Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 8. forduló

2019.10.12 - 15:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HARNOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERECZ PATRIK, MÁJER KONRÁD
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

KÁLMÁN JÓZSEF
GULYÁS KRISTÓF

73'

1 - 1

 

 

1 - 2

92'

KÁLMÁN JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 8 8 0 0 26 5 21 24 7.4
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 8 5 2 1 23 9 14 17 8.5
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 2 1 19 9 10 17 8.4
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 8 5 1 2 30 10 20 16 9
5 Marshall ASE Marshall ASE 8 4 2 2 14 11 3 14 7.1
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 8 4 1 3 21 20 1 13 7.3
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 8 3 2 3 16 14 2 11 8
8 Heréd LC Heréd LC 8 3 1 4 15 19 -4 10 6.8
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  8 2 1 5 8 12 -4 7 7
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 4 3 9 14 -5 7 8.1
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 8 1 3 4 14 18 -4 6 7
12 Maklár SE Maklár SE 8 1 2 5 10 17 -7 5 6.9
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 8 1 1 6 14 46 -32 4 6.4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 8 0 4 4 4 19 -15 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 3 1 1 9 3 6 10 8 5 2 1 11 3 8 17
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 2 2 0 0 3 1 2 6 8 5 1 2 8 3 5 16
3 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 3 1 2 0 2 0 2 5 8 4 4 0 14 1 13 16
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 1 1 3 1 2 10 8 4 3 1 5 2 3 15
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 2 0 11 2 9 11 8 4 2 2 13 5 8 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 1 2 3 5 -2 4 4 2 2 0 6 2 4 8 8 3 3 2 9 7 2 12
7 Füzesabony SC Heréd LC 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 2 1 1 4 3 1 7 8 3 3 2 8 8 0 12
8 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 4 2 1 1 2 1 1 7 8 3 2 3 6 5 1 11
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 3 2 1 3 6 1 2 3 3 7 -4 5 8 2 2 4 6 9 -3 8
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 1 3 1 2 2 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 1 5 2 4 5 -1 8
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 3 4 6 11 -5 6
12 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 1 1 2 2 4 -2 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 1 3 4 3 10 -7 6
13 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 11 -8 4
14 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 4 0 1 3 3 14 -11 1 8 0 4 4 8 24 -16 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 5 5 0 0 17 5 12 15 8 8 0 0 26 5 21 24
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 3 1 1 1 2 4 -2 4 8 5 2 1 23 9 14 17
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 2 1 1 0 5 4 1 4 8 5 2 1 19 9 10 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 5 0 0 26 3 23 15 8 5 1 2 30 10 20 16
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 1 1 6 6 0 7 8 4 2 2 14 11 3 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 0 3 9 12 -3 3 4 3 1 0 12 8 4 10 8 4 1 3 21 20 1 13
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 6 2 4 3 6 2 2 2 10 12 -2 8 8 3 2 3 16 14 2 11
8 Füzesabony SC Heréd LC 4 2 0 2 8 11 -3 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 8 3 1 4 15 19 -4 10
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 0 1 2 3 6 -3 1 5 2 0 3 5 6 -1 6 8 2 1 5 8 12 -4 7
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 0 2 3 5 11 -6 2 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 4 3 9 14 -5 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 3 1 1 1 8 8 0 4 8 1 3 4 14 18 -4 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 1 2 5 10 17 -7 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 4 0 0 4 6 27 -21 0 8 1 1 6 14 46 -32 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 2 2 2 9 -7 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 8 0 4 4 4 19 -15 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4--
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
---0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 2---
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-----1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1---------
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

Energia SC Gyöngyös

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabony SC
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 20. 14:30
Heréd Sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 07. 14:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 14. 14:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 21. 15:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 11. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
04. 11. 16:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
04. 18. 17:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 02. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 16. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 23. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út

Felsőtárkány SC

2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabony SC
2019. 11. 03. 13:30
Heréd Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 07. 14:30
Felsőtárkány SC
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 14. 14:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 04. 16:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 25. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 02. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 09. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
05. 09. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 16. 17:00
Heréd LC
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
05. 30. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom