Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 5. forduló

2019.09.21 - 16:00

Felsőtárkány, Felsőtárkány SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
LENDVAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK MIHÁLY, KIRÁLY ZOLTÁN
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
90'
45'

Gólok

MONTVAI TIBOR

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

ÁGÓI ZOLTÁN
LAKATOS PÉTER ZSOLT

40'

2 - 1

 

 

2 - 2

50'

UJ PATRIK

 

2 - 3

55'

GULYKA ZSOLT

 

2 - 4

83'

UJ PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 5 5 0 0 16 3 13 15 7.2
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 5 4 0 1 15 6 9 12 8.8
3 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 3 1 1 17 8 9 10 8.6
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 1 1 15 7 8 10 9.6
5 Heréd LC Heréd LC 5 3 1 1 14 13 1 10 7.6
6  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 5 2 2 1 10 6 4 8 8.6
7 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 5 2 1 2 14 14 0 7 6.6
8 Marshall ASE Marshall ASE 5 1 2 2 8 10 -2 5 7
9 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 5 1 1 3 10 13 -3 4 7.6
10 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  5 1 1 3 6 9 -3 4 6.4
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 1 1 3 11 26 -15 4 5.4
12 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 5 0 3 2 4 8 -4 3 8
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 3 2 2 11 -9 3 7.8
14 Maklár SE Maklár SE 5 0 1 4 4 12 -8 1 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 5 1 4 9 1 1 0 0 2 1 1 3 5 4 0 1 7 2 5 12
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 3 2 1 0 7 0 7 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 9 0 9 11
3 Maklár SE Lőrinci VSC 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 0 1 8 2 6 9 5 3 1 1 8 2 6 10
4 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 1 1 7 3 4 10
5 Maklár SE Heréd LC 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 3 0 7 5 2 9
6 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 3 2 1 8
7 Maklár SE Felsőtárkány SC 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 3 1 5 6 -1 6
8 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 2 2 3 4 -1 5
9 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 4 1 2 1 1 1 0 5 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 1 2 2 1 2 -1 5
10 Maklár SE Füzesabony SC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 2 4 -2 5
11 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
12 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 3 0 0 3 1 6 -5 0 2 1 1 0 3 2 1 4 5 1 1 3 4 8 -4 4
13 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 1 2 2 11 -9 1 5 0 3 2 5 14 -9 3
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 3 -3 0 5 0 0 5 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Maklár SE Lőrinci VSC 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 13 3 10 12 5 5 0 0 16 3 13 15
2 Maklár SE EGERSZALÓK SE 3 3 0 0 13 2 11 9 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 4 0 1 15 6 9 12
3 Maklár SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 3 3 0 0 13 2 11 9 5 3 1 1 17 8 9 10
4 Maklár SE PÉTERVÁSÁRA SE 4 3 0 1 12 4 8 9 1 0 1 0 3 3 0 1 5 3 1 1 15 7 8 10
5 Maklár SE Heréd LC 3 2 0 1 8 9 -1 6 2 1 1 0 6 4 2 4 5 3 1 1 14 13 1 10
6 Maklár SE Hevestherm Hevesi LSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 2 0 10 5 5 8 5 2 2 1 10 6 4 8
7 Maklár SE Felsőtárkány SC 3 1 0 2 8 10 -2 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 14 14 0 7
8 Maklár SE Marshall ASE 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 6 -1 4 5 1 2 2 8 10 -2 5
9 Maklár SE Energia SC Gyöngyös 3 0 1 2 4 7 -3 1 2 1 0 1 6 6 0 3 5 1 1 3 10 13 -3 4
10 Maklár SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 1 1 3 6 9 -3 4
11 Maklár SE Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 6 5 1 4 3 0 0 3 5 21 -16 0 5 1 1 3 11 26 -15 4
12 Maklár SE BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 2 2 3 7 -4 2 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 3 2 4 8 -4 3
13 Maklár SE Füzesabony SC 3 0 2 1 2 8 -6 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 2 11 -9 3
14 Maklár SE Maklár SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 1 4 4 12 -8 1
 
Marshall ASE
---1 - 2----2 - 2----
Bélkő SE - Bélapát
----4 - 32 - 2-------
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 2---
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-------
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 1-------2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1---------1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4--2 - 4--
Füzesabony SC
-------0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--------2 - 42 - 2---
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-----1 - 5---
 Hevestherm Hevesi LSC
---0 - 1---------
Lőrinci VSC
----3 - 0--------
Maklár SE
-----2 - 3-----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2-----3 - 0---0 - 22 - 0

Meccsek

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Heréd Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 07. 14:30
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 14. 14:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
05. 09. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC

Lőrinci VSC

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 09. 28. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Lőrinci VSC
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 16. 13:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Lőrinci VSC
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 07. 14:30
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 14. 14:30
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 28. 15:00
Lőrinci VSC
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 12. 16:30
Heréd Sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
04. 12. 16:30
Lőrinci VSC
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 25. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 02. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 23. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 30. 17:00
Füzesabony SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom