Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 10. forduló

2019.10.26 - 13:30

Felsőtárkány, Felsőtárkány SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DARÓK ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KLENOVICS PATRIK, KECSKÉS GÁBOR
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
90'
45'

Gólok

LAKATOS PÉTER ZSOLT

31'

1 - 0

 

SÜTŐ BALÁZS

36'

2 - 0

 

SÜTŐ BALÁZS

39'

3 - 0

 

 

3 - 1

48'

CSÁK KÁROLY
SEBE MÁRK

69'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 10 9 0 1 28 8 20 27 7.3
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 10 7 2 1 23 11 12 23 8.5
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 10 6 2 2 29 15 14 20 7.8
4 Marshall ASE Marshall ASE 10 6 2 2 19 11 8 20 8.7
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 10 6 1 3 34 13 21 19 8.5
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 10 6 1 3 29 24 5 19 7.2
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 10 4 2 4 21 17 4 14 7.9
8 Heréd LC Heréd LC 10 4 1 5 20 23 -3 13 6.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  10 3 1 6 12 15 -3 10 7.3
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 10 2 3 5 16 21 -5 9 7.4
11 Maklár SE Maklár SE 10 2 2 6 12 21 -9 8 6.8
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 10 1 4 5 9 16 -7 7 7.6
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 10 1 1 8 16 51 -35 4 6.6
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 10 0 4 6 5 27 -22 4 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 6 3 3 0 13 2 11 12 4 2 2 0 3 0 3 8 10 5 5 0 16 2 14 20
2 Füzesabony SC Lőrinci VSC 4 2 2 0 2 0 2 8 6 3 2 1 10 4 6 11 10 5 4 1 12 4 8 19
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 7 3 2 2 5 2 3 11 3 2 1 0 3 1 2 7 10 5 3 2 8 3 5 18
4 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 6 4 1 1 4 1 3 13 10 5 2 3 8 5 3 17
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 3 3 0 11 2 9 12 10 4 4 2 14 6 8 16
6 Füzesabony SC Heréd LC 5 2 2 1 6 5 1 8 5 2 2 1 5 4 1 8 10 4 4 2 11 9 2 16
7 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 3 1 2 11 10 4 4 2 6 4 2 16
8 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 6 2 1 3 6 6 0 7 4 2 2 0 6 2 4 8 10 4 3 3 12 8 4 15
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 4 2 2 6 7 1 3 3 3 7 -4 6 10 3 3 4 7 9 -2 12
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 1 4 1 2 2 0 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 1 7 2 4 5 -1 10
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 6 0 2 4 2 8 -6 2 4 1 2 1 4 5 -1 5 10 1 4 5 6 13 -7 7
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 5 0 3 2 5 11 -6 3 5 1 1 3 5 15 -10 4 10 1 4 5 10 26 -16 7
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 5 0 2 3 1 9 -8 2 10 1 3 6 3 14 -11 6
14 Füzesabony SC Maklár SE 5 0 2 3 1 8 -7 2 5 1 0 4 2 4 -2 3 10 1 2 7 3 12 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 4 4 0 0 10 0 10 12 6 5 0 1 18 8 10 15 10 9 0 1 28 8 20 27
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 7 5 1 1 17 7 10 16 3 2 1 0 6 4 2 7 10 7 2 1 23 11 12 23
3 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 6 5 1 0 24 7 17 16 4 1 1 2 5 8 -3 4 10 6 2 2 29 15 14 20
4 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 6 4 1 1 11 6 5 13 10 6 2 2 19 11 8 20
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 6 5 0 1 27 5 22 15 10 6 1 3 34 13 21 19
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 6 3 0 3 17 16 1 9 4 3 1 0 12 8 4 10 10 6 1 3 29 24 5 19
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 9 2 7 6 7 2 2 3 12 15 -3 8 10 4 2 4 21 17 4 14
8 Füzesabony SC Heréd LC 5 3 0 2 11 12 -1 9 5 1 1 3 9 11 -2 4 10 4 1 5 20 23 -3 13
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 1 2 7 8 -1 4 6 2 0 4 5 7 -2 6 10 3 1 6 12 15 -3 10
10 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 6 1 2 3 7 10 -3 5 4 1 1 2 9 11 -2 4 10 2 3 5 16 21 -5 9
11 Füzesabony SC Maklár SE 5 1 1 3 8 13 -5 4 5 1 1 3 4 8 -4 4 10 2 2 6 12 21 -9 8
12 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 0 2 4 5 12 -7 2 4 1 2 1 4 4 0 5 10 1 4 5 9 16 -7 7
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 8 20 -12 4 5 0 0 5 8 31 -23 0 10 1 1 8 16 51 -35 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 2 3 2 13 -11 2 5 0 2 3 3 14 -11 2 10 0 4 6 5 27 -22 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 2--2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 4--0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1--
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 1---1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-------3 - 0-
Lőrinci VSC
---1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 10. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC

Füzesabony SC

2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Füzesabony SC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Füzesabony SC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 10. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabony SC
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
2020. 03. 08. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
03. 28. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 26. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 10. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 16. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 24. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 24. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 30. 17:00
Füzesabony SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple