Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 12. forduló

2019.11.09 - 17:00

Egerszalók, Egerszalók SE Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MENCSIK LÁSZLÓ, NOVÁKI RICHÁRD
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
90'
45'

Gólok

SZABÓ VIKTOR

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

SZABÓ GERGŐ
SZABÓ VIKTOR

58'

2 - 1

 

SZABÓ VIKTOR

86'

3 - 1

 

VARGA LÁSZLÓ

92'

4 - 1

 

 

4 - 2

93'

BESENYEI FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 12 11 0 1 38 11 27 33 7.6
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 12 8 2 2 36 17 19 26 8.1
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 12 8 2 2 26 15 11 26 8.2
4 Marshall ASE Marshall ASE 12 7 2 3 22 14 8 23 8.2
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 12 7 1 4 32 27 5 22 7.7
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 12 6 2 4 35 15 20 20 8.1
7 Heréd LC Heréd LC 12 6 1 5 25 26 -1 19 7.2
8  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 12 5 2 5 24 21 3 17 7.7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  12 5 1 6 19 17 2 16 7.2
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 12 2 4 6 16 22 -6 10 7.2
11 Maklár SE Maklár SE 12 2 2 8 14 28 -14 8 6.7
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 12 1 4 7 10 21 -11 7 7.2
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 12 1 4 7 9 31 -22 7 7.6
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 12 1 1 10 20 61 -41 4 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 5 3 2 0 10 1 9 11 7 4 2 1 11 4 7 14 12 7 4 1 21 5 16 25
2 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 7 3 4 0 14 3 11 13 5 3 2 0 4 0 4 11 12 6 6 0 18 3 15 24
3 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 2 1 5 3 2 8 7 4 2 1 6 1 5 14 12 6 4 2 11 4 7 22
4 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 7 3 1 3 7 6 1 10 5 3 2 0 7 2 5 11 12 6 3 3 14 8 6 21
5 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 2 3 5 5 0 11 4 3 1 0 4 1 3 10 12 6 3 3 9 6 3 21
6 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 1 1 3 4 5 -1 4 7 5 1 1 6 1 5 16 12 6 2 4 10 6 4 20
7 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 3 5 -2 4 7 3 4 0 11 2 9 13 12 4 5 3 14 7 7 17
8 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 7 2 2 3 6 7 -1 8 5 2 2 1 5 4 1 8 12 4 4 4 11 11 0 16
9 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 2 1 1 4 2 2 7 8 1 4 3 4 8 -4 7 12 3 5 4 8 10 -2 14
10 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 2 1 3 3 5 -2 7 6 1 2 3 2 9 -7 5 12 3 3 6 5 14 -9 12
11 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 1 4 2 2 3 -1 7 5 0 3 2 2 4 -2 3 12 1 7 4 4 7 -3 10
12 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 7 0 3 4 2 8 -6 3 5 1 3 1 4 5 -1 6 12 1 6 5 6 13 -7 9
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 0 3 2 5 11 -6 3 7 1 1 5 6 24 -18 4 12 1 4 7 11 35 -24 7
14 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 6 0 2 4 1 10 -9 2 6 1 0 5 2 6 -4 3 12 1 2 9 3 16 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Bélkő SE - Bélapát Lőrinci VSC 5 5 0 0 18 3 15 15 7 6 0 1 20 8 12 18 12 11 0 1 38 11 27 33
2 Bélkő SE - Bélapát EGERSZALÓK SE 7 6 1 0 28 9 19 19 5 2 1 2 8 8 0 7 12 8 2 2 36 17 19 26
3 Bélkő SE - Bélapát PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 1 2 18 10 8 16 4 3 1 0 8 5 3 10 12 8 2 2 26 15 11 26
4 Bélkő SE - Bélapát Marshall ASE 5 2 1 2 8 7 1 7 7 5 1 1 14 7 7 16 12 7 2 3 22 14 8 23
5 Bélkő SE - Bélapát Felsőtárkány SC 7 4 0 3 19 17 2 12 5 3 1 1 13 10 3 10 12 7 1 4 32 27 5 22
6 Bélkő SE - Bélapát GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 1 3 8 10 -2 4 7 5 1 1 27 5 22 16 12 6 2 4 35 15 20 20
7 Bélkő SE - Bélapát Heréd LC 7 5 0 2 16 15 1 15 5 1 1 3 9 11 -2 4 12 6 1 5 25 26 -1 19
8 Bélkő SE - Bélapát Hevestherm Hevesi LSC 4 3 0 1 10 2 8 9 8 2 2 4 14 19 -5 8 12 5 2 5 24 21 3 17
9 Bélkő SE - Bélapát Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 2 1 2 11 9 2 7 7 3 0 4 8 8 0 9 12 5 1 6 19 17 2 16
10 Bélkő SE - Bélapát Energia SC Gyöngyös 7 1 3 3 7 10 -3 6 5 1 1 3 9 12 -3 4 12 2 4 6 16 22 -6 10
11 Bélkő SE - Bélapát Maklár SE 6 1 1 4 9 16 -7 4 6 1 1 4 5 12 -7 4 12 2 2 8 14 28 -14 8
12 Bélkő SE - Bélapát BERG SYSTEM EGER SE II. 7 0 2 5 5 15 -10 2 5 1 2 2 5 6 -1 5 12 1 4 7 10 21 -11 7
13 Bélkő SE - Bélapát Füzesabony SC 6 1 2 3 4 14 -10 5 6 0 2 4 5 17 -12 2 12 1 4 7 9 31 -22 7
14 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 8 20 -12 4 7 0 0 7 12 41 -29 0 12 1 1 10 20 61 -41 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2--
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 24 - 2-2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 10 - 0--1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2-2 - 1-4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 13 - 2-1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 0-----3 - 0-
Lőrinci VSC
-8 - 3-1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
1 - 3-1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-1 - 30 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

EGERSZALÓK SE

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Heréd LC
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 07. 14:30
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 14. 14:30
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 15:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 16:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 25. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Heréd Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
05. 10. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

Hevestherm Hevesi LSC

2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 07. 14:30
Heréd LC
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 14. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom