Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 12:00

Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
CSÉKEI ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA, RÁBEL ALFRÉD
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
90'
45'

Gólok

BALOGH ATTILA PÉTER

8'

1 - 0

 

BUZÁS BÁLINT

14'

2 - 0

 

 

2 - 1

15'

UJVÁRI MARCELL MIKLÓS
FEHÉR MÁRK

17'

3 - 1

 

FEHÉR MÁRK

31'

4 - 1

 

FEHÉR MÁRK

40'

5 - 1

 

FEHÉR MÁRK

54'

6 - 1

 

BALOGH ATTILA PÉTER

58'

7 - 1

 

HÁRI JÁNOS

70'

8 - 1

 

MEGYERI MÁRK

89'

9 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 2 2 0 0 17 2 15 6 7.5
2 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 2 2 0 0 12 1 11 6 11
3 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 9 0 9 6 8.5
4 MONORI SE MONORI SE 2 2 0 0 5 2 3 6 11.5
5 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 2 1 0 1 3 2 1 3 6.5
6 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 1 0 1 5 7 -2 3 10
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 7 10 -3 3 3.5
8 FC DABAS FC DABAS 2 1 0 1 4 8 -4 3 6
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
10 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
11 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 0 0 2 2 6 -4 0 6
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 0 9 -9 0 3.5
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 14 -12 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 4 0 4 4
4 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
6 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 5 -4 1
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 9 1 8 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 17 2 15 6
2 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6
3 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 9 0 9 6
4 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
5 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 2 1 3
6 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 1 0 1 7 10 -3 3
8 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 8 -4 3
9 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 10 -9 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 14 -12 0
 
CEGLÉDI VSE
------------
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10----
DUNAHARASZTI MTK
------0 - 2-----
FC DABAS
-----------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----------6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
---0 - 3--------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0---------
MONORI SE
-----3 - 2------
NAGYKÁTA SE
2 - 0-----------
RÁKOSMENTI KSK
---------0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
------0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1----------
VÁROSGAZDA UA
----9 - 1-------

Meccsek

VÁROSGAZDA UA

2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 31. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 29. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 09. 29. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
VÁROSGAZDA UA
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 02. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
RÁKOSMENTI KSK
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
MONORI SE

GÖDÖLLŐI SK

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
GÖDÖLLŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom