Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 2. forduló

2019.08.31 - 17:00

Bélapátfalva, Bélapátfalvai Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ÁDÁM, NAGY FERENC
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

MAROSI JÁNOS
JAKAB ÁKOS

28'

1 - 1

 

 

1 - 2

30'

TÓTH LEVENTE
STREKÁF CSABA

36'

2 - 2

 

MOLNÁR RICHÁRD

46'

3 - 2

 

MOLNÁR RICHÁRD

72'

4 - 2

 

 

4 - 3

94'

PILINYI ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 2 2 0 0 6 0 6 6 8
2  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 2 2 0 0 7 2 5 6 9.5
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 4 2 2 6 10.5
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 5
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 10
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 6 6 0 3 6.5
7 Marshall ASE Marshall ASE 2 1 0 1 2 2 0 3 8
8 Heréd LC Heréd LC 2 1 0 1 5 7 -2 3 4
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 2 1 0 1 6 10 -4 3 8.5
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 2 0 2 0 1 1 0 2 11.5
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 6
12 Maklár SE Maklár SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
13 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 3 5 -2 0 8
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  2 0 0 2 3 6 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 1 2 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 4 3 3
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 7 -2 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 1 0 1 6 10 -4 3
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
 
Marshall ASE
---1 - 2---------
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 3--------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 0--1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-----2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
---2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1------------
Felsőtárkány SC
-------2 - 4-----
Füzesabony SC
-----------1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 4----
Heréd LC
---------1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2---------0 - 2-

Meccsek

Bélkő SE - Bélapát

2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
ELMARDT
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 04. 16:00
Heréd LC
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 11. 16:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 16. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 23. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát

Energia SC Gyöngyös

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall ASE
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
ELMARDT
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 02. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple