Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2019.10.27 - 13:30

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉVÉNYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, VERSICS DÁNIEL
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

SÁNDOR KRISZTIÁN

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

36'

WRÁBEL JÓZSEF
URBÁN GÁBOR

56'

2 - 1

 

URBÁN GÁBOR

80'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 11 10 1 0 49 8 41 31 8.6
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 11 9 0 2 28 17 11 27 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 11 8 0 3 30 19 11 24 9.1
4 Üllő SE Üllő SE 11 7 1 3 41 27 14 22 9.4
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 11 6 2 3 26 20 6 20 8.4
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 11 6 2 3 26 23 3 20 9.3
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 5 2 4 21 18 3 17 9.3
8 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 5 1 5 29 22 7 16 7
9 Örkény SE Örkény SE 11 4 3 4 26 23 3 15 7.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 3 5 3 24 29 -5 14 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 4 1 6 20 26 -6 13 8.2
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 11 2 4 5 34 28 6 10 8.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 11 2 3 6 25 32 -7 9 9.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 11 1 2 8 10 26 -16 5 8.3
15 Pereg SE Pereg SE 11 2 1 8 17 28 -11 0 7.9 (-7 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 0 0 11 13 73 -60 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 5 1 0 15 2 13 16 5 4 1 0 8 0 8 13 11 9 2 0 23 2 21 29
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 8 5 3 9 5 4 1 0 10 1 9 13 11 7 1 3 18 6 12 22
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 14 2 12 12 6 2 2 2 5 6 -1 8 11 6 2 3 19 8 11 20
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 2 3 1 8 7 1 9 5 3 1 1 10 3 7 10 11 5 4 2 18 10 8 19
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 1 1 7 5 2 10 6 2 3 1 5 4 1 9 11 5 4 2 12 9 3 19
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 4 1 0 6 1 5 13 11 5 4 2 11 9 2 19
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 5 6 -1 12 11 4 5 2 10 11 -1 17
8 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 2 2 6 4 2 8 5 2 1 2 4 4 0 7 11 4 3 4 10 8 2 15
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 2 3 2 5 5 0 9 11 2 6 3 7 8 -1 12
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 2 2 1 10 3 7 8 6 0 3 3 3 10 -7 3 11 2 5 4 13 13 0 11
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 3 3 5 9 -4 6 4 1 2 1 5 8 -3 5 11 2 5 4 10 17 -7 11
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 2 2 5 5 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 8 16 -8 10
13 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 3 2 1 8 5 3 4 5 1 2 2 3 5 -2 5 11 4 4 3 11 10 1 9
14 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 1 1 4 4 6 -2 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 11 2 2 7 10 15 -5 8
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 3 2 0 4 -4 3 6 0 2 4 2 9 -7 2 11 0 5 6 2 13 -11 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 1 4 1 11 -10 1 6 0 1 5 4 21 -17 1 11 0 2 9 5 32 -27 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 34 4 30 18 5 4 1 0 15 4 11 13 11 10 1 0 49 8 41 31
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 4 0 2 17 14 3 12 5 5 0 0 11 3 8 15 11 9 0 2 28 17 11 27
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 18 13 5 9 5 5 0 0 12 6 6 15 11 8 0 3 30 19 11 24
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 4 0 2 20 13 7 12 5 3 1 1 21 14 7 10 11 7 1 3 41 27 14 22
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 0 2 13 9 4 9 6 3 2 1 13 11 2 11 11 6 2 3 26 20 6 20
6 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 3 0 1 10 6 4 9 7 3 2 2 16 17 -1 11 11 6 2 3 26 23 3 20
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 2 1 1 9 6 3 7 7 3 1 3 12 12 0 10 11 5 2 4 21 18 3 17
8 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 23 4 19 12 6 1 1 4 6 18 -12 4 11 5 1 5 29 22 7 16
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 2 3 1 13 9 4 9 5 2 0 3 13 14 -1 6 11 4 3 4 26 23 3 15
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 5 1 14 12 2 8 4 2 0 2 10 17 -7 6 11 3 5 3 24 29 -5 14
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 1 3 13 14 -1 7 5 2 0 3 7 12 -5 6 11 4 1 6 20 26 -6 13
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 1 2 2 23 9 14 5 6 1 2 3 11 19 -8 5 11 2 4 5 34 28 6 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 1 3 18 15 3 7 5 0 2 3 7 17 -10 2 11 2 3 6 25 32 -7 9
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 0 5 3 9 -6 0 6 1 2 3 7 17 -10 5 11 1 2 8 10 26 -16 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 2 1 3 13 11 2 0 5 0 0 5 4 17 -13 0 11 2 1 8 17 28 -11 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 6 24 -18 0 6 0 0 6 7 49 -42 0 11 0 0 11 13 73 -60 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
---0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 1-3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1-----0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1--0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2----

Meccsek

Alsónémedi SE

2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószecső FC
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Taksony SE II.

Újhartyán VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Újhartyán VSE
2020. 03. 01. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->