Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 10. forduló

2019.10.26 - 13:30

Pétervására, Pétervására Bocsi Attila Sporttelep (Bocsi Attila Sporttelep)

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
LENDVAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ÁDÁM, NÉMETH SZABOLCS
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
90'
45'

Gólok

BUDVESZEL BENJÁMIN ÁHIM

51'

1 - 0

 

KERÉNYI GÁBOR

58'

2 - 0

 

 

2 - 1

74'

BESENYEI FERENC
ÉRSEK MARTIN

79'

3 - 1

 

 

3 - 2

89'

BESENYEI FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 10 9 0 1 28 8 20 27 7.3
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 10 7 2 1 23 11 12 23 8.5
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 10 6 2 2 29 15 14 20 7.8
4 Marshall ASE Marshall ASE 10 6 2 2 19 11 8 20 8.7
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 10 6 1 3 34 13 21 19 8.5
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 10 6 1 3 29 24 5 19 7.2
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 10 4 2 4 21 17 4 14 7.9
8 Heréd LC Heréd LC 10 4 1 5 20 23 -3 13 6.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  10 3 1 6 12 15 -3 10 7.3
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 10 2 3 5 16 21 -5 9 7.4
11 Maklár SE Maklár SE 10 2 2 6 12 21 -9 8 6.8
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 10 1 4 5 9 16 -7 7 7.6
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 10 1 1 8 16 51 -35 4 6.6
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 10 0 4 6 5 27 -22 4 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 6 3 3 0 13 2 11 12 4 2 2 0 3 0 3 8 10 5 5 0 16 2 14 20
2 Füzesabony SC Lőrinci VSC 4 2 2 0 2 0 2 8 6 3 2 1 10 4 6 11 10 5 4 1 12 4 8 19
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 7 3 2 2 5 2 3 11 3 2 1 0 3 1 2 7 10 5 3 2 8 3 5 18
4 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 6 4 1 1 4 1 3 13 10 5 2 3 8 5 3 17
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 3 3 0 11 2 9 12 10 4 4 2 14 6 8 16
6 Füzesabony SC Heréd LC 5 2 2 1 6 5 1 8 5 2 2 1 5 4 1 8 10 4 4 2 11 9 2 16
7 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 3 1 2 11 10 4 4 2 6 4 2 16
8 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 6 2 1 3 6 6 0 7 4 2 2 0 6 2 4 8 10 4 3 3 12 8 4 15
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 4 2 2 6 7 1 3 3 3 7 -4 6 10 3 3 4 7 9 -2 12
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 1 4 1 2 2 0 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 1 7 2 4 5 -1 10
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 6 0 2 4 2 8 -6 2 4 1 2 1 4 5 -1 5 10 1 4 5 6 13 -7 7
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 5 0 3 2 5 11 -6 3 5 1 1 3 5 15 -10 4 10 1 4 5 10 26 -16 7
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 5 0 2 3 1 9 -8 2 10 1 3 6 3 14 -11 6
14 Füzesabony SC Maklár SE 5 0 2 3 1 8 -7 2 5 1 0 4 2 4 -2 3 10 1 2 7 3 12 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 4 4 0 0 10 0 10 12 6 5 0 1 18 8 10 15 10 9 0 1 28 8 20 27
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 7 5 1 1 17 7 10 16 3 2 1 0 6 4 2 7 10 7 2 1 23 11 12 23
3 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 6 5 1 0 24 7 17 16 4 1 1 2 5 8 -3 4 10 6 2 2 29 15 14 20
4 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 6 4 1 1 11 6 5 13 10 6 2 2 19 11 8 20
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 6 5 0 1 27 5 22 15 10 6 1 3 34 13 21 19
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 6 3 0 3 17 16 1 9 4 3 1 0 12 8 4 10 10 6 1 3 29 24 5 19
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 9 2 7 6 7 2 2 3 12 15 -3 8 10 4 2 4 21 17 4 14
8 Füzesabony SC Heréd LC 5 3 0 2 11 12 -1 9 5 1 1 3 9 11 -2 4 10 4 1 5 20 23 -3 13
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 1 2 7 8 -1 4 6 2 0 4 5 7 -2 6 10 3 1 6 12 15 -3 10
10 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 6 1 2 3 7 10 -3 5 4 1 1 2 9 11 -2 4 10 2 3 5 16 21 -5 9
11 Füzesabony SC Maklár SE 5 1 1 3 8 13 -5 4 5 1 1 3 4 8 -4 4 10 2 2 6 12 21 -9 8
12 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 0 2 4 5 12 -7 2 4 1 2 1 4 4 0 5 10 1 4 5 9 16 -7 7
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 8 20 -12 4 5 0 0 5 8 31 -23 0 10 1 1 8 16 51 -35 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 2 3 2 13 -11 2 5 0 2 3 3 14 -11 2 10 0 4 6 5 27 -22 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 2--2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 4--0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1--
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 1---1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-------3 - 0-
Lőrinci VSC
---1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

PÉTERVÁSÁRA SE

2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Füzesabony SC
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Heréd LC
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 07. 14:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 14. 14:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 28. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
03. 28. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 16:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
04. 26. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE

Hevestherm Hevesi LSC

2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 07. 14:30
Heréd LC
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 14. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom