Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 2. forduló

2019.08.31 - 17:00

Besenyőtelek, Besenyőtelki Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VIKTOR FERENC PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DARÓK ATTILA, DAJKÓ TAMÁS
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

FRECSKÓ TAMÁS
JÓNÁS ATTILA

40'

1 - 1

 

 

1 - 2

70'

MONTVAI TIBOR

 

1 - 3

80'

FRECSKÓ TAMÁS
PÁLFALVI ANDRÁS ISTVÁN

82'

2 - 3

 

 

2 - 4

95'

PELYHE CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 2 2 0 0 6 0 6 6 8
2  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 2 2 0 0 7 2 5 6 9.5
3 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 4 2 2 6 10.5
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 5
5 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 10
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 6 6 0 3 6.5
7 Marshall ASE Marshall ASE 2 1 0 1 2 2 0 3 8
8 Heréd LC Heréd LC 2 1 0 1 5 7 -2 3 4
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 2 1 0 1 6 10 -4 3 8.5
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 2 0 2 0 1 1 0 2 11.5
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 6
12 Maklár SE Maklár SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 5.5
13 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 3 5 -2 0 8
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  2 0 0 2 3 6 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 1 2 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út  EGERSZALÓK SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út  PÉTERVÁSÁRA SE 2 1 0 1 7 4 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 4 3 3
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Felsőtárkány SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út  GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 6 0 3
7 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Marshall ASE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Heréd LC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 7 -2 3
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Bélkő SE - Bélapát 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 1 0 1 6 10 -4 3
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Füzesabony SC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Besenyőtelek SC-Erőss Út  BERG SYSTEM EGER SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Energia SC Gyöngyös 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
14 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
 
Marshall ASE
---1 - 2---------
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 3--------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 0--1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-----2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
---2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1------------
Felsőtárkány SC
-------2 - 4-----
Füzesabony SC
-----------1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 4----
Heréd LC
---------1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2---------0 - 2-

Meccsek

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 10. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple