Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 13. forduló

2019.11.24 - 10:00

Taksony, Taksony SE Fő utcai sportpályája

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
HEGYES TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ADRIÁN, PEITLI STELLA
TAKSONY SE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

CZILI DÁVID ZSOLT
TÖLGYESI DÁVID

41'

1 - 1

 

 

1 - 2

68'

CZILI DÁVID ZSOLT
KUKORICZA ANDRÁS

71'

2 - 2

 

 

2 - 3

82'

GÁSPÁR ZSOMBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 12 12 0 0 85 7 78 36 7.5
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 12 11 0 1 60 4 56 33 7.4
3 MONORI SE MONORI SE 12 7 3 2 39 19 20 24 7.3
4 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 12 7 2 3 28 23 5 23 7.3
5 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 12 7 1 4 34 28 6 22 7.2
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 12 6 1 5 28 20 8 19 7.1
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 12 6 1 5 36 29 7 19 7
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 6 0 6 27 26 1 18 6.9
9 FC DABAS FC DABAS 12 5 1 6 25 27 -2 16 6.8
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 12 2 1 9 31 48 -17 7 6.8
11 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 1 2 9 15 55 -40 5 6.7
12 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 12 1 0 11 14 51 -37 3 6.6
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 12 1 0 11 14 99 -85 3 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 6 6 0 0 25 2 23 18 6 5 1 0 19 0 19 16 12 11 1 0 44 2 42 34
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 6 5 0 1 16 1 15 15 6 5 1 0 9 1 8 16 12 10 1 1 25 2 23 31
3 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 6 4 0 2 9 3 6 12 6 2 2 2 9 10 -1 8 12 6 2 4 18 13 5 20
4 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 6 3 2 1 7 3 4 11 6 2 3 1 5 3 2 9 12 5 5 2 12 6 6 20
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 7 2 3 2 11 11 0 9 5 3 1 1 10 4 6 10 12 5 4 3 21 15 6 19
6 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 3 1 6 4 2 9 6 3 1 2 6 5 1 10 12 5 4 3 12 9 3 19
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 6 3 2 1 7 4 3 11 6 1 2 3 2 7 -5 5 12 4 4 4 9 11 -2 16
8 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 5 2 2 1 6 6 0 8 7 1 5 1 9 7 2 8 12 3 7 2 15 13 2 16
9 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 6 1 3 2 5 6 -1 6 6 2 1 3 5 8 -3 7 12 3 4 5 10 14 -4 13
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 6 1 1 4 11 17 -6 4 12 2 4 6 16 25 -9 10
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 6 0 2 4 5 10 -5 2 6 1 1 4 7 14 -7 4 12 1 3 8 12 24 -12 6
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 6 1 1 4 6 12 -6 4 6 0 1 5 4 20 -16 1 12 1 2 9 10 32 -22 5
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 0 1 5 5 27 -22 1 6 0 2 4 1 17 -16 2 12 0 3 9 6 44 -38 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 6 6 0 0 45 4 41 18 6 6 0 0 40 3 37 18 12 12 0 0 85 7 78 36
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 6 5 0 1 36 3 33 15 6 6 0 0 24 1 23 18 12 11 0 1 60 4 56 33
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 7 4 2 1 22 14 8 14 5 3 1 1 17 5 12 10 12 7 3 2 39 19 20 24
4 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 6 3 1 2 14 10 4 10 6 4 1 1 14 13 1 13 12 7 2 3 28 23 5 23
5 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 5 4 0 1 16 12 4 12 7 3 1 3 18 16 2 10 12 7 1 4 34 28 6 22
6 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 6 2 0 4 14 13 1 6 6 4 1 1 14 7 7 13 12 6 1 5 28 20 8 19
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 6 3 1 2 17 9 8 10 6 3 0 3 19 20 -1 9 12 6 1 5 36 29 7 19
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 6 3 0 3 16 13 3 9 6 3 0 3 11 13 -2 9 12 6 0 6 27 26 1 18
9 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 6 3 1 2 15 10 5 10 6 2 0 4 10 17 -7 6 12 5 1 6 25 27 -2 16
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 6 1 0 5 13 20 -7 3 6 1 1 4 18 28 -10 4 12 2 1 9 31 48 -17 7
11 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 6 1 1 4 8 17 -9 4 6 0 1 5 7 38 -31 1 12 1 2 9 15 55 -40 5
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 6 0 0 6 5 24 -19 0 6 1 0 5 9 27 -18 3 12 1 0 11 14 51 -37 3
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 1 0 5 13 53 -40 3 6 0 0 6 1 46 -45 0 12 1 0 11 14 99 -85 3
 
CEGLÉDI VSE
6 - 0-4 - 0-0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-2 - 8--3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 30 - 2-0 - 2-5 - 2-3 - 3-
FC DABAS
-7 - 04 - 0---0 - 01 - 22 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
0 - 2--4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3-1 - 3-2 - 0-1 - 2-0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2---3 - 05 - 0--0 - 1
MONORI SE
5 - 1---4 - 13 - 20 - 22 - 2-3 - 35 - 3-
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-4 - 2---4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 40 - 3-1 - 4-0 - 32 - 8-
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 03 - 32 - 1--0 - 2-6 - 2--0 - 2
TAKSONY SE
-4 - 1-2 - 3-2 - 30 - 6-1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1--1 - 0-8 - 0-6 - 1

Meccsek

TAKSONY SE

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS

FC DABAS

2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 21. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
FC DABAS
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 16. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom