Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 4. forduló

2019.09.14 - 16:30

Selyp, Lőrinci Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKI ANDRÁS, SZÉKELY GERGŐ FERENC
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

46'

GULYKA ZSOLT

 

0 - 2

72'

BAJI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 4 4 0 0 12 1 11 12 7.3
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 4 3 0 1 13 5 8 9 7.8
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 8.8
4  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 4 2 2 0 10 5 5 8 8.8
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 2 1 1 11 8 3 7 7.3
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 4 2 1 1 12 10 2 7 8.8
7 Heréd LC Heréd LC 4 2 1 1 9 10 -1 7 7.5
8 Marshall ASE Marshall ASE 4 1 1 2 6 8 -2 4 6.3
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 21 -13 4 5.3
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 4 1 0 3 7 10 -3 3 8
11 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 3 1 2 5 -3 3 8.3
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 2 2 2 6 -4 2 8.3
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  4 0 1 3 5 9 -4 1 6.8
14 Maklár SE Maklár SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 3 0 0 7 0 7 9 4 3 1 0 7 0 7 10
2 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 5 1 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 5 1 4 9
3 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 8 0 8 8
4 Maklár SE Heréd LC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
6 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
7 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
8 Maklár SE Füzesabony SC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
9 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 2 3 -1 5
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 3 5 -2 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 2 2 0 2 -2 2
13 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 2 2 3 12 -9 2
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 9 1 8 9 4 4 0 0 12 1 11 12
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 12 4 8 9
4 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 2 0 10 5 5 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 11 8 3 7
6 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 12 10 2 7
7 Maklár SE Heréd LC 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 9 10 -1 7
8 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
9 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 6 5 1 4 2 0 0 2 2 16 -14 0 4 1 1 2 8 21 -13 4
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 6 0 3 4 1 0 3 7 10 -3 3
11 Maklár SE Füzesabony SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 2 5 -3 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
13 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 1 3 5 9 -4 1
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
 
Marshall ASE
---1 - 2----2 - 2----
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 32 - 2-------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3--
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4-----
Füzesabony SC
---------1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 42 - 2---
Heréd LC
---2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
----3 - 0--------
Maklár SE
-----2 - 3-----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----3 - 0---0 - 22 - 0

Meccsek

Lőrinci VSC

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 03. 07. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
Lőrinci VSC
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 12. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 04. 12. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
04. 12. 16:30
Lőrinci VSC
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 23. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 30. 17:00
Füzesabony SC

EGERSZALÓK SE

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Füzesabony SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 26. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Heréd LC
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 18:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
04. 26. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 18:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
05. 10. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 18:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple