Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 3. forduló

2019.09.08 - 16:30

Felsőtárkány, Felsőtárkány SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
STREHÓ ERIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GECSE ZOLTÁN, BAKOS TAMÁS
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
90'
45'

Gólok

KÁLMÁN JÓZSEF

51'

1 - 0

 

 

1 - 1

57'

SÁROSI GÁBOR
KÁLMÁN JÓZSEF

68'

2 - 1

 

PELYHE KRISTÓF

72'

3 - 1

 

SÜTŐ BALÁZS

74'

4 - 1

 

 

4 - 2

91'

KÁLMÁN RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 3 3 0 0 13 2 11 9 10
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 1 8 9 10
3  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 3 2 1 0 8 3 5 7 9.3
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 9 4 5 6 7.7
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 2 0 1 9 6 3 6 8
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 3 2 0 1 10 8 2 6 8.7
7 Heréd LC Heréd LC 3 2 0 1 7 8 -1 6 7
8 Marshall ASE Marshall ASE 3 1 0 2 4 6 -2 3 7
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 3 1 0 2 6 19 -13 3 6.3
10 Füzesabony SC Füzesabony SC 3 0 3 0 2 2 0 3 8.7
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 6
12 Maklár SE Maklár SE 3 0 1 2 1 7 -6 1 5.3
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  3 0 0 3 4 8 -4 0 4.7
14 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 3 0 0 3 4 8 -4 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Energia SC Gyöngyös Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 7 0 7 9 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Energia SC Gyöngyös EGERSZALÓK SE 2 1 1 0 6 0 6 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 0 8 7
3 Energia SC Gyöngyös Heréd LC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
4 Energia SC Gyöngyös PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 4 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 4 1 3 6
5 Energia SC Gyöngyös Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 2 0 3 2 1 5
6 Energia SC Gyöngyös Füzesabony SC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
7 Energia SC Gyöngyös GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
8 Energia SC Gyöngyös Marshall ASE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 2 -1 4
9 Energia SC Gyöngyös Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
10 Energia SC Gyöngyös BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
11 Energia SC Gyöngyös Felsőtárkány SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
13 Energia SC Gyöngyös Bélkő SE - Bélapát 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 1 2 2 11 -9 1
14 Energia SC Gyöngyös Maklár SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Energia SC Gyöngyös EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 Energia SC Gyöngyös Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 9 1 8 9 3 3 0 0 9 1 8 9
3 Energia SC Gyöngyös Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 3 5 7 3 2 1 0 8 3 5 7
4 Energia SC Gyöngyös PÉTERVÁSÁRA SE 3 2 0 1 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 9 4 5 6
5 Energia SC Gyöngyös GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 0 1 9 6 3 6
6 Energia SC Gyöngyös Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 8 2 6
7 Energia SC Gyöngyös Heréd LC 2 1 0 1 3 6 -3 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 7 8 -1 6
8 Energia SC Gyöngyös Marshall ASE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 4 6 -2 3
9 Energia SC Gyöngyös Bélkő SE - Bélapát 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 0 2 2 16 -14 0 3 1 0 2 6 19 -13 3
10 Energia SC Gyöngyös Füzesabony SC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
11 Energia SC Gyöngyös BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
12 Energia SC Gyöngyös Maklár SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
13 Energia SC Gyöngyös Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
14 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 4 8 -4 0
 
Marshall ASE
---1 - 2---------
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 3--------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-----2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3--
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4-----
Füzesabony SC
---------1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 4----
Heréd LC
---2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklár SE
-----------0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2---------0 - 22 - 0

Meccsek

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 06. 30.
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
INFO
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
05. 10. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC

Marshall ASE

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall ASE
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 03. 29. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple