Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 8. forduló

2019.10.19 - 12:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, FODOR ZSOLT
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

TAKÁCS ATTILA
DEZSŐ MÁTÉ

15'

1 - 1

 

DEZSŐ MÁTÉ

18'

2 - 1

 

OLASZ OLIVÉR PÉTER

31'

3 - 1

 

 

3 - 2

36'

KREISZ KOLOS

 

3 - 3

44'

TÖLGYESI DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 7 7 0 0 57 6 51 21 8.1
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 7 7 0 0 40 2 38 21 8.1
3 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 8 5 1 2 18 13 5 16 7.4
4 MONORI SE MONORI SE 7 4 2 1 16 9 7 14 6.9
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 4 1 3 21 15 6 13 7.1
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 8 4 1 3 22 20 2 13 6.1
7 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 7 4 0 3 22 19 3 12 7.6
8 FC DABAS FC DABAS 7 3 1 3 13 15 -2 10 5.6
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 3 0 4 14 13 1 9 7.1
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 1 1 5 14 27 -13 4 7.6
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 7 1 0 6 9 23 -14 3 6.3
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 8 1 0 7 9 67 -58 3 6.5
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 0 1 7 6 32 -26 1 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 10 2 8 9 4 4 0 0 18 0 18 12 7 7 0 0 28 2 26 21
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 14 0 14 12 3 3 0 0 3 0 3 9 7 7 0 0 17 0 17 21
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 4 3 0 1 7 2 5 9 4 1 2 1 5 7 -2 5 8 4 2 2 12 9 3 14
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 1 1 2 5 6 -1 4 3 2 1 0 4 1 3 7 7 3 2 2 9 7 2 11
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 3 3 0 7 3 1 1 1 1 3 -2 4 7 3 2 2 4 6 -2 11
6 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 4 1 2 1 3 2 1 5 7 2 4 1 6 3 3 10
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 1 3 0 6 2 4 6 7 2 4 1 8 6 2 10
8 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 4 3 1 5 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
9 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 1 3 6 12 -6 1 7 1 3 3 9 14 -5 6
10 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 0 2 2 2 4 -2 2 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 1 3 4 5 10 -5 6
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 2 2 3 5 -2 2 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 1 2 4 7 10 -3 5
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 0 1 3 3 18 -15 1 4 0 2 2 1 11 -10 2 8 0 3 5 4 29 -25 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 9 -6 1 4 0 1 3 2 8 -6 1 8 0 2 6 5 17 -12 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 3 3 0 0 20 3 17 9 4 4 0 0 37 3 34 12 7 7 0 0 57 6 51 21
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 33 2 31 12 3 3 0 0 7 0 7 9 7 7 0 0 40 2 38 21
3 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 3 0 1 11 5 6 9 4 2 1 1 7 8 -1 7 8 5 1 2 18 13 5 16
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 2 1 1 10 8 2 7 3 2 1 0 6 1 5 7 7 4 2 1 16 9 7 14
5 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 12 8 4 6 4 2 1 1 9 7 2 7 8 4 1 3 21 15 6 13
6 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 4 2 1 1 13 6 7 7 4 2 0 2 9 14 -5 6 8 4 1 3 22 20 2 13
7 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 3 2 0 1 8 9 -1 6 4 2 0 2 14 10 4 6 7 4 0 3 22 19 3 12
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 7 8 -1 7 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 3 1 3 13 15 -2 10
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 6 5 1 3 4 2 0 2 8 8 0 6 7 3 0 4 14 13 1 9
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 3 1 0 2 7 6 1 3 4 0 1 3 7 21 -14 1 7 1 1 5 14 27 -13 4
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 0 4 3 13 -10 0 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 1 0 6 9 23 -14 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 4 1 0 3 8 34 -26 3 4 0 0 4 1 33 -32 0 8 1 0 7 9 67 -58 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 13 -10 1 4 0 0 4 3 19 -16 0 8 0 1 7 6 32 -26 1
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 2----0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2-----1 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
--4 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
----2 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0---0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
----4 - 13 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1--------1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-6 - 2---
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 3--1 - 2---
VÁROSGAZDA UA
5 - 1---9 - 1------6 - 1

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
2019. 09. 01. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MONORI SE
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 05. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 13. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 26. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 02. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 11. 16. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
RÁKOSMENTI KSK

TAKSONY SE

2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 09. 01. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 14. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 22. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
NAGYKÁTA SE
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 10. 29. 13:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 13. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2019. 10. 19. 12:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 11. 02. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
TAKSONY SE
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 10. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
AIRNERGY FC U17
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 24. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom