Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2019.08.17 - 15:00

Péteri, Péteri sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁKOS MÁRK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSÉLYI CSABA, PÁLFI BENCE
Péteri KSK
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

KISS ATTILA

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

57'

ANTAL DOMINIK

 

1 - 2

61'

KISS DÁVID
DANYIS ATTILA

64'

2 - 2

 

 

2 - 3

74'

FODOR GERGELY

 

2 - 4

84'

FARKAS KRISZTIÁN

 

2 - 5

90'

DUHAJ ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 6 2 4 3 15
2 Üllő SE Üllő SE 1 1 0 0 5 1 4 3 16
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 1 1 0 0 5 2 3 3 13
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 1 1 0 0 3 0 3 3 14
5 Örkény SE Örkény SE 1 1 0 0 5 3 2 3 12
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 1 0 1 0 3 3 0 1 8
8 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 7
9 Pereg SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 Tárnok KSK Tárnok KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 Bugyi SE Bugyi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 5
13 Péteri KSK Péteri KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 3
14 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1
16 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Alsónémedi SE Felsőpakonyi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Alsónémedi SE Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Alsónémedi SE Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 Alsónémedi SE Péteri KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Alsónémedi SE Ráckeve VAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
6 Alsónémedi SE Tápiószelei SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Alsónémedi SE Üllő SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Alsónémedi SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Alsónémedi SE Halásztelek FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Alsónémedi SE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Alsónémedi SE Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 Alsónémedi SE FC Dabas II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Alsónémedi SE Tárnok KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Alsónémedi SE Bugyi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 Alsónémedi SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Alsónémedi SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
2 Alsónémedi SE Üllő SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Alsónémedi SE FC Dabas II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
4 Alsónémedi SE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Alsónémedi SE Örkény SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3
6 Alsónémedi SE Halásztelek FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Alsónémedi SE Felsőpakonyi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 Alsónémedi SE Taksony SE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
9 Alsónémedi SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Alsónémedi SE Tárnok KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Alsónémedi SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Alsónémedi SE Bugyi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 Alsónémedi SE Péteri KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 Alsónémedi SE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 Alsónémedi SE Ráckeve VAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
16 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2----------
Bugyi SE
-----3 - 5---------
FC Dabas II.
---------------
Felsőpakonyi KSE
---------------
Halásztelek FC
---------------
Örkény SE
---------------
Pereg SE
------------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5-----------
Ráckeve VAFC
---------------
Taksony SE II.
----3 - 3----------
Tápiószecső FC
---------------
Tápiószelei SE
---------6 - 2-----
Tárnok KSK
---------------
Újhartyán VSE
-----------0 - 3---
Üllő SE
5 - 1--------------

Meccsek

Péteri KSK

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
INFO
Péteri KSK
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
09. 28. 16:00
Aranyszarvas SE
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
10. 06. 15:00
Péteri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 12. 15:00
Tápiószelei SE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
10. 20. 15:00
Péteri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 26. 13:30
Bugyi SE
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 02. 13:30
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
11. 10. 13:30
Péteri KSK
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 16. 13:00
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 23. 13:00
Péteri KSK

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
09. 28. 16:00
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 05. 15:00
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 12. 15:00
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
10. 19. 14:00
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 13:30
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 09. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom