Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei U-19 I.csoport 11. forduló

2019.11.16 - 09:30

Rákóczifalva , Rákoczifalva SE

Jász-Nagykun-Szolnok

Megyei U-19 I.csoport

Játékvezető
GOLECZ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVÁDY IMRE
RÁKÓCZIFALVA SE
TISZAJENŐI KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

BÍRÓ ÁDÁM

 

0 - 2

22'

TERJÉKI MARCELL
RÁCZ MILÁN BENCE

60'

1 - 2

 

 

1 - 3

66'

TERJÉKI MARCELL
BERÉNYI GERGŐ

68'

2 - 3

 

 

2 - 4

78'

TÚRI KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
 
CIBAKHÁZI NKSE
-------
CSÉPAI SE
-------
CSERKESZŐLŐI SE
-------
KUNSZENTMÁRTONI TE
-------
MARTFŰI LSE
-------
RÁKÓCZIFALVA SE
-------
TISZAJENŐI KSE
-------
TÚRKEVEI VSE
-------

Meccsek

RÁKÓCZIFALVA SE

2019. 08. 31. 10:00
Rákoczifalva SE
2019. 08. 31. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
MARTFŰI LSE
2019. 09. 08. 10:00
Cserkeszőlő SE
2019. 09. 08. 10:00
Cserkeszőlő SE
CSERKESZŐLŐI SE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 09. 15. 10:00
Rákoczifalva SE
2019. 09. 15. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
CIBAKHÁZI NKSE
2019. 09. 22. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 09. 22. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 09. 28. 10:00
Rákoczifalva SE
2019. 09. 28. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
TÚRKEVEI VSE
2019. 10. 06. 10:00
Kunszentmárton TE
2019. 10. 06. 10:00
Kunszentmárton TE
KUNSZENTMÁRTONI TE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 10. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2019. 10. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
CSÉPAI SE
2019. 10. 20. 10:00
Martfű SE
2019. 10. 20. 10:00
Martfű SE
MARTFŰI LSE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 10. 26. 10:00
Rákoczifalva SE
2019. 10. 26. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
CSERKESZŐLŐI SE
2019. 11. 03. 10:00
Cibakházi NSE
2019. 11. 03. 10:00
Cibakházi NSE
CIBAKHÁZI NKSE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 11. 16. 09:30
Rákoczifalva SE
2019. 11. 16. 09:30
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
TISZAJENŐI KSE
2020. 03. 21. 10:00
Túrkeve VSE
2020. 03. 21. 10:00
Túrkeve VSE
TÚRKEVEI VSE
03. 21. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 03. 28. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 03. 28. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
03. 28. 10:00
KUNSZENTMÁRTONI TE
2020. 04. 04. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
2020. 04. 04. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPAI SE
04. 04. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 04. 11. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 04. 11. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
04. 11. 10:00
MARTFŰI LSE
2020. 04. 18. 10:00
Cserkeszőlő SE
2020. 04. 18. 10:00
Cserkeszőlő SE
CSERKESZŐLŐI SE
04. 18. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 04. 25. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 04. 25. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
04. 25. 10:00
CIBAKHÁZI NKSE
2020. 05. 02. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 05. 02. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
05. 02. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 05. 09. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 05. 09. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
05. 09. 10:00
TÚRKEVEI VSE
2020. 05. 16. 10:00
Kunszentmárton TE
2020. 05. 16. 10:00
Kunszentmárton TE
KUNSZENTMÁRTONI TE
05. 16. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 05. 23. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 05. 23. 10:00
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
05. 23. 10:00
CSÉPAI SE

TISZAJENŐI KSE

2019. 09. 01. 10:00
Túrkeve VSE
2019. 09. 01. 10:00
Túrkeve VSE
TÚRKEVEI VSE
TISZAJENŐI KSE
2019. 09. 08. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 09. 08. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
KUNSZENTMÁRTONI TE
2019. 09. 15. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPAI SE
TISZAJENŐI KSE
2019. 09. 22. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 09. 22. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
RÁKÓCZIFALVA SE
2019. 09. 29. 10:00
Cserkeszőlő SE
2019. 09. 29. 10:00
Cserkeszőlő SE
CSERKESZŐLŐI SE
TISZAJENŐI KSE
2019. 10. 05. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 10. 05. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
CIBAKHÁZI NKSE
2019. 10. 12. 10:00
Martfű SE
2019. 10. 12. 10:00
Martfű SE
MARTFŰI LSE
TISZAJENŐI KSE
2019. 10. 20. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 10. 20. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
TÚRKEVEI VSE
2019. 10. 27. 10:00
Kunszentmárton TE
2019. 10. 27. 10:00
Kunszentmárton TE
KUNSZENTMÁRTONI TE
TISZAJENŐI KSE
2019. 11. 03. 10:00
Tiszajenő KSE
2019. 11. 03. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
CSÉPAI SE
2019. 11. 16. 09:30
Rákoczifalva SE
2019. 11. 16. 09:30
Rákoczifalva SE
RÁKÓCZIFALVA SE
TISZAJENŐI KSE
2020. 03. 21. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 03. 21. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
03. 21. 10:00
CSERKESZŐLŐI SE
2020. 03. 28. 10:00
Cibakházi NSE
2020. 03. 28. 10:00
Cibakházi NSE
CIBAKHÁZI NKSE
03. 28. 10:00
TISZAJENŐI KSE
2020. 04. 04. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 04. 04. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
04. 04. 10:00
MARTFŰI LSE
2020. 04. 11. 10:00
Túrkeve VSE
2020. 04. 11. 10:00
Túrkeve VSE
TÚRKEVEI VSE
04. 11. 10:00
TISZAJENŐI KSE
2020. 04. 18. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 04. 18. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
04. 18. 10:00
KUNSZENTMÁRTONI TE
2020. 04. 25. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
2020. 04. 25. 10:00
Csépa Községi Sportegyesület
CSÉPAI SE
04. 25. 10:00
TISZAJENŐI KSE
2020. 05. 02. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 05. 02. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
05. 02. 10:00
RÁKÓCZIFALVA SE
2020. 05. 09. 10:00
Cserkeszőlő SE
2020. 05. 09. 10:00
Cserkeszőlő SE
CSERKESZŐLŐI SE
05. 09. 10:00
TISZAJENŐI KSE
2020. 05. 16. 10:00
Tiszajenő KSE
2020. 05. 16. 10:00
Tiszajenő KSE
TISZAJENŐI KSE
05. 16. 10:00
CIBAKHÁZI NKSE
2020. 05. 23. 10:00
Martfű SE
2020. 05. 23. 10:00
Martfű SE
MARTFŰI LSE
05. 23. 10:00
TISZAJENŐI KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch