Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2019.10.19 - 14:30

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DAJKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KECSKÉS GÁBOR, GERGELY MÁRTON
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

53'

ÉRSEK MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 9 8 0 1 27 8 19 24 7
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 9 6 2 1 20 9 11 20 8.8
3 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 9 6 1 2 33 11 22 19 8.1
4 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 9 5 2 2 26 13 13 17 8.1
5 Marshall ASE Marshall ASE 9 5 2 2 18 11 7 17 8
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 5 1 3 25 23 2 16 6.7
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 9 4 2 3 19 14 5 14 8.3
8 Heréd LC Heréd LC 9 4 1 4 18 20 -2 13 7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  9 3 1 5 12 14 -2 10 7.8
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 1 4 4 9 15 -6 7 7.3
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 9 1 3 5 15 21 -6 6 7.2
12 Maklár SE Maklár SE 9 1 2 6 10 20 -10 5 7
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 9 1 1 7 16 50 -34 4 6.7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 9 0 4 5 4 23 -19 4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 4 2 2 0 3 0 3 8 9 5 4 0 15 1 14 19
2 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 6 3 2 1 10 4 6 11 9 5 3 1 12 4 8 18
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 3 2 1 0 3 1 2 7 9 5 2 2 8 3 5 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 3 2 0 11 2 9 11 9 4 3 2 14 6 8 15
5 Füzesabony SC Heréd LC 5 2 2 1 6 5 1 8 4 2 1 1 4 3 1 7 9 4 3 2 10 8 2 15
6 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 2 1 3 3 0 5 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 3 2 6 4 2 15
7 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 2 3 7 5 2 14
8 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 1 1 3 3 6 -3 4 4 2 2 0 6 2 4 8 9 3 3 3 9 8 1 12
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 4 2 2 6 6 1 2 3 3 7 -4 5 9 3 2 4 7 9 -2 11
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 1 4 1 2 2 0 7 3 0 2 1 2 3 -1 2 9 1 6 2 4 5 -1 9
11 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 5 1 1 3 5 15 -10 4 9 1 4 4 10 25 -15 7
12 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 1 3 5 6 13 -7 6
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 1 3 5 3 11 -8 6
14 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 5 1 0 4 2 4 -2 3 9 1 1 7 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 6 5 0 1 18 8 10 15 9 8 0 1 27 8 19 24
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 3 2 1 0 6 4 2 7 9 6 2 1 20 9 11 20
3 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 5 0 0 26 3 23 15 9 6 1 2 33 11 22 19
4 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 4 1 1 2 5 8 -3 4 9 5 2 2 26 13 13 17
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 5 3 1 1 10 6 4 10 9 5 2 2 18 11 7 17
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 2 0 3 13 15 -2 6 4 3 1 0 12 8 4 10 9 5 1 3 25 23 2 16
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 9 2 7 6 6 2 2 2 10 12 -2 8 9 4 2 3 19 14 5 14
8 Füzesabony SC Heréd LC 5 3 0 2 11 12 -1 9 4 1 1 2 7 8 -1 4 9 4 1 4 18 20 -2 13
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 2 0 3 5 6 -1 6 9 3 1 5 12 14 -2 10
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 0 2 4 5 12 -7 2 3 1 2 0 4 3 1 5 9 1 4 4 9 15 -6 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 9 1 3 5 15 21 -6 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 5 1 1 3 4 8 -4 4 9 1 2 6 10 20 -10 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 5 0 0 5 8 31 -23 0 9 1 1 7 16 50 -34 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 2 3 2 13 -11 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 9 0 4 5 4 23 -19 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3--2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 4--0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1--
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 1---1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-------3 - 0-
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

BERG SYSTEM EGER SE II.

2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Füzesabony SC
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall ASE
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Lőrinci VSC
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 12. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
Heréd LC
2020. 03. 08. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
ELMARDT
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 21. 15:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
04. 04. 16:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 11. 16:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
04. 18. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 25. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 25. 17:00
Maklár SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 09. 17:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 05. 16. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
05. 16. 18:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
05. 23. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 05. 30. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
05. 30. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.

PÉTERVÁSÁRA SE

2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Lőrinci VSC
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Maklár SE
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Füzesabony SC
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
EGERSZALÓK SE
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Heréd LC
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2019. 10. 19. 14:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Hevestherm Hevesi LSC
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 03. 21. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
03. 21. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Füzesabony SC
03. 28. 15:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 04. 16:00
Energia SC Gyöngyös
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 04. 11. 18:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
04. 11. 18:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
04. 18. 17:00
Felsőtárkány SC
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 04. 26. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
04. 26. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 02. 17:00
BERG SYSTEM EGER SE II.
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
05. 09. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 16. 17:00
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
05. 30. 17:00
Marshall ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple