Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 3. forduló

2019.09.14 - 10:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
KULCSÁR DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH GERGELY, JAKAB MÁTÉ ATTILA
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
90'
45'

Gólok

SZABÓ BARNABÁS

24'

1 - 0

 

MOLNÁR MIKLÓS

33'

2 - 0

 

 

2 - 1

85'

KURUNCZI GÁBOR

 

2 - 2

89'

BORBÁS MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 33 3 30 9 8.3
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 14 0 14 9 9.7
3 MONORI SE MONORI SE 3 2 1 0 8 5 3 7 9.3
4 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 2 2 0 0 12 1 11 6 10.5
5 FC DABAS FC DABAS 3 2 0 1 8 8 0 6 7.7
6 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 3 1 1 1 6 5 1 4 5.3
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 3 1 1 1 9 12 -3 4 6.7
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 6 4 2 3 6.5
9 TAKSONY SE TAKSONY SE 3 1 0 2 7 13 -6 3 9.3
10 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 0 1 2 4 8 -4 1 5
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 0 8 -8 0 4
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 13 -13 0 3.3
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 3 0 0 3 3 30 -27 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 12 0 12 6 3 3 0 0 17 1 16 9
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 6 4 2 6
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 5 6 -1 6
5 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 4 0 4 4
6 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 3 -1 4
8 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 14 -13 1
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 24 2 22 6 3 3 0 0 33 3 30 9
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 14 0 14 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 1 0 6 5 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 5 3 7
4 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6
5 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 5 8 -3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 8 8 0 6
6 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 1 1 6 5 1 4
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 8 3 5 4 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 1 1 1 9 12 -3 4
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 6 4 2 3
9 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 1 0 2 7 13 -6 3
10 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 4 8 -4 1
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 26 -24 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 30 -27 0
 
CEGLÉDI VSE
----------6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
------0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0--------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2-----6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
---0 - 3--------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0-----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 2---3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-----------
RÁKOSMENTI KSK
---------0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
------0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1----------
VÁROSGAZDA UA
----9 - 1-------

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 03. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 03. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
NAGYKÁTA SE

JÁSZBERÉNYI FC

2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 05. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
AIRNERGY FC U17
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
MONORI SE
2020. 03. 11. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 11. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple