Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 8. forduló

2019.10.12 - 15:00

Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VERÉB MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FOGARASSY RÓBERT, DÉDESI MÁTYÁS
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

JÓNÁS ATTILA
BÁRDOS BENCE

57'

1 - 1

 

MOHÁCSI GÁBOR

71'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 8 8 0 0 26 5 21 24 7.4
2 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 8 5 2 1 23 9 14 17 8.5
3 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 8 5 2 1 19 9 10 17 8.4
4 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 8 5 1 2 30 10 20 16 9
5 Marshall ASE Marshall ASE 8 4 2 2 14 11 3 14 7.1
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 8 4 1 3 21 20 1 13 7.3
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 8 3 2 3 16 14 2 11 8
8 Heréd LC Heréd LC 8 3 1 4 15 19 -4 10 6.8
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  8 2 1 5 8 12 -4 7 7
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 4 3 9 14 -5 7 8.1
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 8 1 3 4 14 18 -4 6 7
12 Maklár SE Maklár SE 8 1 2 5 10 17 -7 5 6.9
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 8 1 1 6 14 46 -32 4 6.4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 8 0 4 4 4 19 -15 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 3 1 1 9 3 6 10 8 5 2 1 11 3 8 17
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 2 2 0 0 3 1 2 6 8 5 1 2 8 3 5 16
3 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 3 1 2 0 2 0 2 5 8 4 4 0 14 1 13 16
4 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 1 1 3 1 2 10 8 4 3 1 5 2 3 15
5 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 2 0 11 2 9 11 8 4 2 2 13 5 8 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 1 2 3 5 -2 4 4 2 2 0 6 2 4 8 8 3 3 2 9 7 2 12
7 Füzesabony SC Heréd LC 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 2 1 1 4 3 1 7 8 3 3 2 8 8 0 12
8 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 4 2 1 1 2 1 1 7 8 3 2 3 6 5 1 11
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 3 2 1 3 6 1 2 3 3 7 -4 5 8 2 2 4 6 9 -3 8
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 1 3 1 2 2 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 1 5 2 4 5 -1 8
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 3 4 6 11 -5 6
12 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 1 1 2 2 4 -2 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 1 3 4 3 10 -7 6
13 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 4 1 0 3 2 3 -1 3 8 1 1 6 3 11 -8 4
14 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 4 0 1 3 3 14 -11 1 8 0 4 4 8 24 -16 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 5 5 0 0 17 5 12 15 8 8 0 0 26 5 21 24
2 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 3 1 1 1 2 4 -2 4 8 5 2 1 23 9 14 17
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 2 1 1 0 5 4 1 4 8 5 2 1 19 9 10 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 5 0 0 26 3 23 15 8 5 1 2 30 10 20 16
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 1 1 6 6 0 7 8 4 2 2 14 11 3 14
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 4 1 0 3 9 12 -3 3 4 3 1 0 12 8 4 10 8 4 1 3 21 20 1 13
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 2 1 0 1 6 2 4 3 6 2 2 2 10 12 -2 8 8 3 2 3 16 14 2 11
8 Füzesabony SC Heréd LC 4 2 0 2 8 11 -3 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 8 3 1 4 15 19 -4 10
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 0 1 2 3 6 -3 1 5 2 0 3 5 6 -1 6 8 2 1 5 8 12 -4 7
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 5 0 2 3 5 11 -6 2 3 1 2 0 4 3 1 5 8 1 4 3 9 14 -5 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 3 1 1 1 8 8 0 4 8 1 3 4 14 18 -4 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 4 1 1 2 4 5 -1 4 8 1 2 5 10 17 -7 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 4 0 0 4 6 27 -21 0 8 1 1 6 14 46 -32 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 4 0 2 2 2 9 -7 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 8 0 4 4 4 19 -15 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4--
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--1 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2------2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
---0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 2---
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-----1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1---------
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

Marshall ASE

2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall ASE
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
EGERSZALÓK SE
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall ASE
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Heréd LC
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall ASE
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 19. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Marshall ASE
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Lőrinci VSC
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
Marshall ASE
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 07. 14:30
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
03. 14. 14:30
Marshall ASE
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
03. 21. 15:00
Felsőtárkány SC
2020. 03. 29. 15:00
Heréd Sportpálya
2020. 03. 29. 15:00
Heréd Sportpálya
Heréd LC
03. 29. 15:00
Marshall ASE
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
04. 11. 16:30
Marshall ASE
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 18. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 02. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
05. 16. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 23. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Heréd Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Heréd Sportpálya
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 07. 14:30
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 14. 14:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom