Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 11. forduló

2019.11.02 - 13:30

Besenyőtelek, Besenyőtelki Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VÁRALLYAY MIKLÓS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DERDA JÓZSEF, NOVÁKI RICHÁRD
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
90'
45'

Gólok

NAGY GERGELY

29'

1 - 0

 

JÓNÁS ATTILA

34'

2 - 0

 

DALNOKI GÁBOR

46'

3 - 0

 

JÓNÁS ATTILA

53'

4 - 0

 

 

4 - 1

57'

UTASI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 11 10 0 1 30 8 22 30 7
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 11 8 2 1 25 12 13 26 8.2
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 11 7 2 2 32 15 17 23 8.2
4 Marshall ASE Marshall ASE 11 6 2 3 19 13 6 20 8
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 11 6 1 4 35 15 20 19 7.9
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 6 1 4 30 26 4 19 7.3
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 11 5 2 4 22 17 5 17 8.1
8 Heréd LC Heréd LC 11 5 1 5 22 24 -2 16 6.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  11 4 1 6 16 16 0 13 7.6
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 11 2 3 6 16 22 -6 9 7.4
11 Maklár SE Maklár SE 11 2 2 7 13 25 -12 8 6.9
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 11 1 4 6 9 19 -10 7 7.2
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 11 1 4 6 7 28 -21 7 7.5
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 11 1 1 9 17 53 -36 4 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 6 3 3 0 13 2 11 12 5 3 2 0 4 0 4 11 11 6 5 0 17 2 15 23
2 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 4 2 2 0 2 0 2 8 7 4 2 1 11 4 7 14 11 6 4 1 13 4 9 22
3 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 7 3 2 2 5 2 3 11 4 3 1 0 4 1 3 10 11 6 3 2 9 3 6 21
4 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 2 1 5 3 2 8 6 3 2 1 3 1 2 11 11 5 4 2 8 4 4 19
5 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 6 2 1 3 6 6 0 7 5 3 2 0 7 2 5 11 11 5 3 3 13 8 5 18
6 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 1 1 3 4 5 -1 4 6 4 1 1 4 1 3 13 11 5 2 4 8 6 2 17
7 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 3 5 -2 4 6 3 3 0 11 2 9 12 11 4 4 3 14 7 7 16
8 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 6 2 2 2 6 6 0 8 5 2 2 1 5 4 1 8 11 4 4 3 11 10 1 16
9 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 2 1 1 4 2 2 7 7 1 3 3 3 7 -4 6 11 3 4 4 7 9 -2 13
10 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 1 4 2 2 3 -1 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 11 1 7 3 4 6 -2 10
11 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 2 1 3 3 5 -2 7 5 0 2 3 1 9 -8 2 11 2 3 6 4 14 -10 9
12 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 6 0 2 4 2 8 -6 2 5 1 3 1 4 5 -1 6 11 1 5 5 6 13 -7 8
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 0 3 2 5 11 -6 3 6 1 1 4 5 16 -11 4 11 1 4 6 10 27 -17 7
14 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 5 0 2 3 1 8 -7 2 6 1 0 5 2 6 -4 3 11 1 2 8 3 14 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 4 4 0 0 10 0 10 12 7 6 0 1 20 8 12 18 11 10 0 1 30 8 22 30
2 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 7 5 1 1 17 7 10 16 4 3 1 0 8 5 3 10 11 8 2 1 25 12 13 26
3 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 6 5 1 0 24 7 17 16 5 2 1 2 8 8 0 7 11 7 2 2 32 15 17 23
4 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 2 1 2 8 7 1 7 6 4 1 1 11 6 5 13 11 6 2 3 19 13 6 20
5 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 8 10 -2 4 6 5 0 1 27 5 22 15 11 6 1 4 35 15 20 19
6 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 6 3 0 3 17 16 1 9 5 3 1 1 13 10 3 10 11 6 1 4 30 26 4 19
7 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 3 0 1 10 2 8 9 7 2 2 3 12 15 -3 8 11 5 2 4 22 17 5 17
8 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 6 4 0 2 13 13 0 12 5 1 1 3 9 11 -2 4 11 5 1 5 22 24 -2 16
9 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 1 2 11 9 2 7 6 2 0 4 5 7 -2 6 11 4 1 6 16 16 0 13
10 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 6 1 2 3 7 10 -3 5 5 1 1 3 9 12 -3 4 11 2 3 6 16 22 -6 9
11 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 5 1 1 3 8 13 -5 4 6 1 1 4 5 12 -7 4 11 2 2 7 13 25 -12 8
12 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 0 2 5 5 15 -10 2 4 1 2 1 4 4 0 5 11 1 4 6 9 19 -10 7
13 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 1 2 3 4 14 -10 5 5 0 2 3 3 14 -11 2 11 1 4 6 7 28 -21 7
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 8 20 -12 4 6 0 0 6 9 33 -24 0 11 1 1 9 17 53 -36 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2--
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 2--2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 1--1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 0-----3 - 0-
Lőrinci VSC
---1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út

Maklár SE

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklár SE
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
Lőrinci VSC
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 18. 17:00
Heréd LC
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple