Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 1. forduló

2019.08.24 - 17:00

Felsőtárkány, Felsőtárkány SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HARNOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZIGETVÁRI ZSOLT, KIRÁLY ZOLTÁN
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

VIDRA RÓBERT

 

0 - 2

18'

JURECSKA ERIK
FRECSKÓ TAMÁS

33'

1 - 2

 

 

1 - 3

45'

MÁRKUS MÁTÉ KÁROLY

 

1 - 4

51'

CSOMOR SZABOLCS
SEBE ATTILA

71'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 14
2  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 1 1 0 0 5 1 4 3 12
3 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 1 1 0 0 4 0 4 3 13
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 1 0 0 4 2 2 3 11
5 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 1 1 0 0 2 1 1 3 9
6 Marshall ASE Marshall ASE 1 1 0 0 1 0 1 3 10
7 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 Füzesabony SC Füzesabony SC 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  1 0 0 1 1 2 -1 0 5
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
11 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
12 Heréd LC Heréd LC 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
13 Maklár SE Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 3
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 1 0 0 1 2 7 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 1 1 0 0 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 2 5 3
2 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
12 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
 
Marshall ASE
-------------
Bélkő SE - Bélapát
-------------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 0------
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-------------
EGERSZALÓK SE
---2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1------------
Felsőtárkány SC
-------2 - 4-----
Füzesabony SC
-------------
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
-------------
Heréd LC
---------1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----------

Meccsek

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 10. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC

GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Heréd LC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple