Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 7. forduló

2019.10.12 - 10:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUHRMANN PATRICK BENCE, FODOR ZSOLT
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

70'

KOVÁCS MÁRK

 

0 - 2

80'

KOVÁCS MÁRK

 

0 - 3

83'

BARABÁS ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 6 6 0 0 52 6 46 18 8.2
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 6 6 0 0 24 2 22 18 8
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 4 1 2 21 10 11 13 8
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 7 4 1 2 21 16 5 13 6.4
5 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 7 4 1 2 12 11 1 13 7.6
6 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 6 4 0 2 20 13 7 12 8
7 MONORI SE MONORI SE 6 3 2 1 12 8 4 11 7
8 FC DABAS FC DABAS 7 3 1 3 13 15 -2 10 6
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 2 0 4 12 12 0 6 6.3
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 6 1 0 5 11 24 -13 3 5.8
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 6 1 0 5 8 21 -13 3 6.3
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 7 1 0 6 9 51 -42 3 7
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 7 0 0 7 3 29 -26 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 10 2 8 9 3 3 0 0 15 0 15 9 6 6 0 0 25 2 23 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 8 0 8 9 3 3 0 0 3 0 3 9 6 6 0 0 11 0 11 18
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 4 3 0 1 7 2 5 9 3 1 1 1 4 6 -2 4 7 4 1 2 11 8 3 13
4 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 3 3 0 7 3 1 1 1 1 3 -2 4 7 3 2 2 4 6 -2 11
5 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 0 2 4 5 -1 3 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 1 2 8 6 2 10
6 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 1 1 2 1 1 4 6 2 3 1 5 2 3 9
7 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 1 2 0 4 0 4 5 4 1 1 2 3 5 -2 4 7 2 3 2 7 5 2 9
8 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 3 1 2 0 4 0 4 5 6 2 3 1 6 4 2 9
9 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 0 3 3 9 -6 0 6 1 2 3 6 11 -5 5
10 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 1 1 2 3 6 -3 4 7 1 2 4 3 8 -5 5
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 1 1 4 6 9 -3 4
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 0 1 3 3 18 -15 1 3 0 2 1 1 5 -4 2 7 0 3 4 4 23 -19 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 0 1 6 2 14 -12 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 20 3 17 9 3 3 0 0 32 3 29 9 6 6 0 0 52 6 46 18
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 3 3 0 0 17 2 15 9 3 3 0 0 7 0 7 9 6 6 0 0 24 2 22 18
3 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 12 3 9 6 4 2 1 1 9 7 2 7 7 4 1 2 21 10 11 13
4 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 13 6 7 7 3 2 0 1 8 10 -2 6 7 4 1 2 21 16 5 13
5 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 1 1 7 8 -1 7 7 4 1 2 12 11 1 13
6 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 3 2 0 1 8 9 -1 6 3 2 0 1 12 4 8 6 6 4 0 2 20 13 7 12
7 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 2 1 0 6 1 5 7 6 3 2 1 12 8 4 11
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 7 8 -1 7 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 3 1 3 13 15 -2 10
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 6 5 1 3 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 2 0 4 12 12 0 6
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 0 0 3 4 18 -14 0 6 1 0 5 11 24 -13 3
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 1 0 5 8 21 -13 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 1 0 3 8 34 -26 3 3 0 0 3 1 17 -16 0 7 1 0 6 9 51 -42 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 0 0 3 0 10 -10 0 4 0 0 4 3 19 -16 0 7 0 0 7 3 29 -26 0
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 2----0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-----1 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2-----
FC DABAS
--4 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0----
AIRNERGY FC U17
--7 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
-----3 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1--------1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
----1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-----
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 3--1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1------6 - 1

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 09. 07. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 14. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 28. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 10. 06. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 27. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
GÖDÖLLŐI SK

AIRNERGY FC U17

2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 09. 07. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
AIRNERGY FC U17
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 15. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
RÁKOSMENTI KSK
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
2019. 10. 05. 16:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
FC DABAS
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 02. 14:00
Goldball Park
2019. 11. 02. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
2019. 11. 17. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
VÁROSGAZDA UA
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
AIRNERGY FC U17
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom