Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 13. forduló

2019.11.16 - 13:00

Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
ROZSNAKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÉZMŰVES FERENC, NÉMETH MÁRK
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
90'
45'

Gólok

BÁRDOS BENCE

7'

1 - 0

 

BÁRDOS BENCE

14'

2 - 0

 

MOHÁCSI GÁBOR

44'

3 - 0

 

 

3 - 1

50'

OLÁH FERENC
BÁRDOS BENCE

63'

4 - 1

 

 

4 - 2

85'

ÉRSEK MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 13 12 0 1 41 12 29 36 8
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 13 9 2 2 39 19 20 29 7.9
3 Marshall ASE Marshall ASE 13 8 2 3 26 16 10 26 7.8
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 13 8 2 3 28 19 9 26 7.8
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 13 7 1 5 33 29 4 22 7.7
6 Heréd LC Heréd LC 13 7 1 5 27 26 1 22 7.6
7 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 13 6 2 5 37 18 19 20 7.5
8  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 13 6 2 5 26 22 4 20 7.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  13 5 1 7 19 18 1 16 7.4
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 13 3 4 6 17 22 -5 13 7.3
11 Maklár SE Maklár SE 13 2 2 9 15 30 -15 8 7.2
12 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 13 2 1 10 22 62 -40 7 7.2
13 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 13 1 4 8 10 23 -13 7 7.1
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 13 1 4 8 10 34 -24 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 3 2 0 10 1 9 11 8 4 3 1 12 5 7 15 13 7 5 1 22 6 16 26
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 3 4 0 14 3 11 13 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 7 0 19 4 15 25
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 2 1 3 7 5 2 7 7 5 1 1 6 1 5 16 13 7 2 4 13 6 7 23
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 3 1 5 3 2 9 7 4 2 1 6 1 5 14 13 6 5 2 11 4 7 23
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 3 1 3 7 6 1 10 6 3 2 1 7 4 3 11 13 6 3 4 14 10 4 21
6 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 2 3 5 5 0 11 5 3 1 1 4 4 0 10 13 6 3 4 9 9 0 21
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 2 3 4 6 -2 5 7 3 4 0 11 2 9 13 13 4 6 3 15 8 7 18
8 Füzesabony SC Heréd LC 7 2 2 3 6 7 -1 8 6 2 3 1 5 4 1 9 13 4 5 4 11 11 0 17
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 3 1 1 6 2 4 10 8 1 4 3 4 8 -4 7 13 4 5 4 10 10 0 17
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 2 2 3 4 6 -2 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 13 3 4 6 6 15 -9 13
11 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 5 2 2 3 -1 8 5 0 3 2 2 4 -2 3 13 1 8 4 4 7 -3 11
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 1 3 2 7 11 -4 6 7 1 1 5 6 24 -18 4 13 2 4 7 13 35 -22 10
13 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 0 3 4 2 8 -6 3 6 1 4 1 4 5 -1 7 13 1 7 5 6 13 -7 10
14 Füzesabony SC Maklár SE 6 0 2 4 1 10 -9 2 7 1 0 6 2 8 -6 3 13 1 2 10 3 18 -15 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 5 0 0 18 3 15 15 8 7 0 1 23 9 14 21 13 12 0 1 41 12 29 36
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 6 1 0 28 9 19 19 6 3 1 2 11 10 1 10 13 9 2 2 39 19 20 29
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 3 1 2 12 9 3 10 7 5 1 1 14 7 7 16 13 8 2 3 26 16 10 26
4 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 1 2 18 10 8 16 5 3 1 1 10 9 1 10 13 8 2 3 28 19 9 26
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 4 0 3 19 17 2 12 6 3 1 2 14 12 2 10 13 7 1 5 33 29 4 22
6 Füzesabony SC Heréd LC 7 5 0 2 16 15 1 15 6 2 1 3 11 11 0 7 13 7 1 5 27 26 1 22
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 1 4 10 13 -3 4 7 5 1 1 27 5 22 16 13 6 2 5 37 18 19 20
8 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 4 0 1 12 3 9 12 8 2 2 4 14 19 -5 8 13 6 2 5 26 22 4 20
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 1 3 11 10 1 7 7 3 0 4 8 8 0 9 13 5 1 7 19 18 1 16
10 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 1 3 3 7 10 -3 6 6 2 1 3 10 12 -2 7 13 3 4 6 17 22 -5 13
11 Füzesabony SC Maklár SE 6 1 1 4 9 16 -7 4 7 1 1 5 6 14 -8 4 13 2 2 9 15 30 -15 8
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 2 1 3 10 21 -11 7 7 0 0 7 12 41 -29 0 13 2 1 10 22 62 -40 7
13 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 0 2 6 5 17 -12 2 5 1 2 2 5 6 -1 5 13 1 4 8 10 23 -13 7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 1 2 4 5 17 -12 5 6 0 2 4 5 17 -12 2 13 1 4 8 10 34 -24 7
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2-4 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12---2 - 1-
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 30 - 21 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1-0 - 12 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 24 - 2-2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 10 - 0--1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2-2 - 1-4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 11 - 31 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1---2 - 3---2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 13 - 2-1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 02 - 1----3 - 0-
Lőrinci VSC
-8 - 3-1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
1 - 3-1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-1 - 30 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

Marshall ASE

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall ASE
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE

PÉTERVÁSÁRA SE

2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Füzesabony SC
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Heréd LC
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
03. 28. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 18:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
04. 26. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple