Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 4. forduló

2019.09.14 - 16:30

Maklár, Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VÁRALLYAY MIKLÓS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OROVECZ TAMÁS PÉTER, MENCSIK LÁSZLÓ
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

BALOGH MARTIN ÁDÁM

 

0 - 2

46'

KANALAS ÁRMIN
VOJTEKOVSZKI MÁRTON

48'

1 - 2

 

 

1 - 3

52'

SÁNDOR BENCE
BÁNKA BALÁZS

79'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 4 4 0 0 12 1 11 12 7.3
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 4 3 0 1 13 5 8 9 7.8
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 8.8
4  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 4 2 2 0 10 5 5 8 8.8
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 2 1 1 11 8 3 7 7.3
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 4 2 1 1 12 10 2 7 8.8
7 Heréd LC Heréd LC 4 2 1 1 9 10 -1 7 7.5
8 Marshall ASE Marshall ASE 4 1 1 2 6 8 -2 4 6.3
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 21 -13 4 5.3
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 4 1 0 3 7 10 -3 3 8
11 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 3 1 2 5 -3 3 8.3
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 2 2 2 6 -4 2 8.3
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  4 0 1 3 5 9 -4 1 6.8
14 Maklár SE Maklár SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 3 0 0 7 0 7 9 4 3 1 0 7 0 7 10
2 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 5 1 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 5 1 4 9
3 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 8 0 8 8
4 Maklár SE Heréd LC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
6 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
7 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
8 Maklár SE Füzesabony SC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
9 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 2 3 -1 5
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 3 5 -2 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 2 2 0 2 -2 2
13 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 2 2 3 12 -9 2
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 9 1 8 9 4 4 0 0 12 1 11 12
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 12 4 8 9
4 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 2 0 10 5 5 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 11 8 3 7
6 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 12 10 2 7
7 Maklár SE Heréd LC 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 9 10 -1 7
8 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
9 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 6 5 1 4 2 0 0 2 2 16 -14 0 4 1 1 2 8 21 -13 4
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 6 0 3 4 1 0 3 7 10 -3 3
11 Maklár SE Füzesabony SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 2 5 -3 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
13 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 1 3 5 9 -4 1
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
 
Marshall ASE
---1 - 2----2 - 2----
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 32 - 2-------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3--
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4-----
Füzesabony SC
---------1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 42 - 2---
Heréd LC
---2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
----3 - 0--------
Maklár SE
-----2 - 3-----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----3 - 0---0 - 22 - 0

Meccsek

Maklár SE

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 06. 15:00
Heréd Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Maklár SE
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 07. 14:30
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 14. 14:30
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 18. 17:00
Heréd LC
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát

Energia SC Gyöngyös

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 20. 14:30
Heréd Sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 07. 14:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 14. 14:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 02. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom