Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2019.11.23 - 14:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÁSPÁR KRISTÓF TAMÁS, MÁKOS MÁRK DÁVID
FC Dabas II.
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

NAGY-JÁGER DÁVID
FODOR GERGELY

30'

1 - 1

 

 

1 - 2

61'

BUDAI LÁSZLÓ

 

1 - 3

79'

KÓBOR CSABA MIKLÓS
GÁSPÁR ZSOMBOR

90'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 15 14 1 0 65 8 57 43 9
2 Bugyi SE Bugyi SE 15 11 0 4 40 24 16 33 8.9
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 15 11 0 4 39 24 15 33 8.9
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 15 10 2 3 46 24 22 32 8.8
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 15 9 1 5 48 23 25 28 8.7
6 Üllő SE Üllő SE 15 9 1 5 50 38 12 28 8.7
7 Örkény SE Örkény SE 15 8 3 4 44 27 17 27 8.6
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 15 7 2 6 31 33 -2 23 8.5
9 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 6 5 4 38 37 1 23 8.5
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 6 3 6 27 30 -3 21 8.4
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 5 1 9 27 40 -13 16 8.3
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 15 2 4 9 37 38 -1 10 8.3
13 Péteri KSK Péteri KSK 15 2 4 9 31 46 -15 10 8.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 15 2 2 11 18 36 -18 8 8.1
15 Pereg SE Pereg SE 15 3 1 11 18 44 -26 0 8.1 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 15 0 0 15 16 103 -87 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 8 7 1 0 20 2 18 22 7 6 1 0 11 0 11 19 15 13 2 0 31 2 29 41
2 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 7 5 1 1 15 5 10 16 8 4 3 1 9 5 4 15 15 9 4 2 24 10 14 31
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 7 6 0 1 19 2 17 18 8 3 2 3 9 7 2 11 15 9 2 4 28 9 19 29
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 10 7 3 12 7 5 2 0 12 2 10 17 15 9 2 4 22 9 13 29
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 8 4 3 1 12 7 5 15 7 3 1 3 10 10 0 10 15 7 4 4 22 17 5 25
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 2 3 3 11 10 1 9 7 4 2 1 7 4 3 14 15 6 5 4 18 14 4 23
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 2 3 9 8 1 11 7 3 1 3 6 6 0 10 15 6 3 6 15 14 1 21
8 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 9 2 3 4 6 10 -4 9 6 3 2 1 12 10 2 11 15 5 5 5 18 20 -2 20
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 1 3 2 4 6 -2 6 9 3 3 3 7 6 1 12 15 4 6 5 11 12 -1 18
10 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 1 3 2 7 8 -1 6 9 3 3 3 5 10 -5 12 15 4 6 5 12 18 -6 18
11 Aranyszarvas SE Örkény SE 8 2 1 5 7 8 -1 7 7 3 1 3 11 11 0 10 15 5 2 8 18 19 -1 17
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 7 2 4 1 12 5 7 10 8 0 3 5 3 13 -10 3 15 2 7 6 15 18 -3 13
13 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 7 2 3 2 4 4 0 9 8 0 3 5 3 12 -9 3 15 2 6 7 7 16 -9 12
14 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 2 4 6 9 -3 8 7 0 2 5 4 16 -12 2 15 2 4 9 10 25 -15 10
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 4 2 2 9 7 2 4 7 1 2 4 3 11 -8 5 15 5 4 6 12 18 -6 9
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 1 6 2 18 -16 1 8 0 1 7 4 30 -26 1 15 0 2 13 6 48 -42 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 8 8 0 0 42 4 38 24 7 6 1 0 23 4 19 19 15 14 1 0 65 8 57 43
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 22 16 6 12 7 7 0 0 18 8 10 21 15 11 0 4 40 24 16 33
3 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 5 0 3 24 18 6 15 7 6 0 1 15 6 9 18 15 11 0 4 39 24 15 33
4 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 7 5 0 2 23 11 12 15 8 5 2 1 23 13 10 17 15 10 2 3 46 24 22 32
5 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 7 6 0 1 29 4 25 18 8 3 1 4 19 19 0 10 15 9 1 5 48 23 25 28
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 8 6 0 2 26 15 11 18 7 3 1 3 24 23 1 10 15 9 1 5 50 38 12 28
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 8 4 3 1 24 11 13 15 7 4 0 3 20 16 4 12 15 8 3 4 44 27 17 27
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 6 4 0 2 15 12 3 12 9 3 2 4 16 21 -5 11 15 7 2 6 31 33 -2 23
9 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 9 2 5 2 16 16 0 11 6 4 0 2 22 21 1 12 15 6 5 4 38 37 1 23
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 6 2 2 2 12 15 -3 8 9 4 1 4 15 15 0 13 15 6 3 6 27 30 -3 21
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 1 4 16 20 -4 10 7 2 0 5 11 20 -9 6 15 5 1 9 27 40 -13 16
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 7 1 2 4 26 16 10 5 8 1 2 5 11 22 -11 5 15 2 4 9 37 38 -1 10
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 1 5 21 23 -2 7 7 0 3 4 10 23 -13 3 15 2 4 9 31 46 -15 10
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 7 1 0 6 10 11 -1 3 8 1 2 5 8 25 -17 5 15 2 2 11 18 36 -18 8
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 3 1 4 14 16 -2 0 7 0 0 7 4 28 -24 0 15 3 1 11 18 44 -26 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 0 7 7 40 -33 0 8 0 0 8 9 63 -54 0 15 0 0 15 16 103 -87 0
 
Alsónémedi SE
---0 - 62 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 1-
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5--0 - 11--0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 13 - 1
FC Dabas II.
1 - 118 - 02 - 3-------0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 13 - 03 - 1--6 - 0-5 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5-3 - 11 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1---5 - 2-
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 60 - 5-1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2----3 - 63 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0-5 - 06 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
2 - 15 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3----2 - 04 - 0-2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 11 - 24 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 16 - 02 - 4---0 - 1--1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2-2 - 00 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 23 - 02 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
02. 22. 14:00
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
02. 29. 14:00
FC Dabas II.
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 07. 14:30
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 14. 15:00
FC Dabas II.
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 21. 15:00
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 28. 15:30
Örkény SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 04. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 11. 16:00
Ráckeve VAFC
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
04. 18. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 25. 16:30
Halásztelek FC
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
05. 02. 16:30
FC Dabas II.
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 09. 16:30
Pereg SE
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 16. 17:00
FC Dabas II.
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 23. 17:00
Újhartyán VSE
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 30. 17:00
FC Dabas II.

Bugyi SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
02. 22. 14:00
Bugyi SE
2020. 02. 29. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 02. 29. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
02. 29. 14:00
Tápiószecső FC
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
03. 07. 14:30
Bugyi SE
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
03. 14. 15:00
Tárnok KSK
2020. 03. 21. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 03. 21. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
03. 21. 15:00
Bugyi SE
2020. 03. 28. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
03. 28. 15:30
Aranyszarvas SE
2020. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
04. 04. 16:00
Bugyi SE
2020. 04. 11. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
04. 11. 16:00
Tápiószelei SE
2020. 04. 18. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 04. 18. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
04. 18. 16:00
Bugyi SE
2020. 04. 25. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 25. 16:30
Bugyi SE
2020. 05. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 02. 16:30
Péteri KSK
2020. 05. 09. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 05. 09. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
05. 09. 16:30
Bugyi SE
2020. 05. 16. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 16. 17:00
Taksony SE II.
2020. 05. 23. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
05. 23. 17:00
Bugyi SE
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 30. 17:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom