Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 5. forduló

2019.09.21 - 16:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
GECSE ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAKOS TAMÁS, BENCSIK BÁLINT
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
90'
45'

Gólok

DURÁZI DÁNIEL

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

62'

SÁROSI GÁBOR
HORVÁTH PÉTER LÁSZLÓ

77'

2 - 1

 

 

2 - 2

79'

NAGY VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 5 5 0 0 16 3 13 15 7.2
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 5 4 0 1 15 6 9 12 8.8
3 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 3 1 1 17 8 9 10 8.6
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 1 1 15 7 8 10 9.6
5 Heréd LC Heréd LC 5 3 1 1 14 13 1 10 7.6
6  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 5 2 2 1 10 6 4 8 8.6
7 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 5 2 1 2 14 14 0 7 6.6
8 Marshall ASE Marshall ASE 5 1 2 2 8 10 -2 5 7
9 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 5 1 1 3 10 13 -3 4 7.6
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  5 1 1 3 6 9 -3 4 6.4
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 11 26 -15 4 5.4
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 5 0 3 2 4 8 -4 3 8
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 3 2 2 11 -9 3 7.8
14 Maklár SE Maklár SE 5 0 1 4 4 12 -8 1 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 5 1 4 9 1 1 0 0 2 1 1 3 5 4 0 1 7 2 5 12
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 3 2 1 0 7 0 7 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 9 0 9 11
3 Maklár SE Lőrinci VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 0 1 8 2 6 9 5 3 1 1 8 2 6 10
4 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 1 1 7 3 4 10
5 Maklár SE Heréd LC 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 3 0 7 5 2 9
6 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 3 2 1 8
7 Maklár SE Felsőtárkány SC 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 3 1 5 6 -1 6
8 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 2 2 3 4 -1 5
9 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 4 1 2 1 1 1 0 5 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 2 2 1 2 -1 5
10 Maklár SE Füzesabony SC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 2 4 -2 5
11 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
12 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 3 0 0 3 1 6 -5 0 2 1 1 0 3 2 1 4 5 1 1 3 4 8 -4 4
13 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 1 2 2 11 -9 1 5 0 3 2 5 14 -9 3
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 3 -3 0 5 0 0 5 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 13 3 10 12 5 5 0 0 16 3 13 15
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 3 3 0 0 13 2 11 9 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 4 0 1 15 6 9 12
3 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 3 3 0 0 13 2 11 9 5 3 1 1 17 8 9 10
4 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 1 0 1 0 3 3 0 1 5 3 1 1 15 7 8 10
5 Maklár SE Heréd LC 3 2 0 1 8 9 -1 6 2 1 1 0 6 4 2 4 5 3 1 1 14 13 1 10
6 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 2 0 10 5 5 8 5 2 2 1 10 6 4 8
7 Maklár SE Felsőtárkány SC 3 1 0 2 8 10 -2 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 14 14 0 7
8 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 6 -1 4 5 1 2 2 8 10 -2 5
9 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 3 0 1 2 4 7 -3 1 2 1 0 1 6 6 0 3 5 1 1 3 10 13 -3 4
10 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 1 1 3 6 9 -3 4
11 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 6 5 1 4 3 0 0 3 5 21 -16 0 5 1 1 3 11 26 -15 4
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 2 2 3 7 -4 2 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 3 2 4 8 -4 3
13 Maklár SE Füzesabony SC 3 0 2 1 2 8 -6 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 2 11 -9 3
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 1 4 4 12 -8 1
 
Marshall ASE
---1 - 2----2 - 2----
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 32 - 2-------
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1-------2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4--2 - 4--
Füzesabony SC
-------0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 42 - 2---
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
---0 - 1---------
Lőrinci VSC
----3 - 0--------
Maklár SE
-----2 - 3-----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----3 - 0---0 - 22 - 0

Meccsek

BERG SYSTEM EGER SE II.

2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Füzesabony SC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Heréd LC
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
03. 07. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 14. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 11. 16:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Heréd Sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
05. 30. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.

Marshall ASE

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 07. 14:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 14. 14:30
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 29. 15:00
Heréd Sportpálya
2020. 03. 29. 15:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom