Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 13. forduló

2019.11.16 - 13:00

Gyöngyöshalász, Gyöngyöshalász Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HARNOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS NORBERT, PÁSZTORY KRISZTIÁN
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

VARGA LÁSZLÓ
MÁRKUS MÁTÉ KÁROLY

29'

1 - 1

 

 

1 - 2

50'

CZETŐ MÁRK
LUDÁNYI NÁNDOR

70'

2 - 2

 

 

2 - 3

92'

KOVÁCS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 13 12 0 1 41 12 29 36 8
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 13 9 2 2 39 19 20 29 7.9
3 Marshall ASE Marshall ASE 13 8 2 3 26 16 10 26 7.8
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 13 8 2 3 28 19 9 26 7.8
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 13 7 1 5 33 29 4 22 7.7
6 Heréd LC Heréd LC 13 7 1 5 27 26 1 22 7.6
7 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 13 6 2 5 37 18 19 20 7.5
8  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 13 6 2 5 26 22 4 20 7.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  13 5 1 7 19 18 1 16 7.4
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 13 3 4 6 17 22 -5 13 7.3
11 Maklár SE Maklár SE 13 2 2 9 15 30 -15 8 7.2
12 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 13 2 1 10 22 62 -40 7 7.2
13 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 13 1 4 8 10 23 -13 7 7.1
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 13 1 4 8 10 34 -24 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 3 2 0 10 1 9 11 8 4 3 1 12 5 7 15 13 7 5 1 22 6 16 26
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 3 4 0 14 3 11 13 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 7 0 19 4 15 25
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 2 1 3 7 5 2 7 7 5 1 1 6 1 5 16 13 7 2 4 13 6 7 23
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 3 1 5 3 2 9 7 4 2 1 6 1 5 14 13 6 5 2 11 4 7 23
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 3 1 3 7 6 1 10 6 3 2 1 7 4 3 11 13 6 3 4 14 10 4 21
6 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 2 3 5 5 0 11 5 3 1 1 4 4 0 10 13 6 3 4 9 9 0 21
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 2 3 4 6 -2 5 7 3 4 0 11 2 9 13 13 4 6 3 15 8 7 18
8 Füzesabony SC Heréd LC 7 2 2 3 6 7 -1 8 6 2 3 1 5 4 1 9 13 4 5 4 11 11 0 17
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 3 1 1 6 2 4 10 8 1 4 3 4 8 -4 7 13 4 5 4 10 10 0 17
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 2 2 3 4 6 -2 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 13 3 4 6 6 15 -9 13
11 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 5 2 2 3 -1 8 5 0 3 2 2 4 -2 3 13 1 8 4 4 7 -3 11
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 1 3 2 7 11 -4 6 7 1 1 5 6 24 -18 4 13 2 4 7 13 35 -22 10
13 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 0 3 4 2 8 -6 3 6 1 4 1 4 5 -1 7 13 1 7 5 6 13 -7 10
14 Füzesabony SC Maklár SE 6 0 2 4 1 10 -9 2 7 1 0 6 2 8 -6 3 13 1 2 10 3 18 -15 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 5 0 0 18 3 15 15 8 7 0 1 23 9 14 21 13 12 0 1 41 12 29 36
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 6 1 0 28 9 19 19 6 3 1 2 11 10 1 10 13 9 2 2 39 19 20 29
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 3 1 2 12 9 3 10 7 5 1 1 14 7 7 16 13 8 2 3 26 16 10 26
4 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 1 2 18 10 8 16 5 3 1 1 10 9 1 10 13 8 2 3 28 19 9 26
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 4 0 3 19 17 2 12 6 3 1 2 14 12 2 10 13 7 1 5 33 29 4 22
6 Füzesabony SC Heréd LC 7 5 0 2 16 15 1 15 6 2 1 3 11 11 0 7 13 7 1 5 27 26 1 22
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 1 4 10 13 -3 4 7 5 1 1 27 5 22 16 13 6 2 5 37 18 19 20
8 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 4 0 1 12 3 9 12 8 2 2 4 14 19 -5 8 13 6 2 5 26 22 4 20
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 1 3 11 10 1 7 7 3 0 4 8 8 0 9 13 5 1 7 19 18 1 16
10 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 1 3 3 7 10 -3 6 6 2 1 3 10 12 -2 7 13 3 4 6 17 22 -5 13
11 Füzesabony SC Maklár SE 6 1 1 4 9 16 -7 4 7 1 1 5 6 14 -8 4 13 2 2 9 15 30 -15 8
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 2 1 3 10 21 -11 7 7 0 0 7 12 41 -29 0 13 2 1 10 22 62 -40 7
13 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 0 2 6 5 17 -12 2 5 1 2 2 5 6 -1 5 13 1 4 8 10 23 -13 7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 1 2 4 5 17 -12 5 6 0 2 4 5 17 -12 2 13 1 4 8 10 34 -24 7
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2-4 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12---2 - 1-
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 30 - 21 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1-0 - 12 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 24 - 2-2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 10 - 0--1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2-2 - 1-4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 11 - 31 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1---2 - 3---2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 13 - 2-1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 02 - 1----3 - 0-
Lőrinci VSC
-8 - 3-1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
1 - 3-1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-1 - 30 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Heréd LC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 07. 14:30
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Heréd Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
03. 14. 14:30
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

EGERSZALÓK SE

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Heréd LC
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 07. 14:30
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 14. 14:30
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 15:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 16:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 25. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Heréd Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
05. 10. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom