Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 13. forduló

2019.11.16 - 13:00

Maklár, Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
STREHÓ ERIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA PATRIK BALÁZS, BAKOS TAMÁS
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
90'
45'

Gólok

FÜGEDI TAMÁS

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

26'

SZÉKESI ÁDÁM

 

1 - 2

73'

UJ PATRIK

 

1 - 3

90'

GULYKA ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 13 12 0 1 41 12 29 36 8
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 13 9 2 2 39 19 20 29 7.9
3 Marshall ASE Marshall ASE 13 8 2 3 26 16 10 26 7.8
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 13 8 2 3 28 19 9 26 7.8
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 13 7 1 5 33 29 4 22 7.7
6 Heréd LC Heréd LC 13 7 1 5 27 26 1 22 7.6
7 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 13 6 2 5 37 18 19 20 7.5
8  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 13 6 2 5 26 22 4 20 7.5
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  13 5 1 7 19 18 1 16 7.4
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 13 3 4 6 17 22 -5 13 7.3
11 Maklár SE Maklár SE 13 2 2 9 15 30 -15 8 7.2
12 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 13 2 1 10 22 62 -40 7 7.2
13 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 13 1 4 8 10 23 -13 7 7.1
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 13 1 4 8 10 34 -24 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 3 2 0 10 1 9 11 8 4 3 1 12 5 7 15 13 7 5 1 22 6 16 26
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 3 4 0 14 3 11 13 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 7 0 19 4 15 25
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 2 1 3 7 5 2 7 7 5 1 1 6 1 5 16 13 7 2 4 13 6 7 23
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 3 1 5 3 2 9 7 4 2 1 6 1 5 14 13 6 5 2 11 4 7 23
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 3 1 3 7 6 1 10 6 3 2 1 7 4 3 11 13 6 3 4 14 10 4 21
6 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 2 3 5 5 0 11 5 3 1 1 4 4 0 10 13 6 3 4 9 9 0 21
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 2 3 4 6 -2 5 7 3 4 0 11 2 9 13 13 4 6 3 15 8 7 18
8 Füzesabony SC Heréd LC 7 2 2 3 6 7 -1 8 6 2 3 1 5 4 1 9 13 4 5 4 11 11 0 17
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 3 1 1 6 2 4 10 8 1 4 3 4 8 -4 7 13 4 5 4 10 10 0 17
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 2 2 3 4 6 -2 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 13 3 4 6 6 15 -9 13
11 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 5 2 2 3 -1 8 5 0 3 2 2 4 -2 3 13 1 8 4 4 7 -3 11
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 1 3 2 7 11 -4 6 7 1 1 5 6 24 -18 4 13 2 4 7 13 35 -22 10
13 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 0 3 4 2 8 -6 3 6 1 4 1 4 5 -1 7 13 1 7 5 6 13 -7 10
14 Füzesabony SC Maklár SE 6 0 2 4 1 10 -9 2 7 1 0 6 2 8 -6 3 13 1 2 10 3 18 -15 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 5 5 0 0 18 3 15 15 8 7 0 1 23 9 14 21 13 12 0 1 41 12 29 36
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 7 6 1 0 28 9 19 19 6 3 1 2 11 10 1 10 13 9 2 2 39 19 20 29
3 Füzesabony SC Marshall ASE 6 3 1 2 12 9 3 10 7 5 1 1 14 7 7 16 13 8 2 3 26 16 10 26
4 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 1 2 18 10 8 16 5 3 1 1 10 9 1 10 13 8 2 3 28 19 9 26
5 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 7 4 0 3 19 17 2 12 6 3 1 2 14 12 2 10 13 7 1 5 33 29 4 22
6 Füzesabony SC Heréd LC 7 5 0 2 16 15 1 15 6 2 1 3 11 11 0 7 13 7 1 5 27 26 1 22
7 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 1 1 4 10 13 -3 4 7 5 1 1 27 5 22 16 13 6 2 5 37 18 19 20
8 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 5 4 0 1 12 3 9 12 8 2 2 4 14 19 -5 8 13 6 2 5 26 22 4 20
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 1 3 11 10 1 7 7 3 0 4 8 8 0 9 13 5 1 7 19 18 1 16
10 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 7 1 3 3 7 10 -3 6 6 2 1 3 10 12 -2 7 13 3 4 6 17 22 -5 13
11 Füzesabony SC Maklár SE 6 1 1 4 9 16 -7 4 7 1 1 5 6 14 -8 4 13 2 2 9 15 30 -15 8
12 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 6 2 1 3 10 21 -11 7 7 0 0 7 12 41 -29 0 13 2 1 10 22 62 -40 7
13 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 8 0 2 6 5 17 -12 2 5 1 2 2 5 6 -1 5 13 1 4 8 10 23 -13 7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 7 1 2 4 5 17 -12 5 6 0 2 4 5 17 -12 2 13 1 4 8 10 34 -24 7
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 00 - 2-4 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 11 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12---2 - 1-
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2--0 - 3--0 - 00 - 30 - 21 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1-0 - 12 - 4-0 - 1---4 - 1-
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1-3 - 24 - 2-2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1-1 - 0--1 - 21 - 10 - 0--1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2-2 - 1-4 - 3-4 - 12 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 42 - 1-0 - 1---0 - 6-1 - 11 - 31 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1---2 - 3---2 - 42 - 23 - 1-1 - 2
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 12 - 13 - 2-1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-1 - 02 - 1----3 - 0-
Lőrinci VSC
-8 - 3-1 - 03 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
1 - 3-1 - 1--2 - 33 - 4-2 - 1--0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-1 - 30 - 0--3 - 0-2 - 13 - 20 - 22 - 0

Meccsek

Füzesabony SC

2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Füzesabony SC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Füzesabony SC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 10. 13:30
Heréd Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Füzesabony SC
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
03. 07. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 14. 14:30
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 28. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
03. 28. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 25. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 25. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
05. 09. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 16. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 23. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 23. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
05. 23. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 30. 17:00
Füzesabony SC

Lőrinci VSC

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 07. 14:30
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 14. 14:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 15:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 12. 16:30
Heréd Sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
04. 12. 16:30
Lőrinci VSC
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 23. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 30. 17:00
Füzesabony SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom