Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 6. forduló

2019.10.06 - 10:00

Budapest, Rákosmente sport létesítmény (RKSK)

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, HORVÁTH BALÁZS
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
90'
45'

Gólok

DÉVÉNYI BENCE

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

35'

MOLNÁR MIKLÓS

 

1 - 2

50'

NÉMETH JÁNOS ANDRÁS

 

1 - 3

53'

GYÖRGY SOMA GERGELY

 

1 - 4

89'

PÉTERFI CSONGOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 6 6 0 0 52 6 46 18 8
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 5 5 0 0 21 2 19 15 8.8
3 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 4 1 1 21 13 8 13 7.7
4 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 3 1 2 18 8 10 10 7.2
5 MONORI SE MONORI SE 5 3 1 1 12 8 4 10 7.4
6 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 6 3 1 2 11 11 0 10 6.8
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 5 3 0 2 15 12 3 9 7
8 FC DABAS FC DABAS 6 3 0 3 13 15 -2 9 6.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 12 11 1 6 7
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 1 0 4 9 21 -12 3 6.2
11 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 6 1 0 5 6 45 -39 3 6.8
12 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 0 0 5 2 18 -16 0 4.8
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 0 0 6 2 24 -22 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 10 2 8 9 3 3 0 0 15 0 15 9 6 6 0 0 25 2 23 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 8 0 8 9 2 2 0 0 2 0 2 6 5 5 0 0 10 0 10 15
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 3 3 0 0 7 1 6 9 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 4 1 1 11 7 4 13
4 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 3 2 0 1 3 3 0 6 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 3 1 2 4 6 -2 10
5 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 5 3 0 2 8 6 2 9
6 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 1 2 0 4 0 4 5 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 2 3 1 6 3 3 9
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 2 1 1 4 5 2 2 1 5 2 3 8
8 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 2 0 4 0 4 5 5 1 3 1 4 3 1 6
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 3 8 -5 4
10 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 0 1 2 1 14 -13 1 3 0 2 1 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 19 -17 3
11 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 3 9 -6 0 5 0 2 3 4 10 -6 2
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 0 1 4 2 7 -5 1
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 6 -6 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 1 5 1 12 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 20 3 17 9 3 3 0 0 32 3 29 9 6 6 0 0 52 6 46 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 17 2 15 9 2 2 0 0 4 0 4 6 5 5 0 0 21 2 19 15
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 13 3 10 7 3 2 0 1 8 10 -2 6 6 4 1 1 21 13 8 13
4 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 12 3 9 6 3 1 1 1 6 5 1 4 6 3 1 2 18 8 10 10
5 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 1 1 6 7 -1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 5 3 1 1 12 8 4 10
6 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 6 8 -2 4 6 3 1 2 11 11 0 10
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 2 1 0 1 3 8 -5 3 3 2 0 1 12 4 8 6 5 3 0 2 15 12 3 9
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 3 2 0 1 7 8 -1 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 13 15 -2 9
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 6 4 2 3 3 1 0 2 6 7 -1 3 5 2 0 3 12 11 1 6
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 2 1 0 1 5 3 2 3 3 0 0 3 4 18 -14 0 5 1 0 4 9 21 -12 3
11 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 3 1 0 2 5 28 -23 3 3 0 0 3 1 17 -16 0 6 1 0 5 6 45 -39 3
12 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 2 18 -16 0
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 10 -10 0 3 0 0 3 2 14 -12 0 6 0 0 6 2 24 -22 0
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 2-----6 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-----1 - 10---1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0-----2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 2----5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0----
AIRNERGY FC U17
--7 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0----------1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
----1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1------1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1------6 - 1

Meccsek

RÁKOSMENTI KSK

2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTI KSK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
MONORI SE
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 19. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 27. 12:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 10. 27. 12:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
RÁKOSMENTI KSK
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 09. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
RÁKOSMENTI KSK
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 16. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
RÁKOSMENTI KSK
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 07. 14:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
2020. 06. 30.
Ikarus BSE
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
AIRNERGY FC U17
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
NAGYKÁTA SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK

GÖDÖLLŐI SK

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 03. 07. 10:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 03. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 03. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
VÁROSGAZDA UA
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
GÖDÖLLŐI SK
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
NAGYKÁTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple