Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 20. forduló

2020.03.14 - 15:00

Oroszlány, Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány (Gárdonyi Sportcentrum Műfüves)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZÉPLÁBI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIROKMÁN ALEX, JANOVICS ISTVÁN
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

TERPLÁN ZOLTÁN JÓZSEF
VERES ÁDÁM

55'

1 - 1

 

 

1 - 2

62'

MANGA ZSOLT

 

1 - 3

78'

MANGA ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 19 18 0 1 90 9 81 54 6.9
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 18 12 1 5 41 21 20 37 7.2
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 18 11 2 5 49 16 33 35 7.9
4 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 18 10 3 5 47 21 26 33 7.9
5 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  18 10 3 5 53 32 21 33 7.8
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 19 9 2 8 55 51 4 29 7.8
7 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 19 8 2 9 37 50 -13 26 6.7
8 KECSKÉD KSK KECSKÉD KSK 18 7 4 7 46 37 9 25 7.1
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 19 7 3 9 28 35 -7 24 6.9
10 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 19 6 4 9 28 43 -15 22 6.1
11 TATAI AC TATAI AC 19 4 3 12 30 64 -34 15 6.4
12 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 18 3 2 13 21 68 -47 11 5.9
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 18 0 1 17 12 90 -78 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI SPORT CLUB 8 5 2 1 15 2 13 17 11 10 1 0 28 2 26 31 19 15 3 1 43 4 39 48
2 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 9 6 0 3 13 6 7 18 9 5 2 2 11 7 4 17 18 11 2 5 24 13 11 35
3 NAGYIGMÁNDI KSK FC ESZTERGOM 9 4 4 1 13 3 10 16 9 5 2 2 7 4 3 17 18 9 6 3 20 7 13 33
4 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 5 2 2 12 4 8 17 9 4 3 2 7 5 2 15 18 9 5 4 19 9 10 32
5 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 10 6 2 2 14 7 7 20 9 2 5 2 3 4 -1 11 19 8 7 4 17 11 6 31
6 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 9 3 3 3 9 6 3 12 9 5 3 1 8 1 7 18 18 8 6 4 17 7 10 30
7 NAGYIGMÁNDI KSK KECSKÉD KSK 9 3 1 5 8 8 0 10 9 4 4 1 11 6 5 16 18 7 5 6 19 14 5 26
8 NAGYIGMÁNDI KSK VÉRTESSZŐLŐSI SE 10 2 5 3 6 8 -2 11 9 4 1 4 12 20 -8 13 19 6 6 7 18 28 -10 24
9 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 9 2 3 4 4 8 -4 9 10 3 4 3 6 9 -3 13 19 5 7 7 10 17 -7 22
10 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 10 1 6 3 6 11 -5 9 9 3 1 5 8 13 -5 10 19 4 7 8 14 24 -10 19
11 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 9 1 1 7 6 17 -11 4 10 2 2 6 7 12 -5 8 19 3 3 13 13 29 -16 12
12 NAGYIGMÁNDI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 9 1 2 6 3 14 -11 5 9 1 3 5 5 16 -11 6 18 2 5 11 8 30 -22 11
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 10 0 2 8 5 21 -16 2 8 0 2 6 2 15 -13 2 18 0 4 14 7 36 -29 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI SPORT CLUB 8 7 0 1 37 4 33 21 11 11 0 0 53 5 48 33 19 18 0 1 90 9 81 54
2 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 7 1 1 24 11 13 22 9 5 0 4 17 10 7 15 18 12 1 5 41 21 20 37
3 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 9 6 1 2 29 8 21 19 9 5 1 3 20 8 12 16 18 11 2 5 49 16 33 35
4 NAGYIGMÁNDI KSK FC ESZTERGOM 9 6 2 1 31 11 20 20 9 4 1 4 16 10 6 13 18 10 3 5 47 21 26 33
5 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 9 7 0 2 33 12 21 21 9 3 3 3 20 20 0 12 18 10 3 5 53 32 21 33
6 NAGYIGMÁNDI KSK VÉRTESSZŐLŐSI SE 10 5 2 3 28 14 14 17 9 4 0 5 27 37 -10 12 19 9 2 8 55 51 4 29
7 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 10 5 0 5 18 27 -9 15 9 3 2 4 19 23 -4 11 19 8 2 9 37 50 -13 26
8 NAGYIGMÁNDI KSK KECSKÉD KSK 9 4 1 4 21 17 4 13 9 3 3 3 25 20 5 12 18 7 4 7 46 37 9 25
9 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 9 3 2 4 15 20 -5 11 10 4 1 5 13 15 -2 13 19 7 3 9 28 35 -7 24
10 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 10 5 3 2 21 16 5 18 9 1 1 7 7 27 -20 4 19 6 4 9 28 43 -15 22
11 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 9 1 1 7 13 36 -23 4 10 3 2 5 17 28 -11 11 19 4 3 12 30 64 -34 15
12 NAGYIGMÁNDI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 9 2 1 6 10 27 -17 7 9 1 1 7 11 41 -30 4 18 3 2 13 21 68 -47 11
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 10 0 1 9 7 47 -40 1 8 0 0 8 5 43 -38 0 18 0 1 17 12 90 -78 1
 
BÁBOLNAI SE
0 - 3-0 - 12 - 02 - 24 - 24 - 1-0 - 52 - 2-1 - 4-
FC ESZTERGOM
-4 - 42 - 15 - 0-3 - 20 - 0--1 - 010 - 16 - 20 - 1
KECSKÉD KSK
0 - 12 - 20 - 15 - 13 - 1---1 - 54 - 36 - 1-0 - 2
KOPPÁNYMONOSTORI SE
4 - 02 - 14 - 36 - 1-2 - 22 - 1-0 - 22 - 02 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
0 - 50 - 32 - 2-2 - 71 - 30 - 3-0 - 8-1 - 21 - 70 - 7
NYERGESÚJFALU SE
-1 - 0-3 - 04 - 10 - 43 - 1-1 - 49 - 02 - 010 - 2-
OBSK OROSZLÁNY
2 - 1-1 - 21 - 5-1 - 33 - 0-0 - 91 - 43 - 14 - 22 - 0
SÁRISÁPI BSE
2 - 10 - 31 - 0--3 - 14 - 0-0 - 23 - 34 - 43 - 11 - 1
SZABAD
-------------
TATABÁNYAI SPORT CLUB
4 - 13 - 0-0 - 1-5 - 07 - 07 - 0---9 - 12 - 1
TATAI AC
1 - 10 - 40 - 6-6 - 01 - 31 - 5--1 - 7-3 - 50 - 5
VÉRTESSOMLÓI KSK
0 - 12 - 01 - 50 - 6-3 - 3---1 - 61 - 20 - 32 - 1
VÉRTESSZŐLŐSI SE
0 - 1-3 - 32 - 16 - 1-1 - 15 - 0-1 - 25 - 24 - 11 - 2
ZSÁMBÉKI SK
2 - 1-4 - 02 - 19 - 10 - 0-3 - 1-0 - 30 - 19 - 0-

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2019. 08. 11. 18:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 08. 11. 18:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2019. 08. 17. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 08. 17. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 08. 25. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 08. 25. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2019. 09. 01. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 09. 01. 17:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 09. 08. 16:00
Bábolna SE
2019. 09. 08. 16:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 09. 15. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 09. 15. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 09. 29. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 09. 29. 16:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 10. 06. 15:00
Futball Club Esztergom
2019. 10. 06. 15:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2019. 10. 13. 15:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 10. 13. 15:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KECSKÉD KSK
2019. 10. 27. 14:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 10. 27. 14:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 11. 03. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 11. 03. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 11. 10. 14:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 11. 10. 14:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2019. 11. 27. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 11. 27. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 11. 17. 13:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 11. 17. 13:00
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 11. 24. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 11. 24. 13:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 02. 23. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2020. 02. 23. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2020. 03. 01. 14:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2020. 03. 01. 14:30
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2020. 03. 08. 14:30
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2020. 03. 08. 14:30
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2020. 03. 14. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2020. 03. 14. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2020. 06. 30.
Zsámbéki SK Sporttelep
2020. 06. 30.
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
06. 30.
OBSK OROSZLÁNY
2020. 06. 30.
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2020. 06. 30.
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
06. 30.
FC ESZTERGOM
2020. 06. 30.
Wati-Kecskéd KSK
2020. 06. 30.
Wati-Kecskéd KSK
KECSKÉD KSK
06. 30.
OBSK OROSZLÁNY
2020. 06. 30.
Vértessomló KSK
2020. 06. 30.
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
06. 30.
OBSK OROSZLÁNY
2020. 06. 30.
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2020. 06. 30.
Czudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
06. 30.
NAGYIGMÁNDI KSK

NYERGESÚJFALU SE

2019. 08. 28. 18:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 08. 28. 18:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 08. 25. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 08. 25. 17:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 09. 01. 17:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 09. 01. 17:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 09. 08. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 09. 08. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 09. 15. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 09. 15. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 09. 29. 16:00
Bábolna SE
2019. 09. 29. 16:00
Bábolna SE
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 10. 06. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 10. 06. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 10. 13. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 10. 13. 15:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 10. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 10. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 10. 27. 14:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2019. 10. 27. 14:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2019. 11. 03. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 11. 03. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 11. 17. 13:00
Vértessomló KSK
2019. 11. 17. 13:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 11. 24. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 11. 24. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2020. 02. 23. 14:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2020. 02. 23. 14:00
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2020. 03. 01. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2020. 03. 01. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2020. 03. 08. 14:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2020. 03. 08. 14:30
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 03. 14. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2020. 03. 14. 15:00
Gárdonyi Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
06. 30.
BÁBOLNAI SE
2020. 06. 30.
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vértesszőlős Sport Egyesület Sportcentrum
VÉRTESSZŐLŐSI SE
06. 30.
NYERGESÚJFALU SE
2020. 06. 30.
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2020. 06. 30.
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
06. 30.
NYERGESÚJFALU SE
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
06. 30.
ZSÁMBÉKI SK
2020. 06. 30.
Futball Club Esztergom
2020. 06. 30.
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
06. 30.
NYERGESÚJFALU SE
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
2020. 06. 30.
Nyergesújfalu Sport Egyesület
NYERGESÚJFALU SE
06. 30.
KECSKÉD KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple