Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2019.10.19 - 14:30

Besenyőtelek, Besenyőtelki Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
SZIGETVÁRI MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA LÁSZLÓ, FORGÓ ZSOLT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
90'
45'

Gólok

PENTI PÉTER

17'

1 - 0

 

 

1 - 1

44'

MALIK BÁLINT

 

1 - 2

45'

MOLNÁR RICHÁRD
PÁLFALVI ANDRÁS ISTVÁN

49'

2 - 2

 

DALNOKI GÁBOR

84'

3 - 2

 

MOLNÁR ANDRÁS MÁTÉ

86'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 9 8 0 1 27 8 19 24 7
2 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 9 6 2 1 20 9 11 20 8.8
3 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 9 6 1 2 33 11 22 19 8.1
4 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 9 5 2 2 26 13 13 17 8.1
5 Marshall ASE Marshall ASE 9 5 2 2 18 11 7 17 8
6 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 5 1 3 25 23 2 16 6.7
7  Hevestherm Hevesi LSC  Hevestherm Hevesi LSC 9 4 2 3 19 14 5 14 8.3
8 Heréd LC Heréd LC 9 4 1 4 18 20 -2 13 7
9 Besenyőtelek SC-Erőss Út  Besenyőtelek SC-Erőss Út  9 3 1 5 12 14 -2 10 7.8
10 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 9 1 4 4 9 15 -6 7 7.3
11 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 9 1 3 5 15 21 -6 6 7.2
12 Maklár SE Maklár SE 9 1 2 6 10 20 -10 5 7
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 9 1 1 7 16 50 -34 4 6.7
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 9 0 4 5 4 23 -19 4 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 3 2 0 12 1 11 11 4 2 2 0 3 0 3 8 9 5 4 0 15 1 14 19
2 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 2 0 2 7 6 3 2 1 10 4 6 11 9 5 3 1 12 4 8 18
3 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 3 1 2 5 2 3 10 3 2 1 0 3 1 2 7 9 5 2 2 8 3 5 17
4 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 3 2 0 11 2 9 11 9 4 3 2 14 6 8 15
5 Füzesabony SC Heréd LC 5 2 2 1 6 5 1 8 4 2 1 1 4 3 1 7 9 4 3 2 10 8 2 15
6 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 2 1 3 3 0 5 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 3 2 6 4 2 15
7 Füzesabony SC Marshall ASE 4 1 1 2 4 4 0 4 5 3 1 1 3 1 2 10 9 4 2 3 7 5 2 14
8 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 1 1 3 3 6 -3 4 4 2 2 0 6 2 4 8 9 3 3 3 9 8 1 12
9 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 4 2 2 6 6 1 2 3 3 7 -4 5 9 3 2 4 7 9 -2 11
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 1 4 1 2 2 0 7 3 0 2 1 2 3 -1 2 9 1 6 2 4 5 -1 9
11 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 0 3 1 5 10 -5 3 5 1 1 3 5 15 -10 4 9 1 4 4 10 25 -15 7
12 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 1 4 2 8 -6 1 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 1 3 5 6 13 -7 6
13 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 1 3 5 3 11 -8 6
14 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 5 1 0 4 2 4 -2 3 9 1 1 7 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabony SC Lőrinci VSC 3 3 0 0 9 0 9 9 6 5 0 1 18 8 10 15 9 8 0 1 27 8 19 24
2 Füzesabony SC PÉTERVÁSÁRA SE 6 4 1 1 14 5 9 13 3 2 1 0 6 4 2 7 9 6 2 1 20 9 11 20
3 Füzesabony SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 5 0 0 26 3 23 15 9 6 1 2 33 11 22 19
4 Füzesabony SC EGERSZALÓK SE 5 4 1 0 21 5 16 13 4 1 1 2 5 8 -3 4 9 5 2 2 26 13 13 17
5 Füzesabony SC Marshall ASE 4 2 1 1 8 5 3 7 5 3 1 1 10 6 4 10 9 5 2 2 18 11 7 17
6 Füzesabony SC Felsőtárkány SC 5 2 0 3 13 15 -2 6 4 3 1 0 12 8 4 10 9 5 1 3 25 23 2 16
7 Füzesabony SC Hevestherm Hevesi LSC 3 2 0 1 9 2 7 6 6 2 2 2 10 12 -2 8 9 4 2 3 19 14 5 14
8 Füzesabony SC Heréd LC 5 3 0 2 11 12 -1 9 4 1 1 2 7 8 -1 4 9 4 1 4 18 20 -2 13
9 Füzesabony SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 4 1 1 2 7 8 -1 4 5 2 0 3 5 6 -1 6 9 3 1 5 12 14 -2 10
10 Füzesabony SC BERG SYSTEM EGER SE II. 6 0 2 4 5 12 -7 2 3 1 2 0 4 3 1 5 9 1 4 4 9 15 -6 7
11 Füzesabony SC Energia SC Gyöngyös 5 0 2 3 6 10 -4 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 9 1 3 5 15 21 -6 6
12 Füzesabony SC Maklár SE 4 0 1 3 6 12 -6 1 5 1 1 3 4 8 -4 4 9 1 2 6 10 20 -10 5
13 Füzesabony SC Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 8 19 -11 4 5 0 0 5 8 31 -23 0 9 1 1 7 16 50 -34 4
14 Füzesabony SC Füzesabony SC 5 0 2 3 2 13 -11 2 4 0 2 2 2 10 -8 2 9 0 4 5 4 23 -19 4
 
Marshall ASE
--2 - 11 - 2----2 - 23 - 0---
Bélkő SE - Bélapát
-1 - 2--4 - 32 - 2-1 - 12-----
BERG SYSTEM EGER SE II.
2 - 2-----0 - 00 - 3-1 - 22 - 4-0 - 1
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-4 - 21 - 1--2 - 4-0 - 1-----
EGERSZALÓK SE
-9 - 0-2 - 12 - 2-6 - 1----2 - 1-
Energia SC Gyöngyös
0 - 1----1 - 21 - 1---1 - 3-3 - 3
Felsőtárkány SC
4 - 2---4 - 3--2 - 4--2 - 4-1 - 2
Füzesabony SC
0 - 4--0 - 1---0 - 6-1 - 1-1 - 1-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
0 - 1-------2 - 42 - 23 - 1--
Heréd LC
-5 - 3-2 - 1-3 - 1---1 - 5-0 - 2-
 Hevestherm Hevesi LSC
-6 - 1-0 - 1-------3 - 0-
Lőrinci VSC
----3 - 0----2 - 04 - 0--
Maklár SE
--1 - 1--2 - 33 - 4----0 - 4-
PÉTERVÁSÁRA SE
-7 - 2--0 - 0--3 - 0-2 - 1-0 - 22 - 0

Meccsek

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 10. 05. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklár SE
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 14. 12:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
ELMARDT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
03. 21. 15:00
Heréd LC
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
03. 28. 15:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 04. 16:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 04. 16:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 11. 16:30
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 18. 17:00
Füzesabony SC
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
04. 25. 17:00
Marshall ASE
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 09. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 16. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 16. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
05. 23. 17:00
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
05. 30. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út

Bélkő SE - Bélapát

2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 08. 31. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 14. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Besenyőtelki Sportpálya
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall ASE
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 11. 02. 13:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Füzesabony SC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklár SE
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2020. 03. 07. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
PÉTERVÁSÁRA SE
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
ELMARDT
Bélkő SE - Bélapát
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
03. 21. 15:00
EGERSZALÓK SE
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 03. 28. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
03. 28. 15:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 04. 16:00
Heréd LC
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 04. 11. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
BERG SYSTEM EGER SE II.
04. 11. 16:30
Bélkő SE - Bélapát
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 04. 18. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
04. 18. 17:00
Hevestherm Hevesi LSC
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 25. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 02. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 02. 17:00
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 05. 09. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall ASE
05. 09. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 16. 17:00
Füzesabony SC
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
05. 23. 17:00
Lőrinci VSC
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 05. 30. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklár SE
05. 30. 17:00
Bélkő SE - Bélapát
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple