Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 3. forduló

2019.09.14 - 12:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
SZEIFERT DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUHRMANN PATRICK BENCE, MUHARI GERGŐ
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
90'
45'

Gólok

KELEMEN DOMINIK

6'

1 - 0

 

LAKOS VALTER

34'

2 - 0

 

 

2 - 1

40'

CSETE BENCE
LAKOS VALTER

45'

3 - 1

 

 

3 - 2

51'

FAZEKAS HUBA ATTILA
BAKÓ JÁCINT

53'

4 - 2

 

KARTALI KRISTÓF

66'

5 - 2

 

KARTALI KRISTÓF

74'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 33 3 30 9 8.3
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 14 0 14 9 9.7
3 MONORI SE MONORI SE 3 2 1 0 8 5 3 7 9.3
4 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 2 2 0 0 12 1 11 6 10.5
5 FC DABAS FC DABAS 3 2 0 1 8 8 0 6 7.7
6 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 3 1 1 1 6 5 1 4 5.3
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 3 1 1 1 9 12 -3 4 6.7
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 6 4 2 3 6.5
9 TAKSONY SE TAKSONY SE 3 1 0 2 7 13 -6 3 9.3
10 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 0 1 2 4 8 -4 1 5
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 0 8 -8 0 4
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 13 -13 0 3.3
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 0 3 3 30 -27 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 12 0 12 6 3 3 0 0 17 1 16 9
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 6 4 2 6
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 5 6 -1 6
5 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 4 0 4 4
6 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 3 -1 4
8 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 14 -13 1
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 24 2 22 6 3 3 0 0 33 3 30 9
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 14 0 14 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 1 0 6 5 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 5 3 7
4 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6
5 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 5 8 -3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 8 8 0 6
6 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 1 1 6 5 1 4
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 8 3 5 4 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 1 1 1 9 12 -3 4
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 6 4 2 3
9 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 1 0 2 7 13 -6 3
10 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 4 8 -4 1
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 26 -24 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 30 -27 0
 
CEGLÉDI VSE
----------6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
------0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0--------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2-----6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
---0 - 3--------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0-----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 2---3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-----------
RÁKOSMENTI KSK
---------0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
------0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1----------
VÁROSGAZDA UA
----9 - 1-------

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 09. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 22. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 13. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 09. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DABAS-GYÓN FC

TAKSONY SE

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom