Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U17-es bajnokság 5. forduló

2019.11.05 - 17:00

Piliscsaba, Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)

Pest

Leány U17-es bajnokság

Játékvezető
GÁGÓ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Piliscsaba SE
FC Dabas
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gyöngyösi AK Gyöngyösi AK 5 4 1 0 48 3 45 13 5.2
2 FC Dabas FC Dabas 4 3 1 0 45 3 42 10 4.3
3 KISE KISE 5 3 0 2 36 11 25 9 4.4
4 Budaörs Budaörs 3 2 0 1 10 6 4 6 4.7
5 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklós 4 2 0 2 8 22 -14 6 5.3
6 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 2 0 0 2 1 16 -15 0 2.5
7 Pátyi SE Pátyi SE 3 0 0 3 2 22 -20 0 3
8 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 4 0 0 4 1 68 -67 0 2.8
9 Kék Duna SE (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 2 2 0 0 11 0 11 6 3 2 1 0 10 1 9 7 5 4 1 0 21 1 20 13
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 2 1 1 0 10 0 10 4 2 2 0 0 11 1 10 6 4 3 1 0 21 1 20 10
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 2 1 0 1 9 3 6 3 3 2 0 1 12 3 9 6 5 3 0 2 21 6 15 9
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 1 10 -9 3 4 2 1 1 5 11 -6 7
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 2 0 0 2 0 18 -18 0 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 0 0 4 1 30 -29 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Gyöngyösi AK 2 2 0 0 24 0 24 6 3 2 1 0 24 3 21 7 5 4 1 0 48 3 45 13
2 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) FC Dabas 2 1 1 0 20 2 18 4 2 2 0 0 25 1 24 6 4 3 1 0 45 3 42 10
3 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) KISE 2 1 0 1 10 5 5 3 3 2 0 1 26 6 20 6 5 3 0 2 36 11 25 9
4 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Budaörs 2 1 0 1 7 6 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 10 6 4 6
5 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Szigetszentmiklós 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 1 18 -17 3 4 2 0 2 8 22 -14 6
6 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) UFC Gyömrő 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 16 -15 0
7 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Pátyi SE 2 0 0 2 1 13 -12 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 0 0 3 2 22 -20 0
8 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Piliscsaba SE 2 0 0 2 0 42 -42 0 2 0 0 2 1 26 -25 0 4 0 0 4 1 68 -67 0
9 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Kék Duna SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rubeola FC-Csömör (Kizárva) Rubeola FC-Csömör (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Budaörs
---1 - 5----6 - 1
FC Dabas
-2 - 2-----18 - 0-
Gyöngyösi AK
---5 - 0-19 - 0---
Kék Duna SE
---------
KISE
-1 - 4--9 - 1----
Pátyi SE
--1 - 12----0 - 1-
Piliscsaba SE
-0 - 21--0 - 21----
Rubeola FC-Csömör
---------
Szigetszentmiklós
0 - 3-----7 - 1--
UFC Gyömrő
--0 - 10------

Meccsek

Piliscsaba SE

2019. 09. 22. 10:00
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola (Szigetszentmiklós)
2019. 09. 22. 10:00
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola (Szigetszentmiklós)
Szigetszentmiklós
Piliscsaba SE
2019. 09. 29. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 09. 29. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
KISE
2019. 11. 02. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 11. 02. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
Piliscsaba SE
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
FC Dabas
2019. 10. 20. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 10. 20. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
UFC Gyömrő
2019. 10. 27. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 27. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Piliscsaba SE
2019. 11. 09. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 11. 09. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Budaörs

FC Dabas

2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 22. 13:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szigetszentmiklós
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
FC Dabas
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Gyöngyösi AK
2019. 11. 20. 14:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 11. 20. 14:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
11. 20. 14:00
UFC Gyömrő
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 11. 05. 17:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
FC Dabas
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Pátyi SE
2019. 10. 30.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2019. 10. 30.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Budaörs
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom