Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 2. forduló

2019.08.31 - 17:00

Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
PÁDÁR SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH MARIANNA, FORGÓ ZSOLT
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

SZABÓ VIKTOR

 

0 - 2

45'

OLÁH KRISZTOFER
DANÓ ZSOLT

71'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 2 2 0 0 6 0 6 6 8
2  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 2 2 0 0 7 2 5 6 9.5
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 4 2 2 6 10.5
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 5
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 10
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 6 6 0 3 6.5
7 Marshall ASE Marshall ASE 2 1 0 1 2 2 0 3 8
8 Heréd LC Heréd LC 2 1 0 1 5 7 -2 3 4
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 2 1 0 1 6 10 -4 3 8.5
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 2 0 2 0 1 1 0 2 11.5
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 6
12 Maklár SE Maklár SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
13 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 3 5 -2 0 8
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  2 0 0 2 3 6 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 1 2 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 4 3 3
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 7 -2 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 1 0 1 6 10 -4 3
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
 
Marshall ASE
---1 - 2---------
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 3--------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 0--1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-----2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
---2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1------------
Felsőtárkány SC
-------2 - 4-----
Füzesabony SC
-----------1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 4----
Heréd LC
---------1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2---------0 - 2-

Meccsek

Marshall ASE

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall ASE
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE

EGERSZALÓK SE

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Heréd LC
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 18:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 26. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
05. 10. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 18:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple