Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 3. forduló

2019.09.08 - 16:30

Heréd, Markó Ferenc Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VOLENTICS ERIK JÁNOS, BÍRÓ ZSOLT
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
90'
45'

Gólok

IVONY ATTILA

12'

1 - 0

 

IVONY ATTILA

78'

2 - 0

 

 

2 - 1

79'

PÁLFALVI ANDRÁS ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 3 3 0 0 13 2 11 9 10
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 1 8 9 10
3  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 3 2 1 0 8 3 5 7 9.3
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 9 4 5 6 7.7
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 2 0 1 9 6 3 6 8
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 3 2 0 1 10 8 2 6 8.7
7 Heréd LC Heréd LC 3 2 0 1 7 8 -1 6 7
8 Marshall ASE Marshall ASE 3 1 0 2 4 6 -2 3 7
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 3 1 0 2 6 19 -13 3 6.3
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 3 0 3 0 2 2 0 3 8.7
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 6
12 Maklár SE Maklár SE 3 0 1 2 1 7 -6 1 5.3
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  3 0 0 3 4 8 -4 0 4.7
14 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 3 0 0 3 4 8 -4 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Energia SC Gyöngyös Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 7 0 7 9 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Energia SC Gyöngyös EGERSZALÓK SE 2 1 1 0 6 0 6 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 0 8 7
3 Energia SC Gyöngyös Heréd LC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
4 Energia SC Gyöngyös PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 4 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 4 1 3 6
5 Energia SC Gyöngyös Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 2 0 3 2 1 5
6 Energia SC Gyöngyös Füzesabony SC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
7 Energia SC Gyöngyös GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
8 Energia SC Gyöngyös Marshall ASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 2 -1 4
9 Energia SC Gyöngyös Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
10 Energia SC Gyöngyös BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
11 Energia SC Gyöngyös Felsőtárkány SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
13 Energia SC Gyöngyös Bélkő SE - Bélapát 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 1 2 2 11 -9 1
14 Energia SC Gyöngyös Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Energia SC Gyöngyös EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 Energia SC Gyöngyös Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 9 1 8 9 3 3 0 0 9 1 8 9
3 Energia SC Gyöngyös Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 8 3 5 7
4 Energia SC Gyöngyös PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 9 4 5 6
5 Energia SC Gyöngyös GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 0 1 9 6 3 6
6 Energia SC Gyöngyös Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 8 2 6
7 Energia SC Gyöngyös Heréd LC 2 1 0 1 3 6 -3 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 7 8 -1 6
8 Energia SC Gyöngyös Marshall ASE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 4 6 -2 3
9 Energia SC Gyöngyös Bélkő SE - Bélapát 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 0 2 2 16 -14 0 3 1 0 2 6 19 -13 3
10 Energia SC Gyöngyös Füzesabony SC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
11 Energia SC Gyöngyös BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
12 Energia SC Gyöngyös Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
13 Energia SC Gyöngyös Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
14 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
 
Marshall ASE
---1 - 2---------
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 3--------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-----2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3--
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4-----
Füzesabony SC
---------1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 4----
Heréd LC
---2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2---------0 - 22 - 0

Meccsek

Heréd LC

2019. 08. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Heréd LC
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklár SE
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Heréd LC
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Heréd LC
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 10. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabony SC
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Heréd LC
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 04. 16:00
Heréd LC
2020. 04. 12. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 04. 12. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
04. 12. 16:30
Lőrinci VSC
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 18. 17:00
Heréd LC
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
04. 26. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 02. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
05. 10. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 24. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 24. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 30. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
05. 30. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple