Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport 9. forduló

2019.10.26 - 10:00

Dabas, Dabas-Gyón FC Sporttelep

Nógrád

MLSZ III. o. U17 Közép-keleti csoport

Játékvezető
PÁLFI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VERSICS DÁNIEL, PÉLI ZSOMBOR
DABAS-GYÓN FC
MONORI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

FÖLDVÁRSZKI MÁTÉ
MAUER SZEBASZTIÁN

8'

1 - 1

 

 

1 - 2

10'

CSŐKE ATTILA

 

1 - 3

13'

CSŐKE ATTILA
MERKOVICS MARTIN

16'

2 - 3

 

 

2 - 4

36'

VARGA BALÁZS ÁDÁM

 

2 - 5

39'

PÁRICSI SZABOLCS

 

2 - 6

44'

CSŐKE ATTILA

 

2 - 7

48'

VARGA BALÁZS ÁDÁM

 

2 - 8

75'

TOMASEK BENCE
MERKOVICS MARTIN

78'

3 - 8

 

 

3 - 9

80'

CSŐKE ATTILA

 

3 - 10

89'

SZŐKE ÁRMIN

 

3 - 11

90'

OTROKOCSI ISTVÁN MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 8 8 0 0 73 7 66 24 8.8
2 AIRNERGY FC U17 AIRNERGY FC U17 8 8 0 0 48 2 46 24 8.1
3 REAC SPORTISKOLA SE U16 REAC SPORTISKOLA SE U16 9 6 1 2 23 17 6 19 7.4
4 MONORI SE MONORI SE 8 5 2 1 27 12 15 17 7.6
5 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 5 1 3 26 21 5 16 6.6
6 NAGYKÁTA SE NAGYKÁTA SE 8 5 0 3 26 20 6 15 8.3
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 4 1 3 21 15 6 13 6.9
8 FC DABAS FC DABAS 8 3 1 4 14 19 -5 10 5.8
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 3 0 5 14 21 -7 9 6.6
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 8 1 1 6 18 32 -14 4 7
11 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 8 1 0 7 10 27 -17 3 6.1
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 1 0 8 12 78 -66 3 6.3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 0 1 8 7 48 -41 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 19 2 17 12 4 4 0 0 18 0 18 12 8 8 0 0 37 2 35 24
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 14 0 14 12 4 4 0 0 5 0 5 12 8 8 0 0 19 0 19 24
3 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 4 0 1 9 2 7 12 4 1 2 1 5 7 -2 5 9 5 2 2 14 9 5 17
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 3 1 0 10 3 7 10 8 4 2 2 15 9 6 14
5 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 3 3 0 7 4 1 1 2 1 5 -4 4 8 3 2 3 4 8 -4 11
6 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 1 2 1 3 5 -2 5 4 1 3 0 6 2 4 6 8 2 5 1 9 7 2 11
7 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 2 1 5 8 2 4 2 6 5 1 10
8 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 4 3 1 5 4 1 1 2 3 5 -2 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
9 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 0 2 2 2 4 -2 2 5 2 1 2 5 7 -2 7 9 2 3 4 7 11 -4 9
10 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 2 2 3 5 -2 2 4 1 1 2 5 6 -1 4 8 1 3 4 8 11 -3 6
11 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 2 1 4 4 0 5 4 0 1 3 6 12 -6 1 8 1 3 4 10 16 -6 6
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 0 1 4 5 24 -19 1 4 0 2 2 1 11 -10 2 9 0 3 6 6 35 -29 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 9 -6 1 5 0 1 4 2 17 -15 1 9 0 2 7 5 26 -21 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 36 4 32 12 4 4 0 0 37 3 34 12 8 8 0 0 73 7 66 24
2 DUNAHARASZTI MTK AIRNERGY FC U17 4 4 0 0 33 2 31 12 4 4 0 0 15 0 15 12 8 8 0 0 48 2 46 24
3 DUNAHARASZTI MTK REAC SPORTISKOLA SE U16 4 3 0 1 11 5 6 9 5 3 1 1 12 12 0 10 9 6 1 2 23 17 6 19
4 DUNAHARASZTI MTK MONORI SE 4 2 1 1 10 8 2 7 4 3 1 0 17 4 13 10 8 5 2 1 27 12 15 17
5 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐI SK 5 3 1 1 17 7 10 10 4 2 0 2 9 14 -5 6 9 5 1 3 26 21 5 16
6 DUNAHARASZTI MTK NAGYKÁTA SE 4 3 0 1 12 10 2 9 4 2 0 2 14 10 4 6 8 5 0 3 26 20 6 15
7 DUNAHARASZTI MTK JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 12 8 4 6 4 2 1 1 9 7 2 7 8 4 1 3 21 15 6 13
8 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 4 2 1 1 7 8 -1 7 4 1 0 3 7 11 -4 3 8 3 1 4 14 19 -5 10
9 DUNAHARASZTI MTK CEGLÉDI VSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 4 2 0 2 8 8 0 6 8 3 0 5 14 21 -7 9
10 DUNAHARASZTI MTK TAKSONY SE 4 1 0 3 11 11 0 3 4 0 1 3 7 21 -14 1 8 1 1 6 18 32 -14 4
11 DUNAHARASZTI MTK RÁKOSMENTI KSK 4 0 0 4 3 13 -10 0 4 1 0 3 7 14 -7 3 8 1 0 7 10 27 -17 3
12 DUNAHARASZTI MTK DABAS-GYÓN FC 5 1 0 4 11 45 -34 3 4 0 0 4 1 33 -32 0 9 1 0 8 12 78 -66 3
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 0 1 3 3 13 -10 1 5 0 0 5 4 35 -31 0 9 0 1 8 7 48 -41 1
 
CEGLÉDI VSE
----0 - 20 - 8---0 - 16 - 2-
DABAS-GYÓN FC
-3 - 2----3 - 111 - 103 - 6--1 - 16
DUNAHARASZTI MTK
0 - 5--0 - 3--0 - 2---3 - 3-
FC DABAS
--4 - 0---0 - 0-2 - 0--1 - 8
GÖDÖLLŐI SK
---4 - 12 - 20 - 3---5 - 06 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
-10 - 0-0 - 3---2 - 0---0 - 5
AIRNERGY FC U17
-16 - 07 - 05 - 2----5 - 0---
MONORI SE
----4 - 13 - 20 - 2--3 - 3--
NAGYKÁTA SE
2 - 0-5 - 1-----4 - 1--1 - 8
RÁKOSMENTI KSK
1 - 2---1 - 4--1 - 4-0 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE U16
-3 - 0-2 - 1--0 - 2-6 - 2---
TAKSONY SE
-4 - 1---2 - 3--1 - 2-4 - 5-
VÁROSGAZDA UA
5 - 1-16 - 1-9 - 1------6 - 1

Meccsek

DABAS-GYÓN FC

2019. 09. 01. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 01. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
NAGYKÁTA SE
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 08. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
DABAS-GYÓN FC
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 14. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
VÁROSGAZDA UA
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 02. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 05. 10:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
RÁKOSMENTI KSK
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
2019. 10. 30. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
DABAS-GYÓN FC
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
MONORI SE
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 20. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 03. 11. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 11. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
2020. 06. 30.
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
REAC SPORTISKOLA SE U16
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
AIRNERGY FC U17
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE

MONORI SE

2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 08. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 07. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MONORI SE
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
REAC SPORTISKOLA SE U16
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 09. 21. 10:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTI KSK
MONORI SE
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 28. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC U17
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MONORI SE
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 19. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
MONORI SE
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 02. 09:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
ELMARDT
MONORI SE
2019. 11. 30. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 30. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
NAGYKÁTA SE
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 16. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TAKSONY SE
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Vilmos Endre Sportcentrum
VÁROSGAZDA UA
MONORI SE
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 03. 07. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
MONORI SE
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 03. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE U16
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
RÁKOSMENTI KSK
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC U17
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykáta Városi Sporttelep
NAGYKÁTA SE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
TAKSONY SE
06. 30.
MONORI SE
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
06. 30.
VÁROSGAZDA UA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple