Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 1. forduló

2019.08.31 - 10:00

Budapest, RKSK sportpálya (Rákosmente sportpálya)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
LOVÁSZ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, KISPÁL MÁRK
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

KISS KRISZTIÁN

 

0 - 2

55'

KINCSES LÁSZLÓ

 

0 - 3

79'

CSASZTVAN MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 10 1 9 3 13
2 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 8 1 7 3 11
3 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 1 1 0 0 7 0 7 3 12
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 6 1 5 3 10
5 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 1 1 0 0 3 0 3 3 9
6 MONORI SE MONORI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 8
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
9 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 4
11 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 1 8 -7 0 2
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 7 -7 0 3
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 10 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 10 1 9 3
2 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
3 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
5 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
7 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
11 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 10 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 10 -9 0
 
CEGLÉDI VSE
------------
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10----
DUNAHARASZTI MTK
------------
FC DABAS
-----------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----------6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
------------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0---------
MONORI SE
-----3 - 2------
NAGYKÁTA SE
------------
RÁKOSMENTI KSK
---------0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
------------
TAKSONY SE
------------
VÁROSGAZDA UA
------------

Meccsek

RÁKOSMENTI KSK

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
MONORI SE
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 27. 12:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
RÁKOSMENTI KSK
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
RÁKOSMENTI KSK

REAC SPORTISKOLA SE U16

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 19. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom