Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 10. forduló

2019.11.02 - 09:30

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
PÁLFI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÍMÁR LÓRÁND, NEMES ATTILA
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

CSŐKE ATTILA

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

38'

KARTALI KRISTÓF
CSŐKE ATTILA

54'

2 - 1

 

VARGA BALÁZS ÁDÁM

55'

3 - 1

 

SZŐKE ÁRMIN

65'

4 - 1

 

PÁRICSI SZABOLCS

89'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 9 9 0 0 75 7 68 27 8.2
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 9 9 0 0 51 2 49 27 8.1
3 MONORI SE MONORI SE 9 6 2 1 32 13 19 20 7.8
4 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 10 6 1 3 23 19 4 19 6.9
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 9 5 1 3 23 15 8 16 7.7
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 5 1 3 26 21 5 16 6.3
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 9 5 0 4 26 23 3 15 7.4
8 FC DABAS FC DABAS 9 4 1 4 21 19 2 13 6.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 9 3 0 6 15 26 -11 9 6.2
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 9 2 1 6 26 34 -8 7 7.6
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 9 1 0 8 12 35 -23 3 6.8
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 10 1 0 9 12 85 -73 3 6.4
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 10 0 1 9 7 50 -43 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 16 0 16 15 4 4 0 0 5 0 5 12 9 9 0 0 21 0 21 27
2 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 19 2 17 12 5 4 1 0 18 0 18 13 9 8 1 0 37 2 35 25
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 4 0 1 9 2 7 12 4 1 2 1 5 7 -2 5 9 5 2 2 14 9 5 17
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 3 1 0 10 3 7 10 9 4 3 2 16 10 6 15
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 3 1 1 6 3 3 10 4 1 1 2 1 5 -4 4 9 4 2 3 7 8 -1 14
6 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 4 3 1 5 5 2 1 2 4 5 -1 7 9 3 3 3 8 8 0 12
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 4 3 1 6 9 2 5 2 7 6 1 11
8 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 1 2 1 3 5 -2 5 5 1 3 1 6 4 2 6 9 2 5 2 9 9 0 11
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 5 0 3 2 2 4 -2 3 5 2 1 2 5 7 -2 7 10 2 4 4 7 11 -4 10
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 2 1 4 4 0 5 5 1 1 3 9 14 -5 4 9 2 3 4 13 18 -5 9
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 5 0 2 3 5 8 -3 2 4 1 1 2 5 6 -1 4 9 1 3 5 10 14 -4 6
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 0 1 4 5 24 -19 1 5 0 2 3 1 14 -13 2 10 0 3 7 6 38 -32 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 10 -7 1 5 0 1 4 2 17 -15 1 10 0 2 8 5 27 -22 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 36 4 32 12 5 5 0 0 39 3 36 15 9 9 0 0 75 7 68 27
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 36 2 34 15 4 4 0 0 15 0 15 12 9 9 0 0 51 2 49 27
3 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 5 3 1 1 15 9 6 10 4 3 1 0 17 4 13 10 9 6 2 1 32 13 19 20
4 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 5 3 0 2 11 7 4 9 5 3 1 1 12 12 0 10 10 6 1 3 23 19 4 19
5 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 12 8 4 6 5 3 1 1 11 7 4 10 9 5 1 3 23 15 8 16
6 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 3 1 1 17 7 10 10 4 2 0 2 9 14 -5 6 9 5 1 3 26 21 5 16
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 3 0 1 12 10 2 9 5 2 0 3 14 13 1 6 9 5 0 4 26 23 3 15
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 3 1 1 14 8 6 10 4 1 0 3 7 11 -4 3 9 4 1 4 21 19 2 13
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 5 2 0 3 9 13 -4 6 9 3 0 6 15 26 -11 9
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 0 3 11 11 0 3 5 1 1 3 15 23 -8 4 9 2 1 6 26 34 -8 7
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 5 0 0 5 5 21 -16 0 4 1 0 3 7 14 -7 3 9 1 0 8 12 35 -23 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 1 0 4 11 45 -34 3 5 0 0 5 1 40 -39 0 10 1 0 9 12 85 -73 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 15 -12 1 5 0 0 5 4 35 -31 0 10 0 1 9 7 50 -43 1
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2----3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 30 - 2-0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
-7 - 04 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
---4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0---0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2---3 - 05 - 0---
MONORI SE
5 - 1---4 - 13 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-----4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 4--1 - 4-0 - 32 - 8-
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-6 - 2--0 - 2
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 3--1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1------6 - 1

Meccsek

MONORI SE

2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MONORI SE
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
MONORI SE
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
MONORI SE
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
ELMARDT
MONORI SE
2019. 11. 30. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 30. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
MONORI SE
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
MONORI SE
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
VÁROSGAZDA UA

CEGLÉDI VSE

2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 13. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 13. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
NAGYKÁTA SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple