Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 11. forduló

2019.11.09 - 12:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, TÓTH SZABOLCS
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

LAKOS VALTER

28'

1 - 0

 

LAKOS VALTER

60'

2 - 0

 

PÁSZTOR DÉNES MÁTÉ

67'

3 - 0

 

PINTÉR BALÁZS

84'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 10 10 0 0 83 7 76 30 8.4
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 10 10 0 0 57 2 55 30 8.2
3 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 11 7 1 3 25 20 5 22 6.8
4 MONORI SE MONORI SE 10 6 3 1 34 15 19 21 7.6
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 10 6 1 3 34 23 11 19 7
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 10 5 1 4 24 17 7 16 7.2
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 10 5 1 4 28 25 3 16 7.1
8 FC DABAS FC DABAS 10 4 1 5 21 23 -2 13 6.6
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 4 0 6 19 26 -7 12 6.5
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 10 2 1 7 26 40 -14 7 6.9
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 10 1 0 9 12 43 -31 3 6.1
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 11 1 0 10 14 93 -79 3 6.4
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 10 0 1 9 7 50 -43 1 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 16 0 16 15 5 5 0 0 8 0 8 15 10 10 0 0 24 0 24 30
2 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 5 5 0 0 24 2 22 15 5 4 1 0 18 0 18 13 10 9 1 0 42 2 40 28
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 4 0 1 9 2 7 12 5 2 2 1 8 7 1 8 10 6 2 2 17 9 8 20
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 6 1 3 2 8 9 -1 6 4 3 1 0 10 3 7 10 10 4 4 2 18 12 6 16
5 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 5 2 2 1 5 3 2 8 5 2 1 2 4 5 -1 7 10 4 3 3 9 8 1 15
6 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 3 1 1 6 3 3 10 5 1 1 3 1 6 -5 4 10 4 2 4 7 9 -2 14
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 5 1 3 1 4 3 1 6 10 3 5 2 8 6 2 14
8 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 1 2 1 3 5 -2 5 6 1 4 1 8 6 2 7 10 2 6 2 11 11 0 12
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 5 0 3 2 2 4 -2 3 6 2 1 3 5 8 -3 7 11 2 4 5 7 12 -5 10
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 5 1 2 2 4 7 -3 5 5 1 1 3 9 14 -5 4 10 2 3 5 13 21 -8 9
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 5 0 2 3 5 8 -3 2 5 1 1 3 5 11 -6 4 10 1 3 6 10 19 -9 6
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 0 1 5 5 27 -22 1 5 0 2 3 1 14 -13 2 11 0 3 8 6 41 -35 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 10 -7 1 5 0 1 4 2 17 -15 1 10 0 2 8 5 27 -22 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 5 5 0 0 44 4 40 15 5 5 0 0 39 3 36 15 10 10 0 0 83 7 76 30
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 36 2 34 15 5 5 0 0 21 0 21 15 10 10 0 0 57 2 55 30
3 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 5 3 0 2 11 7 4 9 6 4 1 1 14 13 1 13 11 7 1 3 25 20 5 22
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 6 3 2 1 17 11 6 11 4 3 1 0 17 4 13 10 10 6 3 1 34 15 19 21
5 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 3 1 1 17 7 10 10 5 3 0 2 17 16 1 9 10 6 1 3 34 23 11 19
6 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 5 2 0 3 13 10 3 6 5 3 1 1 11 7 4 10 10 5 1 4 24 17 7 16
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 3 0 1 12 10 2 9 6 2 1 3 16 15 1 7 10 5 1 4 28 25 3 16
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 5 3 1 1 14 8 6 10 5 1 0 4 7 15 -8 3 10 4 1 5 21 23 -2 13
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 10 13 -3 6 5 2 0 3 9 13 -4 6 10 4 0 6 19 26 -7 12
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 5 1 0 4 11 17 -6 3 5 1 1 3 15 23 -8 4 10 2 1 7 26 40 -14 7
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 5 0 0 5 5 21 -16 0 5 1 0 4 7 22 -15 3 10 1 0 9 12 43 -31 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 6 1 0 5 13 53 -40 3 5 0 0 5 1 40 -39 0 11 1 0 10 14 93 -79 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 5 0 1 4 3 15 -12 1 5 0 0 5 4 35 -31 0 10 0 1 9 7 50 -43 1
 
CEGLÉDI VSE
--4 - 0-0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-2 - 8--3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 30 - 2-0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
-7 - 04 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
---4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0-1 - 2-0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2---3 - 05 - 0---
MONORI SE
5 - 1---4 - 13 - 20 - 22 - 2-3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-----4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 4--1 - 4-0 - 32 - 8-
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-6 - 2--0 - 2
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 30 - 6-1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1----8 - 0-6 - 1

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DABAS-GYÓN FC

FC DABAS

2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom