Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 4. forduló

2019.09.25 - 16:00

Jászberény, Jászberényi Városi Stadion

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
PEREDI TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALGAT JÁNOS, JANCSÓ JÓZSEF
JÁSZBERÉNYI FC
DABAS-GYÓN FC
90'
45'

Gólok

FARKAS MÁTÉ

1'

1 - 0

 

KURUNCZI GÁBOR

22'

2 - 0

 

PALCSÓ MARTIN LÁSZLÓ

32'

3 - 0

 

KURUNCZI GÁBOR

33'

4 - 0

 

TALLÓSI SZILVESZTER

53'

5 - 0

 

PALCSÓ MARTIN LÁSZLÓ

56'

6 - 0

 

KURUNCZI GÁBOR

63'

7 - 0

 

BORBÁS MARTIN

76'

8 - 0

 

KURUNCZI GÁBOR

79'

9 - 0

 

KURUNCZI GÁBOR

83'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 38 4 34 12 8.8
2 MONORI SE MONORI SE 4 3 1 0 12 6 6 10 9
3 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 14 0 14 9 9.3
4 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 3 3 0 0 14 2 12 9 10.7
5 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 4 2 1 1 8 6 2 7 5.8
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 12 12 0 7 7.8
7 FC DABAS FC DABAS 4 2 0 2 9 10 -1 6 6.5
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 1 1 2 14 8 6 4 7
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 9 -2 3 5
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 4 1 0 3 8 15 -7 3 8
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 1 12 -11 0 3.3
12 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 0 4 0 16 -16 0 4.5
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 0 4 3 40 -37 0 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 12 0 12 6 4 4 0 0 18 1 17 12
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 5 3 9
4 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 3 0 1 7 6 1 9
5 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 4 0 4 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 6 3 3 7
6 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 3 3 0 7
7 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 0 4 4 3 1 2 0 4 0 4 5
8 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 0 3 3 5 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 2 2 3 6 -3 2
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 1 3 1 18 -17 1
12 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
13 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 0 4 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC VÁROSGAZDA UA 2 2 0 0 14 2 12 6 2 2 0 0 24 2 22 6 4 4 0 0 38 4 34 12
2 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 1 0 6 5 1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 12 6 6 10
3 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC U17 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 14 0 14 9
4 DABAS-GYÓN FC NAGYKÁTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 12 2 10 6 3 3 0 0 14 2 12 9
5 DABAS-GYÓN FC REAC SPORTISKOLA SE U16 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 1 1 8 6 2 7
6 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 8 3 5 4 2 1 0 1 4 9 -5 3 4 2 1 1 12 12 0 7
7 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 2 1 0 1 5 8 -3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 0 2 9 10 -1 6
8 DABAS-GYÓN FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 10 3 7 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 1 1 2 14 8 6 4
9 DABAS-GYÓN FC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 0 2 7 9 -2 3
10 DABAS-GYÓN FC TAKSONY SE 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 4 1 0 3 8 15 -7 3
11 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 12 -11 0
12 DABAS-GYÓN FC DUNAHARASZTI MTK 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 4 0 0 4 0 16 -16 0
13 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 26 -24 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 4 0 0 4 3 40 -37 0
 
CEGLÉDI VSE
----------6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-------1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
---0 - 3--0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0--------1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2-----6 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3--------
AIRNERGY FC U17
--7 - 0-----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 2---3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-----------
RÁKOSMENTI KSK
-------1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
---2 - 1--0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1------1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1-------

Meccsek

JÁSZBERÉNYI FC

2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC DABAS
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 05. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 19. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 09. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
AIRNERGY FC U17

DABAS-GYÓN FC

2019. 09. 01. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 01. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
NAGYKÁTA SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
MONORI SE
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DABAS-GYÓN FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom