Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 8. forduló

2019.10.12 - 15:00

Maklár, Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VIKTOR FERENC PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÉZMŰVES FERENC, NOVÁKI RICHÁRD
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

HALÁSZ DOMINIK
VOJTEKOVSZKI MÁRTON

24'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 8 8 0 0 26 5 21 24 7.4
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 8 5 2 1 23 9 14 17 8.5
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 2 1 19 9 10 17 8.4
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 8 5 1 2 30 10 20 16 9
5 Marshall ASE Marshall ASE 8 4 2 2 14 11 3 14 7.1
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 8 4 1 3 21 20 1 13 7.3
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 8 3 2 3 16 14 2 11 8
8 Heréd LC Heréd LC 8 3 1 4 15 19 -4 10 6.8
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  8 2 1 5 8 12 -4 7 7
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 4 3 9 14 -5 7 8.1
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 8 1 3 4 14 18 -4 6 7
12 Maklár SE Maklár SE 8 1 2 5 10 17 -7 5 6.9
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 8 1 1 6 14 46 -32 4 6.4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 8 0 4 4 4 19 -15 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 3 1 1 9 3 6 10 8 5 2 1 11 3 8 17
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 2 2 0 0 3 1 2 6 8 5 1 2 8 3 5 16
3 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 3 1 2 0 2 0 2 5 8 4 4 0 14 1 13 16
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 1 1 3 1 2 10 8 4 3 1 5 2 3 15
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 2 0 11 2 9 11 8 4 2 2 13 5 8 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 1 2 3 5 -2 4 4 2 2 0 6 2 4 8 8 3 3 2 9 7 2 12
7 Füzesabony SC Heréd LC 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 2 1 1 4 3 1 7 8 3 3 2 8 8 0 12
8 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 4 2 1 1 2 1 1 7 8 3 2 3 6 5 1 11
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 3 2 1 3 6 1 2 3 3 7 -4 5 8 2 2 4 6 9 -3 8
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 1 3 1 2 2 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 1 5 2 4 5 -1 8
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 3 4 6 11 -5 6
12 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 1 1 2 2 4 -2 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 1 3 4 3 10 -7 6
13 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 11 -8 4
14 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 4 0 1 3 3 14 -11 1 8 0 4 4 8 24 -16 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 5 5 0 0 17 5 12 15 8 8 0 0 26 5 21 24
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 3 1 1 1 2 4 -2 4 8 5 2 1 23 9 14 17
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 2 1 1 0 5 4 1 4 8 5 2 1 19 9 10 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 5 0 0 26 3 23 15 8 5 1 2 30 10 20 16
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 1 1 6 6 0 7 8 4 2 2 14 11 3 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 0 3 9 12 -3 3 4 3 1 0 12 8 4 10 8 4 1 3 21 20 1 13
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 6 2 4 3 6 2 2 2 10 12 -2 8 8 3 2 3 16 14 2 11
8 Füzesabony SC Heréd LC 4 2 0 2 8 11 -3 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 8 3 1 4 15 19 -4 10
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 0 1 2 3 6 -3 1 5 2 0 3 5 6 -1 6 8 2 1 5 8 12 -4 7
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 0 2 3 5 11 -6 2 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 4 3 9 14 -5 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 3 1 1 1 8 8 0 4 8 1 3 4 14 18 -4 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 1 2 5 10 17 -7 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 4 0 0 4 6 27 -21 0 8 1 1 6 14 46 -32 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 2 2 2 9 -7 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 8 0 4 4 4 19 -15 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4--
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
---0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 2---
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-----1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1---------
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

Maklár SE

2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Lőrinci VSC
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 08. 31. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Maklár SE
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 14. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Energia SC Gyöngyös
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Maklár SE
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 09. 28. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Felsőtárkány SC
2019. 10. 06. 15:00
Heréd Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Maklár SE
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Maklár SE
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 26. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
03. 07. 14:30
Maklár SE
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 14. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 14. 14:30
Füzesabony SC
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
03. 28. 15:00
Maklár SE
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 04. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 04. 16:00
EGERSZALÓK SE
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
04. 11. 16:30
Maklár SE
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 04. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
04. 18. 17:00
Heréd LC
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 02. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 02. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
05. 09. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát

BERG SYSTEM EGER SE II.

2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Füzesabony SC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Heréd LC
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 07. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
03. 07. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
03. 14. 14:30
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 11. 16:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Heréd Sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
05. 30. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom