Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2019.11.17 - 13:00

Bugyi, Bugyi SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MOLDVÁN ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, SZÉKELY BENEDEK JÁNOS
Bugyi SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

BERKI ÁDÁM

2'

1 - 0

 

KÓBOR CSABA MIKLÓS

45'

2 - 0

 

JÓZSA MÁTÉ

62'

3 - 0

 

 

3 - 1

71'

FARAGÓ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 14 13 1 0 62 8 54 40 9.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 14 11 0 3 39 22 17 33 9.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 14 10 0 4 37 22 15 30 8.6
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 14 9 2 3 44 24 20 29 9.3
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 14 8 1 5 43 23 20 25 8.3
6 Üllő SE Üllő SE 14 8 1 5 47 38 9 25 8.4
7 Örkény SE Örkény SE 14 7 3 4 39 25 14 24 8.4
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 14 7 2 5 31 30 1 23 9.1
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 6 3 5 26 28 -2 21 8.4
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 14 5 5 4 36 36 0 20 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 5 1 8 25 35 -10 16 8.4
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 14 2 4 8 35 35 0 10 8.6
13 Péteri KSK Péteri KSK 14 2 4 8 31 43 -12 10 8.4
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 14 1 2 11 12 36 -24 5 7.6
15 Pereg SE Pereg SE 14 3 1 10 18 39 -21 0 8.3 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 14 0 0 14 16 97 -81 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 17 2 15 19 7 6 1 0 11 0 11 19 14 12 2 0 28 2 26 38
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 10 7 3 12 6 5 1 0 11 1 10 16 14 9 1 4 21 8 13 28
3 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 1 1 13 5 8 13 8 4 3 1 9 5 4 15 14 8 4 2 22 10 12 28
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 15 2 13 15 8 3 2 3 9 7 2 11 14 8 2 4 24 9 15 26
5 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 2 3 3 11 10 1 9 6 4 2 0 7 2 5 14 14 6 5 3 18 12 6 23
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 3 3 1 9 7 2 12 7 3 1 3 10 10 0 10 14 6 4 4 19 17 2 22
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 2 3 9 8 1 11 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 5 3 6 13 13 0 18
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 1 3 2 4 6 -2 6 8 3 3 2 7 5 2 12 14 4 6 4 11 11 0 18
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 1 3 2 7 8 -1 6 8 3 3 2 5 7 -2 12 14 4 6 4 12 15 -3 18
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 2 1 4 6 6 0 7 7 3 1 3 11 11 0 10 14 5 2 7 17 17 0 17
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 3 4 5 10 -5 6 6 3 2 1 12 10 2 11 14 4 5 5 17 20 -3 17
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 2 3 1 11 4 7 9 8 0 3 5 3 13 -10 3 14 2 6 6 14 17 -3 12
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 2 4 6 9 -3 8 6 0 2 4 4 13 -9 2 14 2 4 8 10 22 -12 10
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 4 2 2 9 7 2 4 6 1 2 3 3 7 -4 5 14 5 4 5 12 14 -2 9
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 1 3 2 1 4 -3 6 8 0 3 5 3 12 -9 3 14 1 6 7 4 16 -12 9
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 1 6 2 18 -16 1 7 0 1 6 4 27 -23 1 14 0 2 12 6 45 -39 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 39 4 35 21 7 6 1 0 23 4 19 19 14 13 1 0 62 8 54 40
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 5 0 3 24 18 6 15 6 6 0 0 15 4 11 18 14 11 0 3 39 22 17 33
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 22 16 6 12 6 6 0 0 15 6 9 18 14 10 0 4 37 22 15 30
4 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 6 4 0 2 21 11 10 12 8 5 2 1 23 13 10 17 14 9 2 3 44 24 20 29
5 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 6 5 0 1 24 4 20 15 8 3 1 4 19 19 0 10 14 8 1 5 43 23 20 25
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 7 5 0 2 23 15 8 15 7 3 1 3 24 23 1 10 14 8 1 5 47 38 9 25
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 7 3 3 1 19 9 10 12 7 4 0 3 20 16 4 12 14 7 3 4 39 25 14 24
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 4 0 2 15 12 3 12 8 3 2 3 16 18 -2 11 14 7 2 5 31 30 1 23
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 2 2 2 12 15 -3 8 8 4 1 3 14 13 1 13 14 6 3 5 26 28 -2 21
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 8 1 5 2 14 15 -1 8 6 4 0 2 22 21 1 12 14 5 5 4 36 36 0 20
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 1 4 16 20 -4 10 6 2 0 4 9 15 -6 6 14 5 1 8 25 35 -10 16
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 6 1 2 3 24 13 11 5 8 1 2 5 11 22 -11 5 14 2 4 8 35 35 0 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 1 5 21 23 -2 7 6 0 3 3 10 20 -10 3 14 2 4 8 31 43 -12 10
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 6 0 0 6 4 11 -7 0 8 1 2 5 8 25 -17 5 14 1 2 11 12 36 -24 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 3 1 4 14 16 -2 0 6 0 0 6 4 23 -19 0 14 3 1 10 18 39 -21 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 0 7 7 40 -33 0 7 0 0 7 9 57 -48 0 14 0 0 14 16 97 -81 0
 
Alsónémedi SE
---0 - 62 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5--0 - 11--0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 13 - 1
FC Dabas II.
1 - 118 - 0--------0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--6 - 0-5 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5-3 - 11 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 60 - 5-1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2----3 - 63 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0--6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3-----4 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 11 - 24 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1--1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2-2 - 00 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 2-2 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

Bugyi SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószecső FC
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
FC Dabas II.

Üllő SE

2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllő SE
2019. 09. 28. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllő SE
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllő SE
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2020. 02. 29. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 02. 29. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2020. 03. 08. 14:30
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Tápiószecső FC
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->