Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 4. forduló

2019.09.14 - 16:30

Gyöngyöshalász, Gyöngyöshalász Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
URBÁN VIKTOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÁSZ KORNÉL, KISS TAMÁS
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
90'
45'

Gólok

LUDÁNYI NÁNDOR

45'

1 - 0

 

CZENE LEVENTE

55'

2 - 0

 

 

2 - 1

57'

BORICS LEVENTE

 

2 - 2

92'

BORICS LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 4 4 0 0 12 1 11 12 7.3
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 4 3 0 1 13 5 8 9 7.8
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 8.8
4  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 4 2 2 0 10 5 5 8 8.8
5 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 2 1 1 11 8 3 7 7.3
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 4 2 1 1 12 10 2 7 8.8
7 Heréd LC Heréd LC 4 2 1 1 9 10 -1 7 7.5
8 Marshall ASE Marshall ASE 4 1 1 2 6 8 -2 4 6.3
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 21 -13 4 5.3
10 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 4 1 0 3 7 10 -3 3 8
11 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 3 1 2 5 -3 3 8.3
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 2 2 2 6 -4 2 8.3
13 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  4 0 1 3 5 9 -4 1 6.8
14 Maklár SE Maklár SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 3 0 0 7 0 7 9 4 3 1 0 7 0 7 10
2 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 5 1 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 5 1 4 9
3 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 8 0 8 8
4 Maklár SE Heréd LC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
6 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
7 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
8 Maklár SE Füzesabony SC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
9 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 2 3 -1 5
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 3 1 3 5 -2 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 2 2 0 2 -2 2
13 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 0 2 2 3 12 -9 2
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 9 1 8 9 4 4 0 0 12 1 11 12
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 13 5 8 9
3 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 12 4 8 9
4 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 10 5 5 8 4 2 2 0 10 5 5 8
5 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 11 8 3 7
6 Maklár SE Felsőtárkány SC 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 12 10 2 7
7 Maklár SE Heréd LC 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 9 10 -1 7
8 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
9 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 6 5 1 4 2 0 0 2 2 16 -14 0 4 1 1 2 8 21 -13 4
10 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 6 0 3 4 1 0 3 7 10 -3 3
11 Maklár SE Füzesabony SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 2 5 -3 3
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
13 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 0 1 3 5 9 -4 1
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
 
Marshall ASE
---1 - 2----2 - 2----
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 32 - 2-------
BERG SYSTEM EGER SE II.
------0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1---------
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3--
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4-----
Füzesabony SC
---------1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 42 - 2---
Heréd LC
---2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
----3 - 0--------
Maklár SE
-----2 - 3-----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----3 - 0---0 - 22 - 0

Meccsek

GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Heréd LC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 21. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 07. 14:30
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Heréd Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
03. 14. 14:30
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 04. 16:00
Füzesabony SC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 30. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE

Hevestherm Hevesi LSC

2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 07. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 09. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 07. 14:30
Heréd LC
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 14. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 21. 15:00
Füzesabony SC
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 28. 15:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 23. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom