Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2019.10.27 - 13:30

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN
Örkény SE
Halásztelek FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

JÁNVÁRI KRISZTIÁN
LIPTÁK NORBERT FERENC

61'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 11 10 1 0 49 8 41 31 8.6
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 11 9 0 2 28 17 11 27 9.5
3 Bugyi SE Bugyi SE 11 8 0 3 30 19 11 24 9.1
4 Üllő SE Üllő SE 11 7 1 3 41 27 14 22 9.4
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 11 6 2 3 26 20 6 20 8.4
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 11 6 2 3 26 23 3 20 9.3
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 5 2 4 21 18 3 17 9.3
8 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 5 1 5 29 22 7 16 7
9 Örkény SE Örkény SE 11 4 3 4 26 23 3 15 7.5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 3 5 3 24 29 -5 14 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 4 1 6 20 26 -6 13 8.2
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 11 2 4 5 34 28 6 10 8.5
13 Péteri KSK Péteri KSK 11 2 3 6 25 32 -7 9 9.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 11 1 2 8 10 26 -16 5 8.3
15 Pereg SE Pereg SE 11 2 1 8 17 28 -11 0 7.9 (-7 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 0 0 11 13 73 -60 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 5 1 0 15 2 13 16 5 4 1 0 8 0 8 13 11 9 2 0 23 2 21 29
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 8 5 3 9 5 4 1 0 10 1 9 13 11 7 1 3 18 6 12 22
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 14 2 12 12 6 2 2 2 5 6 -1 8 11 6 2 3 19 8 11 20
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 2 3 1 8 7 1 9 5 3 1 1 10 3 7 10 11 5 4 2 18 10 8 19
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 1 1 7 5 2 10 6 2 3 1 5 4 1 9 11 5 4 2 12 9 3 19
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 4 1 0 6 1 5 13 11 5 4 2 11 9 2 19
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 1 2 1 5 5 0 5 7 3 3 1 5 6 -1 12 11 4 5 2 10 11 -1 17
8 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 2 2 6 4 2 8 5 2 1 2 4 4 0 7 11 4 3 4 10 8 2 15
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 2 3 2 5 5 0 9 11 2 6 3 7 8 -1 12
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 2 2 1 10 3 7 8 6 0 3 3 3 10 -7 3 11 2 5 4 13 13 0 11
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 3 3 5 9 -4 6 4 1 2 1 5 8 -3 5 11 2 5 4 10 17 -7 11
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 2 2 5 5 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 8 16 -8 10
13 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 3 2 1 8 5 3 4 5 1 2 2 3 5 -2 5 11 4 4 3 11 10 1 9
14 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 1 1 4 4 6 -2 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 11 2 2 7 10 15 -5 8
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 3 2 0 4 -4 3 6 0 2 4 2 9 -7 2 11 0 5 6 2 13 -11 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 1 4 1 11 -10 1 6 0 1 5 4 21 -17 1 11 0 2 9 5 32 -27 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 34 4 30 18 5 4 1 0 15 4 11 13 11 10 1 0 49 8 41 31
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 4 0 2 17 14 3 12 5 5 0 0 11 3 8 15 11 9 0 2 28 17 11 27
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 18 13 5 9 5 5 0 0 12 6 6 15 11 8 0 3 30 19 11 24
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 6 4 0 2 20 13 7 12 5 3 1 1 21 14 7 10 11 7 1 3 41 27 14 22
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 5 3 0 2 13 9 4 9 6 3 2 1 13 11 2 11 11 6 2 3 26 20 6 20
6 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 3 0 1 10 6 4 9 7 3 2 2 16 17 -1 11 11 6 2 3 26 23 3 20
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 4 2 1 1 9 6 3 7 7 3 1 3 12 12 0 10 11 5 2 4 21 18 3 17
8 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 23 4 19 12 6 1 1 4 6 18 -12 4 11 5 1 5 29 22 7 16
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 6 2 3 1 13 9 4 9 5 2 0 3 13 14 -1 6 11 4 3 4 26 23 3 15
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 7 1 5 1 14 12 2 8 4 2 0 2 10 17 -7 6 11 3 5 3 24 29 -5 14
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 1 3 13 14 -1 7 5 2 0 3 7 12 -5 6 11 4 1 6 20 26 -6 13
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 5 1 2 2 23 9 14 5 6 1 2 3 11 19 -8 5 11 2 4 5 34 28 6 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 6 2 1 3 18 15 3 7 5 0 2 3 7 17 -10 2 11 2 3 6 25 32 -7 9
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 0 5 3 9 -6 0 6 1 2 3 7 17 -10 5 11 1 2 8 10 26 -16 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 2 1 3 13 11 2 0 5 0 0 5 4 17 -13 0 11 2 1 8 17 28 -11 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 6 24 -18 0 6 0 0 6 7 49 -42 0 11 0 0 11 13 73 -60 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
---0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 1-3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1-----0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1--0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2----

Meccsek

Örkény SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Örkény SE
2019. 10. 13. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkény SE
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Örkény SE
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2020. 03. 14. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 03. 14. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Tápiószecső FC
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Örkény SE

Halásztelek FC

2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelek FC
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószecső FC
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tárnok KSK
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2020. 02. 22. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 02. 22. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2020. 03. 01. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 03. 01. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2020. 03. 07. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 03. 07. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószelei SE
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->