019. 09. 12. 18:00
Perutz Stadion
2019. 09. 12. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 02. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2019. 10. 02. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
PÁPAI ELC
2019. 09. 26. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 26. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PÁPAI ELC
2019. 10. 10. 15:00
Perutz Stadion
2019. 10. 10. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 17. 14:00
Szigetvár
2019. 10. 17. 14:00
Szigetvár
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
PÁPAI ELC
2019. 10. 24. 17:00
Perutz Stadion
2019. 10. 24. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI FC
2019. 11. 04. 17:00
Perutz Stadion
2019. 11. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
VFC USE
2019. 11. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
11. 25. 17:00
PÁPAI ELC
2019. 11. 13. 17:00
Perutz Stadion
2019. 11. 13. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SC SOPRON
2019. 11. 21. 17:00
Perutz Stadion
2019. 11. 21. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
11. 21. 17:00
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 03. 14.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
03. 14.
PÁPAI ELC
2020. 02. 29.
Perutz Stadion
2020. 02. 29.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
02. 29.
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 04.
PÁPAI ELC
2020. 04. 18.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 04. 18.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
04. 18.
PÁPAI ELC
2020. 04. 25.
Perutz Stadion
2020. 04. 25.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
04. 25.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 05. 02.
Soproni Városi Stadion
2020. 05. 02.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 02.
PÁPAI ELC
2020. 05. 09.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 05. 09.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
05. 09.
PÁPAI ELC
2020. 05. 16.
Perutz Stadion
2020. 05. 16.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 16.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 05. 23.
BÓLYI SE
2020. 05. 23.
BÓLYI SE
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
05. 23.
PÁPAI ELC
2020. 05. 30.
Perutz Stadion
2020. 05. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 30.
BALATONFÜREDI FC

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2019. 09. 08. 11:00
Szigetvár
2019. 09. 08. 11:00
Szigetvár
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BALATONFÜREDI FC
2019. 10. 07. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 07. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VFC USE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 09. 27. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 09. 27. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 10. 10. 15:00
Perutz Stadion
2019. 10. 10. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 10. 28. 14:00
Soproni Városi Stadion
2019. 10. 28. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 03. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 03. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2019. 11. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2019. 11. 08. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 11. 16. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 11. 16. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
INFO
VFC USE
2019. 11. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 11. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
11. 23. 12:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 03. 14.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 03. 14.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
03. 14.
PÁPAI ELC
2020. 02. 29.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 02. 29.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
02. 29.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 04. 04.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 04. 04.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
04. 04.
SC SOPRON
2020. 04. 18.
BÓLYI SE
2020. 04. 18.
BÓLYI SE
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
04. 18.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 04. 25.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 04. 25.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
04. 25.
BALATONFÜREDI FC
2020. 05. 02.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 05. 02.
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
05. 02.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 05. 09.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 05. 09.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
05. 09.
GYIRMÓT SE GYŐR
2020. 05. 16.
Perutz Stadion
2020. 05. 16.
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
05. 16.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 05. 23.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 05. 23.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
05. 23.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
2020. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 30.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom